Aktuality - říjen 2012Z novoveského fotbalu

Tréninky:
v úterý a ve čtvrtek od 17:00

Nová Ves - Dolní Beřkovice 3:2
22.10.12 - Po pěti porážkách jsme konečně zabrali a v divokém utkání proti Dolním Beřkovicím jsme urvali hlavně díky hattricku Ondry Doška tři body. Zároveň jsme poprvé v sezóně zvítězili na domácím hřišti.

Libiš B - Nová Ves 3:0
17.10.12 - Zatímco nám pátá prohra v řadě za sebou vynesla předposlední místo v tabulce, domácí se díky vítězství posunuli do čela Okresního přeboru. A to po výkonu, který si příliš první místo nezaslouží, na nás ovšem bez problému stačil.

Nová Ves - Veltrusy 2:6
07.10.12 - Nescházíme se, hrajeme špatně, prohráváme, a tak dobrý po dobrém startu do sezóny opět padáme do spodních míst tabulky, kde poslední měsíce pobýváme více než je zdrávo.

Neratovice/Byškovice B - Nová Ves 5:1
01.10.12 - Neratovice/Byškovice B nejenže potvrdily svou kvalitu, ale také trestaly naše chyby, a tak nám nadělily pět branek.