Aktuality - listopad 2007Z novoveského fotbalu

25.11.07 Fotbal baví :-)

25.11.07 Staří vyhráli i na třetí pokus.
Do dnešího zápasu jsme šli (mladí) s jasným cílem porazit našeho soupeře. Sešlo se nás celkem dost - jedenáct. Za staré hráli Richard Brejša st., Milan Vancl st., Renda Procházka, Libor Branse a David Hemr, za mladé pak nastoupili Michal Mareš, Kuba Vancl, Lukáš Kratochvíl, Miloš Uher, Marek Jansa a Richard Brejša ml. Mlaďochů bylo teda o jednoho více. V úvodě si brzy staří vypracovali náskok čtyř branek, který dlouho dobu drželi. Někdy v půlce svoje vedení ještě o dva góly vylepšili a mladí byli na ručník. Pak však najednou mladí několika rychlými akcemi snížili na rozdíl pouze jednoho zásahu. Ovšem vydrželo to jen chvilku. Staříci nenechali nic náhodě a opět utekli na na rozdíl pěti branek. Náskok si pak už udrželi a vyhráli potřetí ze tří zápasů. Nutno dodat, že mladí měli celý čas míč na svých kopačkách, ale pevnou obranu soupeře nemohli překonat. Starým pak vždy stačilo pár brejků a bylo hotovo. Tak za týden zase od dvou zdar.

18.11.07 Dorost na turnaji v Dolanech skončil poslední.
Tohoto turnaje se účastnila pouze tři mužstva: domácí Sokol Dolany, AFK Veltrusy a my. Hrálo se systémem každý s každým. V prvním zápase jsme nastoupili proti Dolanům. Dolanští dali jasně najevo, kdo je domácí. A vyklepli nás 6:1. Jedinou branku dal Jarda Emr. V druhém zápase jsem polehli těsně 1:2 Veltrusům. Góla dal Michal Miler. Konečné pořadí: 1) Sokol Dolany, 2) AFK Veltrusy, 3) Sokol Nová Ves. Připomínám, že od 12.12. do 17.12. jedou dorostenci na soustředění. Platí se 1500,-Kč. Bližší info přinesu včas před odjezdem.

11.11.07 Rozhovor s Lukášem Kratochvílem.
Zdar Lukáši, tak nám o sobě na začátek něco o sobě pověz - kde si hrál, kdy si začal a kdo tě k fotbalu přinutil?
Čus, no tak sem NEnormální kluk z vesnice kterého baví fotbal, rád si přečtu nějakou literaturu , nebo si jdu někam sednout s kamarádka-kama. S fotbalem jsem začal asi jako každej Novovesák v našich žákách, pak jsem byl rok v dorostu na PTZ a nakonec sem dorost dokopal na Mělníku.
Měl jsi v dětském věku nějaké fotbalistu, na kterého si si hrával?
Co si vzpomínám tak sem asi žádnej svůj fotbalovej idol neměl a nebo jich bylo víc.
Máš nějaký rituál před zápasem?
Mám, každému v kabině pujčuju izolačku na štrupny a pak mi ji někdo vždycky ukradne!!!
Která tvoje branka byla zatím nejhezčí?
Zajímavá otázka pro svátečního střelce . Ale co si budem povídat všechny moje branky jsou hezký .
Jaké máš jiné záliby kromě fotbalu?
Jak už sem říkal o řádek víš, rád si přečtu nějakou tu literaturu. V zimě jezdím na prkně, nebo se o to aspoň snažím, jinak sedím dost často u pc.
Jaké jídlo a pití máš nejraději?
Řízkem s bramborovým salátem se nikdy nic nezkazí. A pití? Moje klasika víno+sprite, a pak všechno ostatní.
Jakým holkám dáváš přednost?
O ty literatuře v předchozích otázkách je to samozřejmě blbost, radši dávám přednost holkám. Všem!!!
Které číslo nosíš nejraději na dresu?
To je mi je úplně fuk, samozřejmě mám nejradši ty čísla do jedenáctky.
Odkud je tvoje přezdívka Krtek?
Od tý doby co jsem poprvý za žáky vstoupil do novoveské kabiny, myslím že mě tenkrát jako krtečka představil Milan Vancl st.
Teď ke skončené podzimní sezóně. Jak bys ji zhodnotil z tvého i z týmového hlediska?
Zhodnotil bych to tak že kdyby jsme si neposrali zápasy se Sazenou a Zálezlicema, tak to byla dobrá jízda podzimem ne??
Jaký si měl vztah ke Karlu Grabmulleremovi a Miroslavovi Schořovi?
Nedělá mi problém vycházet s lidma, takže dobrý.
Který zápas se ti nejvíce a naopak nejméně vyvedl na podzim?
Největší průser byl asi poslední v Zálezlicích, nejvíc se mi vyvedl asi proti Spomyšli, to ti vlastně ještě dlužím nanuka .
Jsi spokojen s dosavadními odehranými minutami v sezóně?
Já spokojenej jsem, v základu jsem nebyl asi jen dvakrát, jinak jsem hrál vždycky víc jak poločas, takže jo dobrý.
Jakého trenéra bys chtěl u Njuvendajku?
Já už nebudu nikomu vysvětlovat že se to píše ŇŮWENDAJK dej to tam červeným písmem!! Upřímně mi je jedno, kdo tu bude trénovat, hlavně aby se chodilo trénovat.
A teď můžeš komukoliv poděkovat? Já děkuju tobě za rozhovor zdar.
Nechci nikomu děkovat, mě taky nikdo neděkuje a nebo jo, tak děkuju, Všem ať se nehádaj. Taky zdar a fotbalu zvlašť.

Jo a když to jde takhle do novin, tak bych chtěl všechny upozornit že každou neděli od 14.00 jsou srandamače, tak Vás tam chci všechny vidět. Ty starochové přece nemůžou vyhrávat věčně.!!!!

2.11.07 Milan a Lukáš po disciplinárce.
Milana Vancla a Lukáše Kořínka ve čtvrtek čekala disciplinární komise, kde se měli dovědět, jak moc budou pykat za svoje vyloučení v posledním mistrovském zápase v Zálezlicích. Nakonec kluci naštěstí dostali jen podmínku. Oba shodně vyfasovali 1 SU podmíněně do 15.5. 2008. Zbylé tresty si můžete prohlédnout zde. Jinak nezapomeňte zítra v sobotu se hraje dokopná - mladí proti starým. Určitě se přijďte podívat, začátek utkání je naplánován na 14:00.