Aktuality - květen 2007Z novoveského fotbalu

31.5.07 Preview víkendových zápasů.
Pouze již teoretickou naději má "A" tým na záchranu v OP, proto musí v neděli v Libiši s tamním "B" týmem bezpodmíněčně vyhrát. Jelikož nás soupeř nemá ještě jistou záchranu, lze předpokládat, že nasadí někoho z divizního áčka, které hraje v sobotu. Žáci vyjedou v sobotu na horkou půdu do Sazené s jediným cílem a to vyhrát.

27.5.07 Napravená reputace.
Žáci dnes doma porazili Viktorii Všestudy vysoko (jako obvykle) 7:1 (3:0), když branky dával 2x Tomáš Bretšnajdr a Kuba Petříček, jeden gól si připsali kapitán Marek Jansa, Tomáš Kloda, Jiří Faix. Mužem zápasu byl podle nejmenovaného zdroje Marek "Šůla" Jansa, jenž dal krásnou branku po přímem kopu do šibenice od břevna. Příští utkání bude pro žáky velice pikatní, poněvadž jedou do sousední Sazené, kde sehrají mistrovský zápas. Zvláštní náboj bude mít toto derby hlavně pro Kubu Petříčka a Tomáše Bretšnajdra, kteří mají v Sazené své kořeny a dlouho zde působili, pak ale zjistili, že přece nabídka od Nové Vsi může přijít pouze jednou za život a neodmíta se... Stará garda hraje zítra od 17:30 doma s Bohemkou.

27.5.07  NV - Mšeno 0:2.
První Mšeno si nakonec odvezlo od nás tři body, i když soupeř vyhrál, na hrišti to tak někdy nevypadalo. Mínusem pro nás je zraněný Kuba Vancl, jenž utrpěl otřes mozku. Přejeme brzké uzdravení. Mšeno si tímto vítězstvím zajistilo účast v 1.B třídy v příštím roce, poněvadž druhý tým tabulky - Řepín jen remizoval v Tišicích, a propast mezi prvním Mšenem a druhým Řepínem je před zbývajícími třemi koly soutěže už nedostihnutelných deset bodů. Další neúplné výsledky OP si můžete prohlédnout zde. Jinak v zápase, který nás mohl zajímat, zvítězily Mlékojedy očekávaně v Labském Kostelci 2:0.

25.5.07 Naštěstí jen podmíněný trest.
Kuba Vancl za vyloučení v minulém zápase v Mlékojedech dostal jen 1 SU podmíněně do 15.10.2007. To znamená, že už čtyři naši hráči mají podmínku. Jinak chcete-li vidět další tresty pro ostatní hráče vyloučené v minulých zápasech, stačí kliknout zde. A žáci mají dnes od pěti přesunutý trénink ze včerejška, tak abyste přišli. Ještě jedna zpráva, Vysoká "B" vyhrála včera Český pohár pro rok 2007, když ve finále nad Záryby "B" první zápas sice prohrála 1:2, ale druhý vyhrála vysoko 7:3.

24.5.07 Preview víkendových zápasů.
"A" tým hostí v sobotu první mužstvo OP Mšeno. Mšeničtí míří jasně do 1.B třídy a tak by to mohlo vypadat, že si jedou k nám zastřílet, ale my se určitě jen tak nedáme!!! Žáci hostí v neděli Všestudy, všichni včetně věrných fanoušků budou chtít vysoké vítězství jako satisfakci za kontumační prohru proti Cítovu. Přijďte povzbudit naše mančafty, budou to potřebovat.

22.5.07 Potvrzená kontumace plus fotky můžů a žáků.
STK kontumuje utkání III. třídy žáků Sokol Cítov - Sokol Nová Ves 3:0 a tři body pro Cítov. Hosté se k utkání nedostavili. Nová Ves uhradí pokutu 500,-- Kč pro OFS ve výši a náhradu za nesehrané utkání pro Cítov ve výši 400,-- Kč. Splatnost do 15:6.2007. Druhá zpráva se týká fotek. Doplnil jsem fotky ze zápasu áčka z jarního domácího utkání s Tišicemi a jako bonus fotky z podzimního zápasu se Mšenem, které nás teď čeká doma.Fotky žáků jsou z mistrovského zápasu 13.05. s týmem TJ Kel a z přáteláku 15.05. s Kročehlavami. Samozřejmě,že je najdete v albumu.

