Aktuality - leden 2008Z novoveského fotbalu

28.1.08 Vyjádření Milana Vancla st. k zápasu s Hlinnou
„K utkání jsme nastupovali bez sedmi hráčů základní sestavy, které jsme museli nahradit dorostenci. Vůbec nám nevyšel úvod. Brzy jsme prohrávali, na začátku druhého poločasu to už bylo hrozivých 0:3. Pak jsme se ale zvedli, byli jsme chvilkami i lepším družstvem a dokázali i vyrovnat na 3:3. V závěru jsme ale opět po zbytečných chybách dvakrát nešťastně inkasovali,“ komentoval.
27.1.08 PP: Nad naše síly byla FK Hlinná
Ve třetím kole PP (Podřipské poháru) jsme se utkali s FK Hlinnou(IV.třída). Sešlo se nás celkem dvanáct včetně tří dorostenců. Hrálo se v sobotu od 12:15, počasí bylo celkem přijatelné, místy to kazil silný, ostrý vítr. V první půli byl trochu aktivnější náš soupeř, který si vypracoval slibný dvoubrankový náskok. Na začátku druhé půle ho ještě o jednu branku navýšil a zdálo se být po zápase. Ovšem najednou jsme se začali více nabízet a naše aktivita byla odměněna srovnáním zápasu. Chvílemi jsme sahali i po vítězství, avšak Hlinná v závěru dokázala zásluhou dvou brejků zvítězit 5:3. Výkon po vydařeném druhém poločasu zklamáním nebyl. Za týden hrajeme v neděli od 10:30 s Podlusky. Podlusky, myslím, ale nejsem si jistý, hrají turnaj s dorostenci. Náš dorost, jenž měl tento víkend pauzu hraje v sobotu od 14:00 na UMT v Mělníce proti V.Borku. Nedávno byl rozlosován Český pohár 2008. V poháru je áčko i žáci, podrobnosti naleznete zde.
20.1.08 Výroční členská schůze 2007
V sobotu od 17:30 se konala členská schůze Sokola Nová Ves za rok 08. Program byl následující: zahájení, přivítání hostů, seznámení s programem (četl Brejša st.), zpráva o činnosti TJ za rok 07 (Brejša st.), zpráva o mužstvu A (Brejša st.), zpráva o mužstvu dorost (Hemr), zpráva o hospodaření TJ (Kratochvíl), revizní zprava (Jedlička), plán práce pro rok 07 (M. Vancl st.), finační rozpočet (Kratochvíl) a diskuse. Zaznělo zde pár zajímavých věci jako například, že sportovní ples se bude konat 7.3. na sále v restaurci U Sokola, snaha obce o odkoupení pozemků v areálu hřiště nebo představení staronových hráčů - Mar. Horák, M. Vancl st., Hemr, Brejša st. (ukončeno hostování ze Sazené) a hostování J. Emra z Ledčic. Schůzi hodnotím za vydařenou, zúčastnilo se jí cca 45 lidí.
20.1.08 Sobotní zápasy
Již od 10:30 hrálo áčko svůj turnajový zápas na UMT v Roudnici s FK Travčicemi(II.třída). Sestava byla dosti poslepovaná, nakonec vypadala takto: Kořínek - Jíša - J. Vancl, Mar. Horák, Kratochvíl - M. Vancl st., Procházka, P. Jansa, Schoř - Brejša st., Mich Horák. Bohužel jsme asi půlhodinku hráli o deseti, až pak přijel Martin Schoř. Ještě dvacet minut před koncem jsme hráli 2:2, ale pak jsme po individuálních chybách prohráli 2:4. Branky dali Procházka a Mich. Horák. Dorost od 15:00 nastoupil na UMT v Mělníku k prvnímu zápasu tamějšího turnaje, soupeř byl SK Mšeno(OP). Sestava vypadala takto: Hillebrand - Mareš - Hudeček, M. Jansa, Kysilka - Janovský, Brejša ml., Stinka, Bečvář - Došek, Emr - na lavičce Jelínek a Uher. Po dobré první půli a horšímu druhému poločasu jsme vyhráli 3:2. Všechny góly dala nová posila Jarda Emr.
