Aktuality - duben 2014Z novoveského fotbalu

Nová Ves - Chvatěruby 2:5
29.04.14 - „Jste dřeváci, na žádnej ťukas nemáte, a tak jste poslední," asi tak by nás zhodnotil legendární trenér Pepa Hnátek.

Nová Ves - Záryby 1:6
24.04.14 - Utkání proti lídrovi Okresnímu přeboru dopadlo podle očekávání, přestože jsme ještě v prvním poločase se soupeřem drželi krok a mohli pomýšlet na body.

Libiš B - Nová Ves 2:1
17.04.14 - Překvapivé body z Libiše jsme nakonec nepřivezli, domácí dokázali zužitkovat svou převahu a otočit skóre zápasu.

Nová Ves - Tišice 2:8
09.04.14 - Stále pokračujeme ve stejné písničce, hrubými chybami v defenzívě nabízíme soupeřům vhodné střelecké pozice, a tak není divu, že ty lepší týmy jako Tišice nám těch pár gólů vstřelí.

Změny v kádru a soupiska
02.04.14 - Přes zimu jsme zaznamenali pár hráčský změn.

Přišli: Karel Žlab (hostování z Dynama Nelahozeves), Petr Kysilka ml. (obnovená činnost), Richard Brejša ml. (návrat ze zahraničí), David Hemr (konec hostování z Čechie Kralupy)

Odešli: Stanislav Hlaváček, Rudolf Melounek (oba konec hostování z Pšovky B), Josef Hašek, Omar Levý, Sergey Shchetinin (všichni konec hostování z Dynama Nelahozeves), Václav Studený (konec hostování ze Sazené)

Soupiska
Brankaři: Pavel Kocourek, Tomáš Klatovský
Obránci: Martin Schoř, Milan Vancl ml., Jiří Šnýdr, Josef Hudeček, Martin Horák, Petr Kysilka ml.,
Záložníci: Michal Horák, Martin Drbal, Richard Brejša ml.
Útočníci: Jakub Vancl, Ondřej Došek, Karel Žlab, David Hemr

Více najdete zde.