Aktuality - srpen 2007Z novoveského fotbalu

29.8.07 Preview PTZ-Viktorie Nelahozeves "B".
V neděli nás čeká třetí mistrovský zápas. Soupeřem bude PTZ-Viktorie Nelahozeves "B". Hraje se v neděli doma od pěti, má být oblačno s dešťovými přeháňkami a s teplotou 17/21 °C. Jak dopadl náš soupeř v tabulce v loňské sezóně můžete vidět tady. Na hřištích soupeřů zaznamenal deset proher a jednu remízu z jedenácti zápasů. Celkově největší debakl utrpěl od Vltavana Chvatěruby 0:5, naopak nejvyšší výhrou 4:0 porazil Sokol Jeviněves. V letošní sezóně zatím dvakrát prohrál, jednou v Cítově 0:2 a jednou doma se Sokolem Jeviněvsí 1:2. V neděli hrají svůj první mistrovský zápas i naši nově sloučení žáci doma od 11:00 se Sokolem Chlumín samozřejmě jako všechny své domací ukání v Sazené.

26.8.07 Sokol Cítov - Sokol Nová Ves 1:6.
I ve druhém utkání dokázalo áčko zvítězit, a to dokonce o ještě jeden gól víc než doma proti Chlumínu.

25.8.07 Dorost i stará garda prohráli o pět gólů.
Ve čtvrtek od půl páté doma hostil dorost v přípravném zápase Dynamo Nelahozeves. Naši svěřenci prohráli 0:5, neodehráli ale špatné utkání, největší chyba byla v nerozehranosti a v tom, že kluci hráli spolu teprve podruhé. Zápas však dobře odjezdili. O den později v pátek od šesti měla zase svoje utkání stará garda. Odehrávalo se v Pokraticích. Po první půli byl ještě stav přijatelný 3:2 pro domácí, avšak ve druhé půli na hřišti dominovali jasně Pokratice. Jejich výhra 8:3 byla zasloužená, nejvíce se o ni přičinil fakt, že domácí měli na své straně dva mladé kluky těsně nad limitem. Branky za nás vsítili 2x Libor Branse a jednou Richard Brejša.

21.8.07 Preview TJ Sokola Cítov.
Los nám přidělil na druhý mistrovský zápas Sokol Cítov. Tak si ho trochu přibližme. Zde můžete vidět umístění z loňské sezóny, kdy hráli taktéž třetí třídu sk. B. Zápas hraje se v sobotu 25.8. od 17:00 v Cítově. Počasí má být příjemné polojasno 23/27 °C. Jak vidíte náš soupeř sice nedopadl v tabulce nejlépe, skončil na celkovém osmém místě, ale stačil pouze bod navíc, a mohl být na šestém místě. Na domácí půdě zaznamenal pět vítězství, dvě remízy a čtyři porážky. Celkově největší debakl zaznamenal v Horních Beřkovicích, kde prohrál vysoko 1:11. Naopak nejvyšší výhrou náš soupeř porazil doma 6:1 Sokol Jeviněves. V prvním kole náš sok porazil doma PTZ Viktorii Nelahozeves "B" 2:0. S Cítovem jsme se sehráli i jeden zápas v letní přípravě na turnaji v Jeviněvsi, v semifínále osmého července jsme ho porazili 5:1. O branky se tehdy postaral 3x Procházka a po jednom dal Z. Kratochvíl, Brejša ml. Na tomto turnaji skončil Cítov poslední. To je o něm všechno. Ve čtvrtek hraje dorost doma od půl páté přátelský zápas s vrstevníky z Dynama Nelahozeves. Přijďte se podívat, bude to určitě zajímavý zápas.

19.8.07 První tři body jsou na světě.
Hned v prvním mistrovském zápase jsme si připsali očekávané tři body do tabulky výhrou 5:1. Cesta k nim však nebyla tak lehká, jak vypadá výsledek. Všechny branky zápasu padli až ve druhé půli. Více info o zápase se dozvíte kliknutím na nadpis. Ještě v pátek odehrála stará garda svoje první utkání v sezóně. Na domácí půdě od šesti hodin remizovala s Tigonem Lučnice vysoko 7:7. O góly se postaral 3x Hartman, 2x Mich. Horák a po jedné brance dali Jansa a Vancl.

15.8.07 Preview TJ Sokola Chlumín.
"A" tým hraje v neděli doma od pěti první mistrovský zápas se Sokolem Chlumín. Tak našeho soupeře trochu představím a uvedu, jak si vedl v minulé sezóně ve 3. třídě sk. B. Náš soupeř se umístil v loňské sezóně na slušném čtvrtém místě se ziskem 36 bodů z 22 zápasů. Chlumín zaostal za třetími Horními Beřkovicemi pouze o bod, avšak na první dva celky soutěžě Dynamo Nelahozeves "B" a SK Vojkovice ztratil 10 respektive 14 bodů. Sezónu náš soupeř zakončil 10 výhrami, 6 remízami a 6 porážkami s kladným skórem 42 vstřelených branek a 28 obdrženými góly. Zajímavým faktem je, že Chlumín venku dosáhl všech svých šesti remíz a dvou proher, tedy venku vyhrál jen třikrát a odvezl si z hřišť soků 15 bodů. Nejvyšší výhru dosáhl v posledním kole v Lužci se sestupujícím béčkem 8:1. Naopak nejhorší výsledek utrpěl doma s postupujícími Vojkovice 0:4. To je o našem soupeři vše, přijďte povzdit Novou Ves.

12.8.07 "A" tým: Sokol Nová Ves - SK Vojkovice "B" 6:2.
Dnes v neděli od pěti doma hrálo áčko zřejmě poslední přípravný zápas před začátkem třetí třídy s týmem SK Vojkovice "B". Soupeř přijel s mladým týmem posíleným o tří hráče z hlavního mančaftu. Výsledek je docela dobrý, avšak předvedená hra nebyla moc konstruktivní a přesná. Před novou sezónou bude soupiska áčka trošku jiná jako byla v minulé sezóně. Odchody mužstva jsou následující: Michal Geyer, Pavel Kocourek. Naopak do kádru přišli Martin Schoř, Antoním Šimek, Lukáš Kořínek a ještě dva kluci z Ledčic. Upozorňuji, že tyto odchody a příchody se ještě můžou změnit. Sokol velice stál, aby přišel Jarda Emr z Ledčič, ale hráč se nakonec rozhodl zůstat věrný svému klubu. Svoji přípravu začal i dorost, první tréninky byly hodně slušně obsazeny, doufáme, že to vydrží mužstvu i nadále. Kluci stihli odehrát i první přátelák, když prohráli s SK Roudnicí n.Labem (ročník narození 1993) 4:5. V týdnu se dočkáte previewů víkendového mače a-týmu s Chlumínem.