Aktuality - říjen 2009Z novoveského fotbalu

Kly - Nová Ves 0:1
24.10.09 - Proti poslednímu týmu tabulky jsme vyválčili cenné tři body, ovšem opět jsme si to pěkně zkomplikovali. Tentokrát byl vyloučen Aleš Jíša a to už ve 25. minutě, i tak jsme ale díky jediné brance Kuby Vancla a potřebnému štěstíčku uspěli.

Zápasy A-týmu

Výjezd na hřiště posledního
23.10.09 - Již v sobotu 24. října od 14:30 nastoupí A-tým na hřišti TJ Kly, náš soupeř má v tabuce jen jeden bod, cíl pro utkání je tedy jasný. K tříbodovému zisku nám ale nepomůže absetující Jirka Vokoun a disciplinárně potrestáni Milan Vancl ml. (4 utkání nepodmíněně) a Martin Kolouch.

Nová Ves - Čechie 1:4
19.10.09 - Po dvou vítězných zápasech přišlo trpké vystřízlivnění, na domácí půdě si na nás smsla Čechie Kralupy, které stačil k vítězství jen lehce průměrný výkon. Není se čemu divit, v utkání jsme totiž předvedli dosavadní nejhorší výkon sezóny.

Áčko proti Čechii
16.10.09 - V neděli 18. října už od 15:30 přivítá A-tým sousední Čechii Kralupy, která nasbírala jen o jeden bod více (13 bodů). Do zápasu nemůžeme počítat s Martinem Kolouchem, jenž byl v posledním zápase vyloučen, ovšem na DK nebyl projednán.

Stará garda o den později sehraje předposlední zápas roku, doma od 16:15 přivítá Horní Počáply.

Libiš B - Nová Ves 1:3
11.10.09 - Poprvé v sezóně jsme dokázali vyhrát dvě utkání po sobě, po tříbodovém zisku nad Mšenem jsme tentokrát porazili Libiš B, což nás katapultovalo na sedmé místo v tabulce. Vše ale kazí jedna kaňka, opět jsme dohrávali bez vyloučeného hráče, dnešní zápas nedohrál Martin Kolouch. Stal se tak již pátým vyloučeným novoveským hráčem v sezóně, a to máme za sebou teprve osm kol! Utkání bylo ovšem mimo jiné významné i tím, že po šesti letech nastoupil za Novou Ves v mistrovském zápase Zdeněk Kratochvíl. Zde si můžete prohlédnout tento památný moment.

Přestupy a konečná soupiska
11.10.09 - Jelikož se přestupní okno už uzavřelo, přinášíme vám souhrn všech novoveských letních přestupy a konečnou soupisku A-týmu pro podzim 2009.

Přestupy

Přišli: Antonín Šimek (hostování z Dynama Nel.), Jaroslav Hruška (hostování z PTZ Nel.), Jiří Vokoun (prodloužení hostování ze Štětí), Josef Hudeček, Martin Justa, Jaroslav Emmer, Ondřej Došek (všichni prodloužení hostování z Ledčic), Lukáš Vlček (hostování z Rovného), Pavel Kocourek (konec hostování z Jeviněvse), Zdeněk Kratochvíl (konec hostování z Dynama Nel.)

Odešli: Pavel Kocourek (hostování Jeviněves), Miroslav Uher (hostování PTZ Nel.), Martin Schoř (hostování Dynamo Nel.), Petr Jansa (konec hostování ze Sazené), Richard Brejša ml. (hostování Pšovka Mělník), René Procházka (konec hostování z Břízy), Martin Horák (hostování Jeviněves), Michal Šimek (hostování Jeviněves)

Soupiska

Brankaři: Lukáš Kořínek, Pavel Kocourek, Antonín Šimek
Obránci: David Hemr©, Aleš Jíša, Milan Vancl ml., Martin Kolouch, Jaroslav Zrubecký, Jiří Vokoun, Josef Hudeček
Záložníci: Lukáš Kratochvíl, Lukáš Vlček, Jakub Vancl, Zdeněk Kratochvíl, Jaroslav Hruška, Martin Justa
Útočníci: Jaroslav Emmer, Ondřej Došek, Michal Horák

Zápasy

Áčko načíná důležitou sérii zápasů
09.10.09 - Nedělním zápasem na půdě Libiše B od 16:00 začne A-tým důležitou sérii zápasu s tabulkově stejnými soupeři. Po tomto zápase totiž doma hostíme Čechie, poté jedeme do Kel, dále dvakrát doma nejprve s Lobkovicemi a následně s Pšovkou B. Podzim pak končíme na Dynamu, kde se utkáme s tamním B-týmem. K utkání v Libiši by měli být k dispozici všichni kromě dlouhodobě zraněného Lukáše Kořínka, po disciplinárních trestech se vracejí Milan Vancl ml. a Jarda Hruška. Domácí mančaft, který se v tabulce nachází na 9. příčce s osmi body může být teoreticky posílen o hráče z prvního týmu, jenž hraje svoje utkání v krajském přeboru v sobotu dopoledne.

St. garda v pondělí 12. října doma hostí Dolní Beřkovice. Čas výkopu je naplánován na 16:15.

Nová Ves - Mšeno 2:0
04.10.09 - Překvapení sedmého kola se dnes zrodili na hřišti v Nové Vsi, porážku 0:2 si totiž odsud odvezl vedoucí tým soutěže SK Mšeno. A nutno uznat, že zaslouženě. Mšeno jsme hlavně ve druhé půli, i díky početní převaze, přehráli. Fotky ze zápasu pořízeny správcem webu skmseno.cz v sekci fotogalerie

Scouting

Prochy v akci za Břízu
03.10.09 - Dnes jsme se byli podívat na zápas 4.třídy, skupiny C Litoměřicka SK Sahara Vědomice - Sokol Bříza. Konkrétně jsme sledovali Rendu Procházku, kterého ho nám Bříza nepustila na hostování. V souboji dvou týmů z horních pater tabulky byli úspěšnější domácí, když vyhráli 3:1. Prochy po celý zápas diktoval tempo hry Břízy a bylo jasně vidět, že by měl hrát vyšší soutěž (to znamená u nás - poznámka redakce).

Áčko opět proti prvnímu
03.10.09 - V sedmém kole přijede na novoveský svatostánek SK Mšeno. Mšeno vede tabulku spolu s FC Mělníkem a Byšicemi, všichni tři mají čtrnáct bodů. Jak jistě všichni víte, s Mělníkem a Byšicemi jsme již hráli a oba zápasy jsme prohráli 3:4, je nám tedy takovýto výsledek proti nejlepším týmům souzený? To poznáme již v neděli 4. října od 16:00. Do utkání nenastoupí disciplinárně potrestáni Milan Vancl ml. a Jarda Hruška. Vzhledem k těmto absencím jsme povolali jedno Blanického rytíře, na jméno si ovšem budete muset do zápasu počkat. Na straně soka se představí dva hráči, kteří působil v Nové Vsi, ještě když se tu kopala B. třída - brankař Daniel Hnízdil a záložník Marcel Janouch (na obrázku). Více o našem soupeři na jeho pěkných webovkách skmseno.cz.