Aktuality - duben 2012Z novoveského fotbalu

Nová Ves - Cítov 2:1
29.04.12 - Velké množství zahozených šancí proti Cítovu nás nakonec výhru nestálo, a tak jsme vyhráli extrémně důležitý zápas.

Nová Ves - Veltrusy 1:3
23.04.12 - Třetí tým tabulky z Veltrus potvrdil roli favorita a zvítězil 3:1. Asi už nemá cenu psát, že kdybychom nebyli kopyta, tak z utkání vytěžíme více, co?

PTZ - Nová Ves 1:1
14.04.12 - Po bláznivém průběhu utkání na PTZ Nelahozeves jsme získali první jarní bodík. Kdybychom po úvodní pětačtyřicetiminutovce prohrávali o pět branek, neměli bychom právo nic namítat. Ale nakonec jsme v samém závěru sahali po třech bodech.

Nová Ves - FK Kralupy 2:4
10.04.12 - Podle předzápasových předpokladů jsme do duelu proti FK Kralupům vstupovali jako outsider. A i když jsme nakonec očekáváně prohráli, můžeme si z utkání vzít pár pozitiv, které nám ale body samozřejmě nepřinesou.

Staňkov 2011
05.04.12 - S trochu menším zpožděním zveřejňuji fotky z tradiční akci staré gardy na jihočeském rybníku Staňkov. I v létě minulého roku zde zasloužilí páni rozdávali nejen fotbalovou radost. Pro větší zobrazení obrázků klini vlevo v menu na odkaz Foto.

Dolní Beřkovice - Nová Ves 5:2
01.04.12 - Nedaří se, nedaří se. Další zbytečnou prohru jsme utrpěli v Dolních Beřkovicích, odkud jsme rozhodně neměli odjet s prázdnou.