Aktuality - květen 2008Z novoveského fotbalu

A-tým

Výsledek průběhu zápasu neodpovídá
25.05.08 - Výsledek by možná mohl říkat, že nás hosté jasně přehráli, ale rozhodně to tak nebylo. Dynamu B jsme byli více než vyrovnaným soupeřem a všechny branky jsme si dali de facto sami. Soupeř na nás očekávaně vyrukoval s několika hráči hrající pravidelně či občas za áčko, byli to: Pešta, Dvorský, Klempt, Bondarev, Šíma a Vágner.

Dorost

Po delší době opět výhra
24.05.08 - Teprve devatý bod v tabulce jsme si připsali po debaklu nad pátými Dolními Beřkovicemi. Konečně jsme se nás sešlo hodně a hrál se dobrý fotbal.
Branky: 4x Došek, Brejša, Emmer z pen., Janovský, Uher, Miler, Kováč
Sestava: M. Šimek - Emmer - Hudeček, Jansa, Kysilka - Janovský, Kováč, Stinka, Brejša - Miler, Došek
Střídali: Hillebrand, Uher, Kučera

A-tým - Český pohár můžu okresu Mělník

Druhý finálový zápas jsme prohráli 1:3 (celkově 2:4)
21.05.08 - Slovo předsedy o učinkování v ČP: ,,Chtěl bych poděkovat všem hráčům i zainteresovaným funkciónářům za práci a konečný úspěch v Okresní soutěži ČP pro rok 2008. Ve finále jsme podlehli v dvojzápase mužstvu Vitany Byšice po výsledcích 1:1 venku a 1:3 doma. Nejen v tomto dvojutkání, ale i během celé pohárové soutěže jsme dobře prezentovali Sokol Nová Ves a finálová účast je pro nás úspěchem. Vítězi bych chtěl poblahopřát k zaslouženému zisku poháru a popřát jim, ať se daří."
V samotném zápase jsme nebyli horší, ale Byšice nám ukázali co je to gólová produktivita. Celkově jsme tedy skončili ze 42 účastníků na druhém místě, dostali jsme 8 míčů, pohár a 1200 Kč. To není až tak hrozné ne???
Branka: Mich. Horák
Sestava: Jíša - Hemr*(50. Brejša st.) - Schoř, Mar. Horák, Mareš - Emmer, Mich. Horák, Löffelmann, Brejša ml.(75. Hudeček) - J. Vancl, Došek
*střídán pro výron v kotníku

Dorost

Kapky štěstí nepršely
18.05.08 - S cílem pomstit áčko jsme zajížděli do Horních Beřkovic, moc se to ale nepovedlo. Začátek deštivého utkání vyšel lépe domácím, když utekli našim obráncům a prvně skórovali. Za chvíli jsme ovšem vyrovanli, Miler dorazil v pohodě míč do prázdné brány po střele Brejši. Ovšem zanedlouho opět vedli domácí o jednu branku. Naštěstí jsme zase stačili srovnat, Brejša nahrál Milerovi a ten střelou k tyči vsítil gól. Do poločasu avšak H. Beřkovice stihli dát ještě dvě branky a bylo prakticky po zápase. Ve druhé půli už to byla z naší strany bída a ještě jednou jsme inkasovali, v závěru pak už jen kosmeticky snížil po rohu Hudečka Došek.

A-tým

Devět kousků do ubrousku + tři srdcová esa
17.05.08 - Po velice solidním výkonu ve středečním finálovém utkání Českého poháru s Byšicemi jsme si určitě dělali zálusk na sebrání nějakého toho bodíku ze hřiště prvních Horních Beřkovic. Nějak se nám to ale trochu nepovedlo, dostali jsme 9 branek a 3 červené karty... Místo tradičného reportu dnes přináším video ze zápasu.

A-tým

Kuba místo zraněného Rosického na EURO???
11.05.08 - Prvním hattrickem v A-týmu přispěl výrazně Jakub Vancl k vysokému vítězství 7:1 nad předposledními Všestudy. Kádr nebyl zcela nejsilnějším složení. Na utkání chyběli Kořínek, Procházka, Kratochvíl a Mar. Horák, který dostal za vyloučení v minulém kole 2 SU podmíněně do 15.9. 2008. Z vedoucí čtyřky zaváhali H. Beřkovice, které prohráli 2:1 v Cítově. A Jeviněves, ta naopak odjela ze Zálezlic po prohře 3:1 bez bodu.

