Aktuality - květen 2010Z novoveského fotbalu

Nová Ves - Kly 1:4
30.05.10 - Pořádnou ostudu jsme si udělali ve 23. kole, když jsme na domácí půdě podlehli předposledním Klům vysoko 1:4.

Čechie - Nová Ves 1:2
23.05.10 - Prestižní zápas proti kralupské Čechii jsme vyhráli, ačkoliv jsme ještě 25 minut před koncem utkání o jednu branku prohrávali...

Nová Ves - Libiš B 2:1
16.05.10 - Na azylovém hřišti v Dolanech jsme hráli fotbal jen jeden poločas, i to nám ale stačilo k tomu, abychom si ze zápasu s béčkem Libiše připsali do tabulky všechny tři body za vítězství 2:1.

Mšeno - Nová Ves 0:0
09.05.10 - Vzhledem k velkému počtu absentujících hráčů (Martin Kolouch, Lukáš Kratochvíl, Kuba Vaněk, Jarda Hruška, Lukáš Vlček, Michal Horák) a tudíž velmi poslátané sestavě můžeme označit bod ze Mšena za bezbrankovou remízu jako cenný.

Nová Ves - PTZ 3:1
02.05.10 - Duel proti nedaleké PTZ Nelahozevsi jsme díky dvou brankám Ondry Doška a jedné Kuby Vaňka vyhráli 3:1 a v tabulce jsme poskočilo už na třetí místo.

Z Mělnického deníku

Disciplinárka uzavřela Nové Vsi hřiště
01.05.10 - Dvoutisícová pokuta a na zápas s Libiší B uzavřené hřiště. S takovým trestem odešel ve čtvrtek od disciplinární komise okresního fotbalového svazu Sokol Nová Ves za to, že divák při utkání s FC Mělník napadl jednoho z hostujících hráčů.