Aktuality - listopad 2009Z novoveského fotbalu

Rozhovory

Interview s koučem
24.11.09 - Ačkoliv jsme postup do Okresního přeboru vykopali bez trenéra, celkem rozumně se v létě angažoval. Do Nové Vsi přišel mladý, ambiciózní Míra Kala, který zatím odvádí s mužstvem solidní práci. Pátá příčka po podzimu budiž důkazem.

Sokol Nová Ves v roce 2009
21.11.09 -

Dynamo B - Nová Ves 4:3
15.11.09 - Ve velmi dramatickém utkání jsme nezvládli koncovku, ještě v 85. minutě jsme vedli 3:2, jenže nakonec se z výhry radoval soupeř. I s posledním týmem z nejlepší trojice soutěže jsme tak prohráli 3:4, navzdory tomu ovšem coby nováček okupujeme po podzimu pěkné páté místo s 21 body.

Nová Ves - Pšovka B 2:1
08.11.09 - Již potřetí za sebou jsme dokázali zvítězit a nadále se držíme v horní polovině tabulky. Dnes jsme porazili 2:1 Pšovku B, která více než poločas hrála bez vyloučeného hráče.

Jiné

Fotbalová Brankářská Škola
04.11.09 - Program brankářské školy je zaměřen na rozvoj technických, taktických a fyzických schopností mladých brankářů.
- Základy chytání střel
- Správné brankářské postavení a čtení hry
- Rozehrávka
- Chytání centrů a dlouhých přihrávek z hlouby pole
- Souboje 1 na 1
- Fyzická kondice (pružnost, flexibilita a koordinace)

Fotbalová brankářská škola se bude konat v období 9. - 12. prosince 2009 ve sportovním areálu SK Mšeno u Mělníka. Tréninky budou probíhat na fotbalovém hřišti SK Mšeno a okolních halách. Ubytování a stravování jsou zajištěny v kempu, který je součástí areálu SK.

Cena: 2 900 Kč - při platbě do 31. října 2009
3 200 Kč - při platbě od 1. listopadu 2009

Počet míst je tentokrát omezen!

Kontaktní osoba: Daniel Hnízdil, tel: 774 173 014, e-mail: d.hnizdil@seznam.cz
Bližší info také na www.skmseno.cz

Nová Ves - Lobkovice 3:1
01.11.09 - Hlavně díky dobrému výkonu v první poločase jsme pošesté v sezóně vyhráli a povyskočili jsme až na paté místo v tabulce, které budeme obhajovat v posledních dvou podzimních zápasech proti béčkám Pšovky a nelahozevského Dynama.