Aktuality - listopad 2010Z novoveského fotbalu

Hráčské statistiky
24.11.10 - Přehled těch nejdůležitějších individuálních statistik z podzimních mistrovských zápasů sezóny 2010/11.

Do zápasů zasáhli:
Dan Hnízdil, Milan Vancl ml., David Hemr, Aleš Jíša, Pepa Hudeček, Martin Kolouch, Martin Horák, Jarda Slavík, Richard Brejša ml., Martin Schoř, Jirka Vokoun, Zdeněk Kratochvíl, Marek Four, Kuba Vancl, Michal Horák, Ondra Došek, Jarda Emmer, Milan Vancl st. - celkem 18 hráčů

Do všech 13 zápasů nastoupili (ať už hráli od začátku či střídali v průběhu zápasu):
Dan Hnízdil, Jakub Vancl, Michal Horák, Ondra Došek, Jarda Emmer - celkem 5 hráčů

Nejvytěžovanější hráči:

1. Michal Horák - 8
2. Marek Four - 4
-. Jarda Emmer - 4

Statistiky všech hráčů najdete zde.

Labský Kostelec - Nová Ves 6:1
14.11.10 - Co dodat, snad jen, že rozlučka byla daleko lepší než poslední zápas podzimní sezóny...

Nová Ves - Byšice 1:0
6.11.10 - Ve 12. kole jsme si připsali velmi cenný skalp, díky brance Jirky Vokouna jsme porazili Byšice 1:0. První tým Okresního přeboru však svým výkonem dost zklamal.

Výhra nad Mšenem vykoupena třemi absencemi
5.11.10 - Marek Four, který byl v opakovaném utkání proti Mšenu (28.10) stejně jako Zdeněk Kratochvíl vyloučen, dostal od disciplinární komise trest jen na jeden zápas. A protože svůj trest si odpykal už minulý víkend, do střetnutí s vedoucími Byšicemi (6.11.) Marek na rozdíl od druhého hříšníka nastoupit může. Zdeněk Kratochvíl si totiž vysloužil distanc na dvě utkání, takže bude k dispozici až na poslední mistrovský duel v Labském Kostelci. Richard Brejša ml., jenž si v duelu se Mšenem poranil kotník, se už na podzim na hřišti neukáže.

Nepodmíněné tresty:
Kratochvíl Zdeněk - 2 SU nepodmíněně od 29.10. 2010