Aktuality - listopad 2012Z novoveského fotbalu

Tabulka Atletico Okresního přeboru po podzimní části
27.11.12 - Předsezónní cíl v podobě 15 nasbíraných bodů po polovině soutěže jsme splnili.

*Pšovka B přišla o čtyři body kvůli konzultaci rozhodčího jejím hráčem v utkání v Nové Vsi.

Mšeno - Nová Ves 1:3
26.11.12 - Překvapivá a o to však cennější výhra v dohrávaném 10. kole ve Mšeně nám před jarními boji zajišťuje klidnější pozici v tabulce, která je ale, jedním dechem nutno dodat, velmi vyrovnaná.

Nová Ves - Pšovka B předčasně ukončeno
27.11. - Aktualizováno: STK kontumuje utkání 13. kola Okresního přeboru mužů takto:
Sokol Nová Ves - FK Pšovka Mělník B výsledkem 3:0 a 3 body pro Novou Ves.
Důvod: Na základě rozhodnutí DK - inzultace hlavního rozhodčího hostujícím hráčem.

18.11.12 - Gólově bohatý souboj s béčkem mělnické Pšovky se nedohrál. Rozhodčí Slavkovský ho ukončil v 70. minutě poté, co ho pšovecký Lukáš Krejčík fyzicky napadl.

FK Kralupy - Nová Ves 2:1
13.11.12 - S lídrem soutěže jsme dlouho drželi remízový stav, FK Kralupy ale nakonec překvapení nedopustil a v 82. minutě proměněným pokutovým kopem rozhodl o své těsné výhře 2:1.

Nová Ves - PTZ 2:2
04.11.12 - Dobře rozehrané utkání proti PTZ, pohybující se ve stejných patrech tabulky, jsme nedokázali dotáhnout do vítězného konce, a tak remízu 2:2 musíme hodnotit jako ztrátu.