Aktuality - listopad 2008Z novoveského fotbalu

Sokol Nová Ves - podzim 08

Kdyby se vám video nezobrazovalo, tady je odkaz.

Přátelské utkání - stará garda

Po 17/11/08 14:00 Dolany - Nová Ves 3:4
B: Hájek, Procházka, Šťástka, Mich. Horák

Kdo vyhrává, kdo výhrává..... ŇŮWENDAJK!!!
17.11.08 - Jasným vítězstvím 4:0 nad Hořínem jsme spečetili titul půlmistra. V tabulce máme na druhý Cítov před jarními odvetami náskok již osm bodů. V posledním podzimním kole jsme podali asi nejlepším výkon v roce, čímž jsme všem dokázali, že si aktuální pozici určitě zasloužíme.

Novoveské záhady III.

Proč může mít Krtek každou, na kterou si ukáže?
11.11.08 - Již ve třetím pokračováním Novoveských záhad vám objasním, proč je Lukáš Kratochvíl tolik úspěšný u žen. Samozřejmě může za to typický šarm Hujerů (Kratochvílů), ale také a hlavně jedno neodolatelné gesto, kterým si ženy Lukáš podmaní. TADY si ho můžete prohlédnout. Kráťovi se donedávna přezdívalo Evžen lovec žen či podobně, sám Krtek si dokonce založil emailovou adresu Casanova-z-Nuwendajku@seznam.cz. S randěním ovšem náš Romeo před nějakou dobou už skončil, protože si našel konečně stálou přítelkyni.

Sazená prožila návrat do reality
09.11.08 - Dál kosíme jednoho soupeře za druhým a v tabulce utíkáme ostatním týmům mílovými kroky. Dnes to odnesla Sazená, kterou dvěmi brankami sestřelil Michal Horák a Petr Jansa. Utkání to bylo jak se na derby patří vyhecované a dočkalo se velmi zajímavé divácké kulise, počet fanoušků se blížil dvoustovce. PŘEDZÁPASOVÉ INFO

Zálezlice - Nová Ves 1:2 (1:1)
02.11.08 - Díky vítězství v divokém zápase se Zálezlicemi zvyšujeme náskok na druhou Sazenou (!) již na šest bodů. Ovšem dnešní zisk tří bodů nebyl vůbec snadný, posledních patnáct minut jsme totiž dohrávali jen v devíti lidech.

Dorost

Dóšova one-man-show
02.11.08 - Svůj poslední podzimní zápas jsme hráli ve Veltrusech, šlo o souboj pátého celku tabulky se čtvrtým, tudíž se očekával těžký souboj. Ten jsme ale zvládli a výhráli vysoko 5:0, všechny branky zaznamenal Ondra Došek. Poprvé skóroval po centru od Hudečka ve 30. minutě. Další branky si schoval až na druhý poločas v rozmezí 65. - 90. minuty. Svojí druhou trefu vsítil po přihrávce od Brejši hlavou, pak se prosadil po nahrávce od Justy. O čtvrtý gól se postaral sám, vypíchl obránci Veltrus míč a svoji akci zakončil střelou do prázdné brány po kličce golmanovi. Popáté skóroval opět hlavičkou po rohu Brejši. Po polovině sezóny se držíme na čtvrtém místě v tabulce:
H. Beřkovice 27 bodů
Lužec 24 b