Aktuality - srpen 2008Z novoveského fotbalu

Letní změny
20.08.08 - V letním přestupovém okně jsme ulovili dva nové, výborné hráče.

Příchody: Procházka (Sokol Bříza - na hostování), P. Jansa (Sokol Sazená - na hostování), Vokoun (Mondi Packaging Štětí - na hostování)
Odchody: Kocourek (Sokol Ledčice - na hostování), Šťástka (SK Sahara Vědomice - z hostování), Zrubecký (dlouhodobé zranění), Uher (PTZ Nelahozeves - na hostování), Z. Kratochvíl a Schoř (oba Dynamo Nelahozeves - na hostování)

V poslední generálce padaly branky
17.08.08 - Napínavý zápas, proti soupeři ze 3. třídy okresu Litoměřice, rozhodl svojí kanonádou Michal Horák.

Sokol Vražkov - Sokol Nová Ves 5:6 (3:4)
Sestava: Kořínek - Mar. Horák - Brejša ml., M. Vancl ml., Kolouch - J. Vancl, Jansa, Mich. Horák, Emmer - Došek, Hemr
Střídali: M. Šimek, Janovský
Branky: 4x Mich. Horák, Jansa, J. Vancl

Dorost

První zápas vítězně
14.08.08 - V prvním přípravném zápase jsme porazili mladší dorost Junioru Kralupy (krajský přebor). Herně to nebylo ještě ono, výsledek je ale dobrý.

Sokol Nová Ves - Junior Kralupy ml. dorost 3:1 (2:0)
Sestava: M. Šimek - Emmer - Kučera, Justa, Hudeček - Janovský, Brejša, Vtípil, Miler - Došek, Uher
Střídali: Kováč, Hillebrand
Branky: 2x Brejša, Došek
ŽK: Brejša, Hudeček

A-tým - Memoriál Míly Vinše v Sazené

Další úspěšná obhajoba
13.08.08 - Tři turnaje, dvě první místa a jedno druhé. To je zatím solidní bilance.

Finále: Sokol Sazená - Sokol Nová Ves 2:6 (0:3)
Sestava: Kořínek - Mar. Horák, M. Vancl ml., Hemr, Kolouch, J. Vancl, Procházka, Janovský, P. Jansa, Mich. Horák, Hudeček, Došek, Emmer, M. Šimek
Branky: 2x Došek a Mich. Horák, J. Vancl, Hemr

Semifinále: Botafogo Mělník - Sokol Nová Ves 3:7 (0:5)
Branky: 2x Došek, Mich. Horák, P. Jansa, Hemr, Procházka, Hudeček

Konečné pořadí: 1) Nová Ves | 2) Sazená | 3) Botafogo M. | 4) Ledčice

Stará garda

Ze Staňkova i s vítězstvím v turnaji
13.08.08 - Tradiční odpočinkové soustředění v jihočeském Staňkově má za sebou stará garda. Navíc jako nahradníci v místním turnaji si odvezli první místo za celkové vítezství a nejlepšího střelce díky Milanu Vanclovi.

Finále: Nová Ves - České Velenice 3:1
Branky: Mich. a Mar. Horákové, Vancl