Aktuality - leden 2009Z novoveského fotbalu

A-tým - přátelská utkání

Nová Ves - Chvatěruby 2:2 (1:1)
28.01.09 - Ve velmi mladé sestavě jsem dnes opět po týdnu nastoupil v rámci přípravy na UMT na Mělníce. Chybělo nám několik opor (bratři Horákové, Procházka, Jíša, Jansa), a tak dostali šanci mladí. První branku utkání jsme si připsali my, M. Vancl ml. poslal přihrávku do vápna Vokounovi, jenž mazácky uvolnil a dobře zakončil. Chvatěrubští ovšem hned vyrovnali brankou z rohu. Do konce první půle jsme byli lepší a měli jsme pár dobrých šancí, jenže skóre se již neměnilo. V druhém poločase byli lepší zase Chvatěruby, avšak do vedení jsme šli my. Brejša ml. kopal zkrácený roh, po němž se srazil soupeřův vyběhnutý brankař se svými spoluhráči, toho využil Kolouch a volný míč poslal do odkryté branky. Vedení jsme si ale opět moc dlouho neudrželi, Chvatěruby vyrovnali chytrou střelou po rohovém kopu. Následně si mohli připsat i další trefy, jenže vyložené šance zahazovali, utkání tak skončilo remízou.
Sestava: Kořínek - Hemr - M. Vancl ml., Emmer, Kolouch - Kratochvíl, Janovský, Vokoun (46. Brejša st.), Brejša ml. - Došek, J. Vancl
Branky: Vokoun, Kolouch

Dorost - Mělnická zimní liga

FC Mělník - Nová Ves 2:0 (1:0)
25.01.09 - První zápas na Mělnické zimní lize nám vítězství nepřinesl, k utkání se nás sešlo jen 10, a když k tomu připočteme lepší fyzickou kondici soupeře, tak výhra prvního celku Okresní přeboru sk. A není překvapením. Rozhodně jsme ale v utkání nezklamali.
Sestava: Šimek - Emmer - Pecina, Justa, Hudeček - Hillebrand, Došek, Janovský, Brejša - Uher

A-tým - přátelská utkání

Nová Ves - Kostomlaty 4:2 (0:2)
21.01.09 - K prvnímu přátelskému zápasu jsme dnes nastoupili na UMT na Mělníce s Kostomlaty. Hrálo se večer za umělého osvětlení od 19:00. My jsme byli takřka v plné síle, chyběli jen bratři Horákové. Chvíli po začátku utkání se Kostomlaty dostali díky jedné brance z penalty a jedné po přesné střele k tyči do vedení 2:0. Chtěli jsme rychle odpovědět, ale Kratochvíl nastřelil po pěkné ráně jen břevno a Procházka neproměnil PK. Do konce poločasu jsme si mohutně tlačili, ovšem branka již nepřišla. Do druhé půle nastoupili tři dorostenci a naše hra se trochu rozhýbala. Začli jsme dávat i góly: nejprve J. Vancl po přihrávce od Emmera, poté Došek hlavou po centru od Brejši ml. Do vedení nás poslal proměněnou penaltou Procházka a čtvrtý gól si dali Kostomlaty samy po průniku Emmera. Jelikož protivníkovi odešela během druhého poločasu fyzička, tak už nedokázali na náš obrat odpovědět a naopak mohli inkasovat i další branky. Bohužel chyběla nám přesnější střelecká muška.
Sestava: Kořínek - Jíša - M. Vancl ml., Vokoun (46. Došek), Kolouch - Kratochvíl (46. Brejša ml.), Jansa, Procházka, Janovský (46. Emmer) - Hemr, J. Vancl
Branky: J. Vancl, Došek, Procházka z pen., vlastní

Mimofotbalové aktivity

Výroční schůze a sportovní ples
14.01.09 - V lednu jsou na programu dvě velké akce:

VÝROČNÍ SCHŮZE
TJ SOKOL NOVÁ VES
se koná 17. ledna 2009 od 18 hodin
v restauraci U Sokola.
Občerstvení zajištěno.
Všechny příznivce fotbalu
zve výbor TJ SOKOL NOVÁ VES.

TJ SOKOL NOVÁ VES
si vás dovoluje pozvat na
SPORTOVNÍ PLES,
který se koná v sobotu 24. ledna 2009
od 20 hodin
v restauraci Uhy.
Doprava tam i zpět zajištěna.
K tanci a poslechu
zahraje skupina GLOBUS.