16.1.08 Máte rádi fotbal? Těšte se na sobotu!
Tuto sobotu si užijete fotbalu a všeho kolem něj až moc. Vše začne již od 10:30, kdy áčko začíná již druhý zápas na UMT v Roudnici Podřipským pohárem s FK Travčicemi(II.třída). Náš soupeř v úvodním zápase porazil FK Hlinnou s přehledem 3:1. Dorost pro změnu odehraje od 15:00 první utkání Mělnické zimní fotbalové ligy dorostu na mělnické UMT s SK Mšenem. SK Mšeno hraje to samé, co náš dorost(Okresní přebor), ale jinou skupinu. A to nejlepší na závěr. Od 17:30 startuje v restaurantu U Sokola Výroční členská schůze. Přijďte se podívat, občerstvení je zajištěno.
12.1.08 Turnaj v Roudnici jsme začali výhrou
Naším prvním soupeřem byla stará garda Pokratic. Sešlo se nás docela dost: Šimek - Uher, mladí Vanclové, Procházka, Schoř, Kratochvíl, oba Horákové, dorostenci: Emr, Došek, Brejša a také dvě pravděpodobné posily: Pavel Znamenáček a Petr Jindřich. V zápase to sice nebylo úplně ono, ale počítá se výhra 6:3. Branky vstřelili 3x Procházka(1x z pen.), 2x Mich. Horák, M. Vancl ml. Zítra se srandamač hraje.
8.1.08 Áčko o víkendu startuje turnaj na UMT v Roudnici
!!!Úvodní zápas hrajeme již tuto sobotu od 12:15, odjezd z placu je v 11:15!!! První ročník Podřipského poháru se odehraje od 12. ledna do 22. března 2008 v areálu SK Roudnice Pod lipou. Účastníci jsou následovní: Dynamo Podlusky (II. třída), FK Travčice (II. třída), Sokol Nová Ves (III. třída), SK Roudnice B (III. třída), SG Pokratice (Diadora liga starých gard), FK Hlinná (IV. třída). Termín nejbližší zápasu doufám, co nejdříve zveřejním. A teď pár pravidel:
1) V turnaji se týmy utkají dvoukolově každý s každým, hraje se na 2x45 minut s pětiminutovou přestávkou.
2) Při vyloučení hráče se postupuje dle Soutěžního řádu ČMFS a Disciplinárního řádu ÚKFS.
3) O pořadí v turnaji rozhoduje nejprve počet bodů, dále vzájemné utkání, vyšší rozdíl branek, vyšší počet vstřelených branek, los nebo jiný vhodný způsob dle rozhodnutí řídícího výboru (dodatečný penaltový rozstřel apod.).
4) Pořadatelé z SK Roudnice upozorňují, že na UMT je nepřípustné použití kopaček s kovovými, či vyměnitelnými kolíky.
5) Startovat mohou hráči s platnými registračními průkazy registrovaní v zúčastněném klubu. Není přípustný start hráčů z jiného oddílu bez písemného souhlasu tohoto oddílu.
6.1.08 Staří ve sněhu triumfovali
Na Tři krále napadla pěkná sněhová nadílka, takže bylo jasné, že to dnes bude hlavně o vůli. Sestava starých byla takováto: R. Brejša st., J. Štryncl, M. Vancl ml., P. Došek, M. Horák, R. Procházka. Na druhé straně pak stáli: J. Vancl, P. Jansa, L. a Z. Kratochvílové, D. Hemr, R. Brejša ml. Mladí začali zápas o jednoho hráče méně, protože Zdeněk Kratochvíl přišel asi půlhodiny před koncem, ale vlastně i Milan Vancl přišel symbolicky na posledních deset minut. Zpočátku vedli mladí o jednu či dvě branky, avšak jejich soupeř náskok kontroloval, až si sám vypracoval vedení o čtyři branky, které mladí, ač ještě stačili snížit na rozdíl dvou branek, už nedokázali stáhnout a prohráli o dvě branky. O kousek níže jsem vyznačeny některé změny v dorosteneckém turnaji na Mělníce.
so 15.3. 15:00 Odolena Voda : Mšeno

Turnaj se koná na umělé trávě na Mělníce. Hraje se systémem každý s každým, kdo bude mít na konci turnaje nejvíce bodů je vítězem.