Aktuality - říjen 2010Z novoveského fotbalu

Dolní Beřkovice - Nová Ves 4:1
30.10.10 - V Dolních Beřkovicích jsme se přesvědčili, jak může být fotbal záludný. Přestože jsme ve druhém poločase byli jen pár centimetrů od bodového zisku, nakonec jsme utrpěli drtivou porážku 1:4.

Nová Ves - Mšeno 4:3
28.10.10 - Opakovaný duel se Mšenem jsme po bláznivém průběhu vyhráli těsným rozdílem 4:3 a konečně se tak v tabulce posouváme do jejího klidného středu.

Nová Ves - Vojkovice 4:2
24.10.10 - Velmi důležitý zápas proti posledním Vojkovicím jsme zvládli a po měsíci jsme znova zjistili, jak chutná výhra.

Čechie - Nová Ves 4:4
17.10.10 - Po čtrnácti dnech jsme na venkovním hřišti zase neudrželi slibné vedení a do tabulky si připisujeme pouze bod. Kralupská Čechie zremizovala bláznivé utkání až pět minut před koncem.

Nová Ves - Veltrusy 0:2
10.10.10 - Veltrusy potvrdily roli favorita a z našeho vyhnanství ve Chvatěrubech si odvezly tři body. I přesto jsme však podali jeden z nejlepších výkonů v sezóně.

Dynamo B - Nová Ves 2:2
03.10.10 - Před zápasem bychom bod za remízu z hřiště Dynama B brali, jenže vzhledem k jeho průběhu je pro nás nerozhodný výsledek málo. Branku na 2:2 jsme totiž dostali pět minut před koncem utkání.