Aktuality - srpen 2009Z novoveského fotbalu

A-tým

V neděli přivítáme Vojkovice
31.08.09 - Ve třetím kole Okresního přeboru přijedou na Ňůwendajk Stadium Vojkovice. Vojkovice zatím ještě neprohráli, v prvním zápase remizovali na půdě kralupské Čechie 1:1 a v posledním utkání doma porazili Kly 1:0. V minulém roce náš nejbližší soupeř skončil v OP na jedenáctém místě s 31 body (9 výher, 4 remízy a 13 proher).

Neděle 06.09. 17:00 Sokol Nová Ves - SK Vojkovice

A-tým

Týmová fotka
31.08.09 - Pro zvětšení klikni na fotku.

Horní řada zleva: Míra Kala - trenér, Aleš Jíša, Martin Kolouch, Michal Horák, Kuba Vancl, David Hemr, Jirka Vokoun, Ondřej Došek
Dolní řada zleva: Martin Justa, Milan Vancl ml., Jarda Emmer, Jarda Hruška, Lukáš Kratochvíl
Ležící: Lukáš Kořínek

A-tým

Horní Beřkovice - Nová Ves 0:4
29.08.09 - Bez Milana Vancla ml., který dostal za vyloučení v minulém zápase nepodmíněný trest na dvě utkání a bez Rendy Procházky, jemuž Bříza po x letech nepochopitelně neumožnila prodloužit hostování jsme ukončili nepříznivou sérii s Horními Beřkovicemi. A velmi působivě, našeho rivala jsme před vlastními diváky zesměšnili čtyřmi góly.

A-tým

Další zápas již v sobotu
25.08.09 - Ve druhém mistrovském zápase zajíždíme na horkou půdu do Horní Beřkovic. Naše duely právě s tímto soupeřem bývají často plné emocí a hlavně v poslední době pro nás nekončí zrovna nejlépe. S Horními Beřkovicemi jsme totiž prohráli už čtyři utkání v řadě (0:1, 1:9, 1:7 a 1:4).
Datum a čas výkopu je naplánován na sobotu 29. srpna od 17:00.

A-tým

Nová Ves - Byšice 3:4
23.08.09 - V prvním zápase Okresního přeboru jsme coby nováček pod vedením nového trenéra Míry Kaly přivítali jedno z těch lepších mužstev - Vitanu Byšice. A málem jsme i vyhráli, už v poločase jsme vedli 2:0, hráli pěkný fotbal, jenže potom, co byl na konci první půle vyloučen Milan Vancl ml. se vše změnilo...

A-tým

Rozhovor s Hrůšou
17.08.09 - Nová posila, Jarda Hruška, podala první oficiální rozhovor po svém příchodu z PTZ Nelahozeves. Kdo ho štval v PTZ, koho nemá v Nové Vsi rád a za kolik přišel se sice v rozhovoru nedozvíte, ale i tak si toto interview dopuručuji přečíst.

A-tým

Nová sezóna je tu
16.08.09 - Již o víkendu odstartuje Atletico Okresní přebor, v prvním zápase v neděli přivítáme doma od 17:00 Vitanu Byšice. Lze očekávat plný dům, i protože jsme zrekonstruovali severní tribunu. Áčko bude v této sezóně našim jediným soutěžním celkem, dorost jsme totiž pro nízký počet hráčů nepřihlásili.

Jinak úplný rozpis podzimních mistrovských zápasů naleznete v sekci Mužstva -> Ačko -> Mistrovské zápasy.

A-tým

Dosavadní přestupy
08.08.09 - Přišli: Tonda Šimek (hostování z Dynama Nel.), Jarda Hruška (hostování z PTZ Nel.), Jirka Vokoun (prodloužení hostování ze Štětí), Pepa Hudeček, Martin Justa, Jarda Emmer, Ondra Došek (všichni prodloužení hostování z Ledčic)

Odešli: , Pavel Kocourek (hostování Jeviněves), Míra Uher (hostování PTZ Nel.), Martin Schoř (hostování Dynamo Nel.), Petr Jansa (konec hostování ze Sazené), Richard Brejša ml. (hostování Pšovka Mělník), Renda Procházka (konec hostování z Břízy)

A-tým

Takový normální přátelák
02.08.09 - Další připravný zápas na novou sezónu jsme měli naplánovaný proti Milešovu B (3. třída) na neutrální půde v Medvědicích. Když už jsme konečně po menších problémech dorazili na místo konání zápasu a převlékli jsme se do dresů, zjistili jsme, že se na nás valí docela solidní bouřka. To ale nebylo všechno, domácí nějak nezabezpečili rozhodčího, takže jsme 20 minut čekali na náhradního sudího. A když už se konečně začalo hrát, tak se spustila taková průtrž mračen až jsme museli zápas po půlhodině ukončit. Vyhráli jsme ale brankou Jirky Vokouna 1:0...
Branky: Vokoun
Sestava: Šimek - Hemr - Brejša ml., Jíša, Kolouch - Vokoun - Emmer, Hruška, Mich. Horák, J. Vancl - Došek