Aktuality - prosinec 2007Z novoveského fotbalu

31.12.07 Staří - Mladí 14:15.
Na poslední den v roce se konalo tradiční fotbalové utkání. Za staré hráli: R. Brejša st., L. Branse, Mir. Uher st., M. Vancl ml., K. Drahňák, J. Kratochvíl, V. Knoflíček a oba Horákové, za mlaďasy pak bojovali: R. Procházka, P. Jansa, Mil. Uher, M. Stinka, L. Kořínek, R. Brejša ml., D. Hemr ml. i st. a Luboš od Uhrů. Zápas začali poslední dobou tradičně lépe mladí, kteří si vypracovali slibný tříbrankový náskok, pak se hrálo nahoru dolů až se stav zastavil na 7:7. Mladí si poté udržovali dvou či jedno gólové vedení. Až se opět skóre zastavilo na nerozhodných 14:14. Řeklo se tedy, kdo dá branku, vyhraje. A mladí ji dali, takže po dlouhé době zvítězili. Na web jsem už přidal fotky ze soustředění dorostu a také tři videa z tohoto soustředění, časem přibude ještě jedno video z této akce.

23.12.07 Staří - Mladí 10:8.
Den před Vánoci si přišlo kopnout na novoveské hřiště poměrně dost lidí. Za staré nastoupili: M. Hájek, A. Jíša, M. Horák, L. Branse, R. Brejša st., Mir. Uher st., P. Jansa, J. Štryncl a Vašek z Uh. Za mlaďasy pak hráli: J. Vancl, M. Vancl ml., L. Kratochvíl, R. Brejša ml., Mir. Uher ml., Mil. Uher, M. Stinka, P. Knoflíček a uhovský fotbalista (jméno neznám). Mladí si brzy vypracovali tříbrankový náskok, ale po chvíli bylo srovnáno na 5:5. Pak byl průběh zápasu velice podobný. Mladí vždy vedli o jednu branky a staří dotahovali. Mladí dělali před bránou neskutečné nepropustné valy, které soupeř těžko překonával. Nakonec však se skóre zastavilo na 7:7. Staří byli v laufu a přidali tři smrtíci góly, na něž už mladíci nedokázali reagovat a pouze už kosmeticky snížili. Prohra to byla vskutka velice bolestná. No nic, na Silvestra se hraje také a to od 11:00. Přijďte všichni. ŠŤASTNÉ A VESELE VÁNOCE.

19.12.07 Stará garda na SK Kladno nevyzrála.
Včera od 19:00 hrála stará garda po dvou měsících přátelák na trávě. Jenomže na trávě umělé. Naším vyzyvatelem byla samotná stará garda SK Kladna v čele několika exligisty vedenými Janem Suchopárkem, který ještě před třemi lety hrál fotbal na profesionální úrovni. Tento a ještě další fakty jako například lepší technika na straně soupeře nebo zmrzlá umělka naším OLD BOYS nepomohla. Konečný výsledek tedy byl: SK Kladno - Sokol Nová Ves 6:2. Za nás skórovali Michal Horák a Miroslav Hájek.

16.12.07 Další prohra mladých...
Celkem deset fotbalistů si přišlo dnes po obědě zakopat, i když počasí bylo hodně mrazivé. Za staré od začátku nastoupili: M. Vancl st., J. Švec, J. Štryncl, R. Brejša st., M. Horák. Na druhé straně stáli: P. Jansa, M. Uher, J. Vancl, M. Mareš, R. Brejša ml. Ze začátku se hrálo jen 4 proti 4, protože R. Brejša st. a M. Mareš se trošičku opozdili. Nic to však neměnilo na tom, že staří si během úvodní půlhodiny vytvořili až hrozivý desetibrankový náskok. To přimnělo k tomu, aby se Miloš Uher a Richard Brejša st. vyměnili a šli hrát za opačné týmy než doposud. Rázem mladí začali pěknými akcemi dotahovat svého soupeře. Přispěl k tomu možná i fakt, že staří hráli cca deset minut bez jednoho hráče. Miloš Uher dostal míčem do nosu a chvíli krvácel. Mladí tedy už prohrávali místo deseti branek pouze o tři zásahy. Bohužel k jejich smůle už si staří náskok v pohodě pohlídali a opět pro změnu vyhráli.

10.12.07 Časy odjezdů s. gardy a dorostu.
!!!ZMĚNA!!! Stará garda svůj zápas na umělce v Kladně nehraje zítra, ale až za týden v úterý. Sraz je v 17:15 na place. Dorost odjíždí tuto středu na soustředění, odjezd je v 16:00 z placu. Příjezd je plánován na neděli kolem oběda.

9.12.07 Staří po týdnu opět úspěšní.
I přes příliš nepřesvědčivé počasí se dnes po obědě na novoveském stánku sešlo slušných dvanáct fotbalistů. Za mladé hráli: Mir. Uher, L. Kratochvíl, J. Vancl, Mil. Uher, Mar. Jansa, R. Brejša ml., naopak na druhé straně stáli: M. Vancl st., M. Vancl ml., R. Brejša st., M. Horák, J. Štryncl, P. Knoflíček. Na začátku si staří vytvořili celkem rychle pětibrankový náskok, který dlouho drželi. Poté avšak mladí začali být aktivnější směrem dopředu a snížili na rozdíl dvou branek. V tuto chvíli ale jako by byli obě branky zakleté. Jedna spálená šance střídala druhou u obou týmů. Tento gólový půst ukončili staří přesným zásahem hlavou - tedy trefou za dvě branky. Tato rána srazila mladé do kolen, z čehož už se nedostali. Staří vyhráli letos už počtvrté, zatímco mladí pouze jednou.

5.12.07 Nejlepší střelci 3.třídy sk. B.
13 - Slavětinský (Spomyšl)
12 - Mich. Horák (N.Ves)
11 - Hemr (Sazená)
10 - Plicka (H.Beřkovice), Flídr (Dynamo B)
8 - Fiala (Chvatěruby), Jansa (Sazená), Špaček a Pešta (Dynamo B)
7 - R. Löffelmann (N.Ves), Stoklasa (Chlumín), Jeřábek a Košťál (Jeviněves)
6 - Falta (Chvatěruby)
5 - Zima (Chvatěruby), Böhm (Zálezlice), Polák ml. (H.Beřkovice), Bondarev (Dynamo B), Studený a Knoflíček (Sazená)

27.11.07 Konečná "nominace" dorostu na soustředění.
Dozor:
David Hemr, Hana Hemrová, Milan Jedlička, Pavel Kocourek, Jakub Vancl
Hráči:
Richard Brejša ml., Ondřej Došek, Jaroslav Emr, Vlastimil Hillebrand, Marek Jansa, Tomáš Jelínek, Petr Kysilka, Michal Mareš, Michal Miler, Miroslav Stinka, Michal Šimek, Miloš Uher
Hráči, kteří nejedou:
Jiří Bečvář, Josef Hudeček, Tomáš Janovský, Vojtěch Kováč, Josef Kučera