Aktuality - listopad 2014Z novoveského fotbalu

Video: Pár zahozených šancí
25.11.14 - Přestože jsem v posledním mistrovském utkání nasázeli Nebuželům šest branek, naše skóre mohlo čítat více vstřelených branek, důkaz nyní přináší Jiří Bečvář. Tento nebojácný funkcionář klubu a kdysi talentovaný dorostenec (nyní hráč A-týmu) sestříhal video, v němž trojice Kuba Vancl, David Hemr a Michal Horák spálí nejednu tutovek.

Nová Ves - Nebužely 6:2
17.11.14 - Nebužely se sešly pouze v deseti lidech, a tak pro nás nepředstavovalo problém porazit je a příčíst si do tabulky tři body. Celkem jsme jich po podzimní části nasbírali 19, což nás řadí na průměrné sedmé místo.

Nová Ves - Velký Borek B 0:1
06.11.14 - Ačkoliv jsme podali pouze průměrný výkon, výsledkem utkání proti béčku Velkého Borku jsme zklamáni, hosté nám dali lekci z produktivity, když proměnili ojedinělou šanci.