22.5.07 Z mělnického deníku.
Šlo to i bez hříšníka
MLÉKOJEDY- „Šestibodový“ souboj dvou namočených celků byl k vidění v Mlékojedech. Domácí v něm dokázali proti Nové Vsi naplno bodovat i bez potrestaného Rybáka, který dostal za inzultaci rozhodčího v předešlém kole stop na tři roky. Skóre otevřel už po deseti minutách Bendl, hosté pak vyrovnali Geyerem. Domácím vrátil po dalších pěti minutách vedení Hýř z penalty po faulu na Bendla. Pět minut před přestávkou zvýšil po úniku Jahodka na rozdíl dvou branek. Za hosty vstřelil po hodině hry kontaktní gól Uher, poslední slovo ale měli před slušnou návštěvou domácí. Střelcem zápasu se stal druhou trefou zkušený Jahodka, skóre pečetil Mora z trestného kopu zdálky. Výsledek je pro hosty až příliš krutý, což přiznal i domácí předseda Josef Frajbiš. „Hosté byli chvílemi fotbalovější, měli i mírnou převahu, my jsme však stříleli góly. Podle mého názoru neodpovídá tabulka poměru sil jednotlivých mužstev. Nová Ves v neděli hrála lepší fotbal než některé výše postavené celky. Především v záloze měli převahu.“

21.3.07 Přestřelka jak na divokým západě.
Strhující zápas dnes odehrála stará garda doma s Kladnem. V utkání padlo celkem jedenáct branek a z vítězství 6:5 se radovali naši soupeři. Za nás skórovali Michal Horák, Richard Brejša, Ladislav Horák a 2x Petr Jansa. Jo a měl jsem napsat, že Michal Horák nedal tři gólovky, takže prý nic nového.

20.5.07 Prohry.
Áčko prohrálo veledůležitý zápas v Mlékojedech 2:5 (1:3), když branky dali Michal Geyer a Mirek Uher, červenou kartu dostal tentokrát Kuba Vancl. Sice jsem na zápase nebyl, ale podle toho co jsem se dozvěděl, tak Mlékojedy z pěti střel dali pět gólů, a rozhodčí prý taky nebyl zrovna na naší straně... Žáci prohráli poprvé v sezoně, protože do Cítova ani neodcestovali, poněvadž se nesešli. Tak to nejsou moc příznivé zprávy, snad vám je vylepší zítra od 18:00 doma stará garda. Kliknutím na nadpis se dozvíte výsledky 22.kola OP. Více informací o zápase v Mlékojedech dostanete v týdnu z tisku.

17.5.07 Nakonec jen podmínka.
Milan Vancl dostal za strčení do protihráče naštěstí jen 2SU podmíněně do 30.9. 2007. A co nás může zajímat je trest pro hráče Mlékojéd, Rybáka, jenž dostal za inzultaci rozhodčího nepodmíněný trest na 3 roky a jeho zaměstnavatel a náš nejvetší konkuret v boji o záchranu, Mlékojedy, příjde na konci sezóny o tři body. Jinak tady máte podmíněné tresty pro naše hráče vyloučené v minulosti pro připomenutí: Michal Horák 1SU do 31.5.07, Michal Geyer 2SU do 31.8.07.

17.5.07 Preview víkendových mistrovských zápasů
Náš hlavní tým hraje existenční zápas, poněvadž právě Mlékojédy jsou našim hlavním soupeřem v boji o záchranu. Oběma týmům budou chybět za vyloučení v minulých zápasech zlí muži, za našeho soupeře nesmí nastoupit Rybák a za nás Milan Vancl. Žáci hrají s druhý týmem tabulky, ale ač je jejich soupeř, Cítov, na druhé příčce ztrácí na ně už dvanáct bodů. Obě mužstva sehrájí svá utkání v nezvyklých časech pro, tj. áčko hraje v neděli od 10:15 venku a žáci také venku v sobotu od 15:00.

