Aktuality - květen 2009Z novoveského fotbalu

Kaučuk - Nová Ves 4:5
31.05.09 - Poslední květnový den jsme zajížděli na horkou půdu do Kralup na stadion V Olších, kde hraje svoje domácí zápasy Kaučuk. Proč taková slova? Není se co divit, Kaučuk totiž na domácí půdě v letošní sezóně ještě nepohrál, teda už prohrál...

Nová Ves - Spomyšl 7:2
24.05.09 - Kvůli početné absenci hned pěti hráčů - Kořínek, Mar. Horák, Kratochvíl, Jíša, M. Vancl ml. - jsme museli nasadit do dnešního zápasu s poslední Spomyšlí pět dorostenců (Šimek, Brejša ml., Emmer, Hudeček, Janovský) a dva gardisty (M. Vancl st., Brejša st.). Když k tomu připočteme brzké vedení soupeře 2:0, tak je hned na třetí prohru v sezóně zaděláno, ovšem kluci z Ňůwendajku se nevzdávají a připisují si další skvělý obrat v sezóně, za který můžeme děkovat hlavně skvělému bojovnému výkonu a pěti brankám Petra Jansy.

Jeviněves - Nová Ves 0:5
17.05.09 - Po čtrnácti dnech jsme si opět připsali tři body do tabulky za vítězství. Nad Veverkami, jak se fotbalistům z Jeviněvse přezdívá, jsme hlavně zásluhou prvního poločasu vyhráli vysoko 5:0.

Dorost - Mistráky

Vojkovice - NV 3:3
17.05.09 - Do souboje s pátým celkem jsme měli k dizpozici přesně 11 hráčů. Zápas jsme začali lépe, jenže co nám to bylo platné, když jsme po 20 minutách prohrávali už 0:2. Do konce půle jsme ale stihli díky brankám Ondry Doška po přihrávce Kuby Petříčka, Martina Justy po rohu Richarda Brejši a Miloše Uhra po střele z blízka jít do vedení. O to jsme ale na začátku části druhé rychle přišli, stav byl 3:3. Poté byl vyloučen hostující útočník a dohrávali jsme tak v početní převaze. Všechny síly jsme vrhli do útoky, avšak branku ne a ne dát. Nastřelili jsme jen dvě břevna a tyčku.
Branky: Došek, Justa, Uher
Sestava: Šimek - Emmer - Hillebrand, Jak. Petříček, Hudeček - Miler, Justa, Brejša, Janovský - Došek, M. Uher

Z disciplinární komise
15.05.09 - Nejenže jsme v zápase s Cítovem přišli o tři body, ale i o Milana Vancla ml. na dva zápasy a dokonce i o 1000 Kč.
Nepodmíněný trest: 2 SU – Milan Vancl ml.
Pokuta: 1000 Kč za nevhodné chování trenéra (M. Vancl st.) vůči hlavnímu rozhodčímu

Los: Nová Ves x Cítov
13.05.09 - Náš osmibodový náskok po podzimu na druhý Cítov se po sedmi jarních kolech zúžil pouze na jeden bod. A i když máme vše ještě ve svých rukách, ať chceme či ne, musíme se ohlížet za sebe v tabulce. Proto vám přináším rozpis našich a cítovských zbývajích šesti zápasů. Kdo podle vás nakonec skončí první? Sami si udělejte obrázek, jen dodám, že v případě stejného bodového zisku by na tom byl lépe Cítov díky vzájemným zápasům.
Náš los: Jeviněves (venku, dále jen V), Spomyšl (doma, dále jen D), Kaučuk (V), Zálezlice (D), Sazená (V), Hořín (D)
Los Cítova: Ledčice (D), Chvatěruby (V), Dolany (D), Obříství (V), PTZ B (D), Chlumín (V)

St. garda - Přáteláky

Drtivá výhra
11.05.09 - Stará garda dnes od 18:00 hostila na Ňůwendajk Stadium v rámci přátelského zápasu stejně starý výběr Dolan. Ač se jednalo jen o srandamač, naši gardisté soupeře vůbec nešetřili a hlavně zásluhou lepšího druhého poločasu mu stačili nástřílet devět branek, navíc žádný gól neinkasovali.
Branky: 2x Jansa, Procházka, Vancl a Vokoun, 1x Šťastka
Sestava: Hemr - Došek - Švec, Voky, Hájek - Mich. Horák, Jansa, Procházka, Křelina - Vancl, Šťástka

Nová Ves - Cítov 1:3
10.05.09 - V souboji prvního týmu s druhým jsme prohráli a náš soupeř, Cítov, na nás tak v tabulce ztrácí už jenom jeden bod. V zápase byl navíc vyloučen Milan Vancl ml., který tak využil svůj podmíněný trest na jedno utkání, v příštím kole v Jeviněvsi nám tak bude chybět.

Dorost - Mistráky

Nová Ves - Cítov 6:1
09.05.09 - Po dvou porážkách jsme si konečně připsali do tabulky tři body, do zápasu s Cítovem jsme vstoupili lépe a také jsme vstřelili první branku, po přihrávce Richarda Brejši se trefil Ondra Došek, ani ne za pět minut přidal druhou branku po samostatné akci Martin Justa. Poté jsme pár šancí zahodili, jenže ve 25. minutě jsme opět dali gól, Michal Miler poslal do úniku Richarda Brejšu, který svůj nájezd na brankaře proměnil. Do konce poločasu ještě přidal jednu branku po přihrávce Richarda Brejši opět Martin Justa. Druhou půli jsme začali stejně jako tu první dobře, hned v její první minutě se prosadil individuálně Richard Brejša a zvyšoval už na 5:0. Pak jsme ale trochu polevili a Cítov toho využil, když vstřelil aspoň čestnou branku. Zbytek zápasu se již poté jen dohrával, v závěru ale přeci jenom svoji druhou branku po přihrávce Richarda Brejši vsítil Ondra Došek.
Branky: 2x Brejša, Došek a Justa
Sestava: Šimek - Emmer - M. Uher, Jak. Petříček, Hudeček - Janovský, Justa, Mareš, Miler - Došek, Brejša

PTZ B - Nová Ves 2:4
03.05.09 - Vynikací obrat jsme dnes předvedli proti béčku "Pétezetky", ještě v 75. minutě jsme prohrávali 0:2, jenže díky hattricku Michala Horáka a jedné brance Davida Hemra jsem potvrdili, že když nám to fotbalově nejde, tak umíme perfektně zabojovat. Naším nebližším soupeřem je Cítov, který nás zatím v tabulce marně stíhá, v neděli v Nové Vsi to tak bude pro oba týmy určitě utkání sezóny.