Aktuality - květen 2011Z novoveského fotbalu

Vojkovice - Nová Ves 0:0
29.05.11 - Na hřiště posledního týmu soutěže jsme odjížděli s cílem neprohrát, vždyť Vojkovice na jarní část sezóny posílily a stačily potrápit už mnohem lepší mužstva. Nakonec jsme sice kýžený bod získali, i tak jsme ale byli mírně zklamaní, šancí na gól jsme si totiž vypracovali dostatek.

Nová Ves - Čechie 6:4
21.05.11 - Pohled na tabulku nám před zápasem velel proti předposlední Čechii povinné tři body, vždyť oproti kralupskému soupeři jsme okupovali o čtyři místa lepší pozici. Důležitou výhru jsme nakonec urvali, ovšem stejně jako na podzim po bláznivém průběhu. Tenkrát se zrodila remíza 4:4, v jarní odvětě jsme se radovali z prvenství 6:4, přičemž skóre utkání se postupně měnilo takto: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 6:3 a 6:4.

Veltrusy - Nová Ves 5:1
18.05.11 - Podle předzápasových předpokladů jsme z Veltrus odjeli bez bodu, domácí rozhodli o svojí výhře v úvodní pětačtyřicetiminutovce.

Nová Ves - Dynamo B 4:2
08.05.11 - Ve velmi důležitém zápase s béčkem Dynama Nelahozeves střelecky řádili naši dva kanonýři. Ondra Došek a Michal Horák vstřelili po dvou brankách a nasměrovali nás k výhře 4:2.

Libiš B - Nová Ves 4:1
01.05.11 - Byl pozdní večer – první máj – večerní máj – byl lásky čas. A my jsme opět dostali pár branek na cestu...