Dorost

V mistráku vyhrálo Obříství 3:1 na penalty!!!
10.05.08 - Trochu bláznivé utkání bylo vidět na novoveském hřišti, kam přijelo první nabouchané Obříství. My jsme měli značně poslepevanou sestavu. Ze začátku měli míč na svých kopačkách více hosté. V 10. minutě rozhodčí posoudil faul, který byl vykonán metr před velkým vápnem, jako penaltový. Penaltu soupeř proměnil. Za 5 minut se opět kopala penalta, když náš brankař zbytečně fauloval. Pokutový kop dopadl zase lépe pro Obříství. Po dvoubrankovém manku jsme začali hrát, dobrou šanci měl Brejša, ale z trestného kopu trefil jen břevno. Do poločasu jsme ovšem přeci jen snížili. Nepovedená střela se dostala k Doškovi, jenž prázdnou branku v pohodě trefil. Do druhé půli jsme vstoupili lépe a Brejša z pokutového kopu vyrovnal. Ovšem zanedlouho hosté skórovali opět z penalty. Hru jsem pak otevřeli, ovšem branku jsme již nevstřelili. Naopak jsme ještě dvě obdželi. Škoda toho, na první tým tabulky jsme měli.

A - tým - Memoriál Antonína Hrušky

PTZ - Nová Ves 5:1 (3:0)
08.05.08 - V souboji o 3.místo jsme byli horší, branky jsme dostali po našich chybách. Turnaj vyhrálo domácí Dynamo, když ve finále porazilo Kaučuk 4:1.

Branka: Došek
Sestava: M. Šimek - Hemr - Tajemný hráč, M. Vancl ml., Schoř - J. Vancl, Emmer, Procházka, Brejša ml. - Došek, Brejša st.©

Dorost

Zpět na poslední místo
04.05.08 - Vstup do zápasu nám vyšel skvěle, již v 15. minutě vysunul uličkou Brejša Emmera, který v pohodě skóroval. Chvíli nato narazil Došek míč Brejšovi, jenž křižnou střelou vsítil branku. Aby toho nebylo málo, tak ve 25. minutě si na roh Brejši naskočil Mareš a hlavou nedal brankaři šanci. Poté se hra uklidnila a domácí Veltrusy stačili ještě do poločasu jedním gólem snížit. Ve druhé půli jsme úplně odpadli a dostali jsme tři branky. Takže jsme neudrželi vedení 3:0 a zbytečně jsme prohráli 3:4.

Branky: Emmer, Brejša, Mareš
Sestava: M. Šimek - Mareš - Hudeček, Jansa, Kysilka - Janovský, Brejša, Uher, Hillebrand - Došek, Emmer

A - tým

První jarní prohra
03.05.08 - Navázali jsme na špatné výkony a z Chvatěrub jedeme bez bodu. Náš soupeř si připsal vůbec první jarní body, protože se Zálezlicemi, Chlumínem a Cítovem v odvetných utkáních prohrál. Zaváhalo také Dynamo B, když ho na domácím hřišti přejeli Zálezlice v poměru 4:1.

A - tým

Ostuda na Dynamu
01.05.08 - Na první májový den jsme měli naplánovaný turnajový zápas v Nelahozevsi na Memoriálu Antonína Hrušky. Ve druhém semifinálovém utkání jsme se utkali s domácími, za které hráli asi jenom kromě třech lidí všichni z A.třídního áčka. Nás se sešlo jen devět - z toho bylo pět dorostenců. Naštěstí nám soupeř půjčil jednoho dorostence a jednoho dospělého plejera, abychom to vůbec mohli odehrát. V souboji jsme dostali 8:0. Sestavu psát nebudu, protože ti co hráli, si ostudu nezaslouží. Za týden hrajeme o třetí místo s PTZ, jež prohrála první semifinále se Kaučukem 1:4.