Aktuality - říjen 2011Z novoveského fotbalu

Dynamo - Nová Ves 6:1
30.10.11 - Před zápasem byly karty rozdány jasně. Dynamo Nelahozeves 9 zápasů a 27 bodů, Nová Ves 9 zápasů a 1 bod. Takže naše prohra 1:6 asi nikoho příliš nepřekvapuje.

Nová Ves - Neratovice - Byškovice B 3:6
27.10.11 - Neratovice - Byškovice B si v rámci 9. kola přijely do Nové Vsi pro tři body a ty si také bez větších komplikací po výhře 6:3 odvezly.

Lobkovice - Nová Ves 1:1
16.10.11 - Hola, hola, B. třída volá. Po zisku prvního letošního bodu jsme ke splnění předsezónního cíle - postupu z Okresního přeboru - zase o něco blíže. A teď zpět do reality... Ta nám říká, že v Lobkovicích jsme mohli klidně vyhrát, ale i prohrát.

Nová Ves - Tišice 0:2
09.10.11 - Neuvěřitelně poslepovaná sestava a jako soupeř loňský účastník B. třídy - to nám před zápasem příliš na sebevědomí nepřidalo. Zatím náš nejlepší letošní výkon nás však dlouho držel v naději na první body, hosté z Tišic však v závěřečných minutách potvrdili roli favorita.

Cítov - Nová Ves 3:0
02.10.11 - Pomalu ale jistě si zaděláváme na pořádnou ostudu. Ani šesté kolo v Cítově nepřineslo první body, naopak jsme byli vůbec rádi, že jsme dali dohromady jedenáct hráčů.