16.5.07 Přáteláky
Včera 14.5.07 hrála stará garda přátelák doma od 17:30 s basketbalisty Kralup. Zápas skončil nerozhodně 3:3, když za nás skóroval 2x Petr Jansa a jednou Venca Vojta. O den později ve stejný čas a také doma hráli žáci přátelák s Kročehlavami, protože soupeřů bylo hodně tak se hrálo neobvykle 3x30 minut. Nakonec jsme drtivým finišem v poslední třetině vyhráli vysoko 6:1. Branky si rozdělili 3x Bretšnajdr, 2x Petříček a 1x Stinka.

13.5.07 Solidní výkon
Dnešní utkání vyhráli žáci s přehledem 8:3, když tři branky dali Tomáš Bretšnajdr a kapitán Jakub Petříček, jeden zásah dal Marek Jansa a Tomáš Kloda. Trenér David Hemr si tak spravil chuť po včerejším zápase a dokonce nazval tento zápas jako nejlepší na jaře. V úterý hrájí žáci doma od 17:00 prátelák s Kročehlavami.

12.5.07 Zpět do reality.
Zápas s Tišicemi jsme nezvládli. Prohra 2:3 je velice bolestivá, ale všichni si musí uvědomit, že takhle hrát bohužel nejde. Sice jsme více než polovinu zápasu vedli, avšak nakonec se radovali naši protivníci.

10.5.07 Hledá se uklízečka!!!

10.5.07 Z mělnického deníku.
Jelikož jsem Vám nemohl poskytnout rozšířené info o našem utkání v Labském Kostelci, tak tady máte aspoň pár vět o tom, co o nás napsali noviny.

10.5.07  Preview Tišice a TJ Kly.
Áčko se v sobotu střetne doma s třetím týmem tabulky s Tišicemi, na zápas bychom měli nastoupit asi v plné síle, takže musíme bodovat. Žáci si v neděli hostí svoje rovesníky z Kel. Stará garda tentokrát nehraje žádný zápas. Určitě se přiďte aspoň na nějaký zápas podívat.

8.5.07  6 bodů!!!
Plný počet bodů získala naše mužstva ve svých soutěžích. Zatímco "A" vyhrálo v Labském Kostelci brankami Michala Horáka a Lukáše Kratochvíla 2:1, žáci si jako pokaždé tento rok připsali tři body, když porazili Vojkovice na jejich půdě 5:1. Góly dali 3x Stinka a po jednom Bretšnajdr a Lazok. Stará garda svůj přátelský zápas neodehrála poněvadž soupeř, Dolany, se nesešel. Jinak důležitá výhra chlapů bohužel stáhnutí Mlékojéd v tabulce nepřinesla, protože Mlékojedy doma porazili Pšovku "B" a dál si udržují čyřbodový náskok na nás. Jinak další výsledky OP najdeš kliknutím na nadpis.

3.5.07  Preview víkendových zápasů.
Chlapy čeká o víkendu důležitý souboj v Labském Kostelci a žáci odehrají zápas ve Vojkovicích. Oba zápasy se hrají v sobotu od 17:00 respektive od 13:30. Zároveň stará garda hraje v pondělí doma od 17:30 s týmem Dolan. A od 4.5 do 8.5 neočekávejte žádnou aktualizaci, poněvadž jedu hledat talenty na Slovensko.

3.5.07 Pozor změna!!!
Toto upozornění se týká zápasu žáků SK Vojkovice - Sokol Nová Ves dne 5.5.07 od 15:00. Jelikož "A" tým hraje taktéž v sobotu od 17:00 v Labském Kostelci, tak by se nemohl tréner žáků a hráč áčka David Hemr naplno věnovat oboum zápasům. Proto se utkání žáků odehraje už od 13:30 páteho května.

1.5.07 1:1 s Libčicemi.
Stará garda hrála na čarodějnice doma přátelák od 17:30 s Libčicemi. Tento zápas byl jakýsi předkrm, toho co se mělo udít. Za Sokol skóroval Richard Brejša, když srovnával asi patnáct minut před koncem na konečných 1:1. Jinak samotné čáry si myslím, že se povedly. Očekávejte fotky.