Aktuality - říjen 2014Z novoveského fotbalu

Vraňany - Nová Ves 2:3
28.10.14 - Po trapné kontumační prohře s Romou Neratovice, kdy jsme k utkání nesešli, jsme se aspoň trochu vykoupili výhrou ve Vraňanech.

Roma Neratovice - Nová Ves 3:0 kontumačně
27.10.14 - K zápasu jsme se sešli pouze v šesti lidech, a tak nemohlo následovat nic jiného než kontumační prohra.

Nová Ves - Všetaty 4:2
23.10.14 - Po dvou venkovních zápasech jsme naplno bodovali v divokém souboji proti Všetatům, ač jsme ještě v poločasové přestávce prohrávali o dvě branky a přišli o vyloučeného Milana Vancla ml.

Mšeno B - Nová Ves 6:3
14.10.14 - Tříbodový zisk v Dřísech jsme na opačném konci okresu Mělník nezopakovali, ve Mšeně jsme doplatili na nedůslednou obranu a méně produktivnější koncovku.

Stará garda - foto

Jak to vypadalo na Staňkově
10.10.14 - I letos v létě odjela stará garda na kondiční a mentální soustředění do Staňkova. A pobyt u jihočeského rybníka si zpetřila vyhraným turnajem.

Fotky ve větším rozlišení najdete zde.

Dřísy - Nová Ves 2:4
08.10.14 - Až v dalekých Dřísech jsme urvali letošní první vítězství z venkovních hřišť.