Aktuality - říjen 2013Z novoveského fotbalu

Velký Borek - Nová Ves 3:0 kontumačně
30.10.13 - K zápasu jsme se nesešli...

Nová Ves - Neratovice/Byškovice B 2:5
22.10.13 - Mělnický deník V prvním poločase vše nasvědčovalo tomu, že hosté po vítězství nad Záryby tvrdě usnuli na vavřínech. „První poločas byl z naší strany strašidelný," vystihl neratovický trenér Michal Panocha, proč domácím svitla dvoubrankovým náskokem nečekaná naděje na přerušení předešléčtyři zápasy trvající série porážek. Jenže po přestávce vyběhlo z hostující kabiny úplně jiné mužstvo, z velkého tlaku vytěžilo obrat a odmítlo překvapení.

PTZ - Nová Ves 5:0
16.10.13 - Mělnický deník Hosté jako by se už opět „vezli". Po třináctce ve Chvatěrubech se jim k venkovnímu zápasu zřejmě příliš nechtělo, a tak tentokrát nastoupili pouze v osmi. Tento handicap ale mohli domácí, jak i sami přiznávají, určitě využít k daleko výraznějšímu vítězství.

Konečný kádr pro podzim 2013
08.10.13 - Přehled letních přestupů.

Přišli: Stanislav Hlaváček, Rudolf Melounek (oba hostování z Pšovky B), Ondřej Došek (prodloužení hostování z Ledčic), Jiří Šnýdr (prodloužení hostování z Dynama Nelahozeves), Josef Hašek, Omar Levý, Sergey Shchetinin (všichni hostování z Dynama Nelahozeves), Václav Studený (hostování ze Sazené)

Odešli: Jaroslav Emmer (konec hostování z Ledčic), Marek Černý (konec hostování z Horních Beřkovic), David Hemr (hostování Čechie Kralupy), Richard Brejša ml. (pobyt v Portugalsku), Tomáš Janovský (hostování Vraňany)

Kádr
Brankaři: Pavel Kocourek, Michal Klatovský

Obránci: Jiří Šnýdr, Martin Kolouch, Milan Vancl ml., Martin Horák, Josef Hudeček, Martin Schoř, Stanislav Hlaváček

Záložníci: Martin Drbal, Michal Horák, Václav Studený, Omar Levý, Rudolf Melounek

Útočníci: Jakub Vancl, Josef Hašek, Ondřej Došek, Sergey Shchetinin

Nová Ves - Mšeno 2:5
08.10.13 - Mělnický deník Po čtyřech porážkách se v nejvyšší čas probudili fotbalisté Mšena. V Nové Vsi hrály oba týmy „pro diváky", a nouze tak nebyla o řadu šancí ani obrat ve skóre. Ten se podařil ještě v prvním poločase právě hostům, a i když domácí po změně stran ještě srovnali na 2:2, tak nakonec odešli potřetí v řadě s prázdnou. „Vzhledem k předvedené hře a počtu šancí hodnotím naši výhru jako zcela zaslouženou," uvedl k zápasu trenér vítězů Jiří Guttenberg.