Aktuality - květen 2015Z novoveského fotbalu

Nová Ves - Roma Neratovice 8:4
29.05.15 - O vítězství nad třetím týmem tabulky jsme rozhodli zásluhou povedeného druhého poločasu.

Všetaty - Nová Ves 4:4 4:3 pen.
17.05.15 - 0:1, 2:1, 2:4, 4:4 a nakonec prohra po penaltách - v nikterak pohledném zápase se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. Ztracené body nás mrzí, jelikož ještě 15 minut před koncem utkání jsme vedli o dvě branky, ovšem domácí vyrovnali díky dvěma proměněným penaltám a posléze urvali druhý bod úspěšnějším pokutovým rozstřelem.

Nová Ves - Mšeno B 2:4
10.05.15 - V 21. kole jsme hráli pouze prvních 30 minut, zbytek zápasu jsme zahazovali šance a chybovali, čímž jsme soupeři až příliš usnadnili cestu ke třem bodům.

Nová Ves - Dřísy 6:1
04.05.15 - K návratu na vítěznou vlnu zavelel kapitán a nejlepší střelec týmu Michal Horák, i po jeho hattrickovém koncertu si Dřísy odvezly šestku.

Stará garda - zápasy

Rozpis na jaro
04.05.15 - V oddílu Mužstva a kategorii Stará garda -> Zápasy naleznete aktualizovaný rozpis jarních přátelských duelů.