Aktuality - duben 2010Z novoveského fotbalu

Dolní Beřkovice - Nová Ves 0:1
24.04.10 - Za tři body za těsnou výhru 1:0 z Dolních Beřkovic můžeme děkovat našemu brankaři Danovi Hnízdilovi a neschopnosti domácích vstřelit gól hned z několika stoprocentních šancí.

Rozhovory

Dan Hnízdil a jeho odpovědi
21.04.10 - Zkušený brankař Dan Hnízdil přišel posílit Novou Ves v zimním přestupovém termínu na půlročním hostování ze Mšena. Pojďme si ho tak pomocí rozhovoru trochu představit.

Ačkoliv si po mělnickém okrese docela známý, zkus na začátek stručně popsat svoji kariéru?
MOJE KARIÉRA ZAČÍNALA V MĚLNICKÉM EMĚ ZHRUBA V ROCE 1982, ODKUD JSEM VŠAK BRZY PŘEŠEL K SOUSEDŮM NA TEHDEJŠÍ TDV PŠOVKU MĚLNÍK. ZDE JSEM VYDRŽEL AŽ DO VOJNY POUZE S ROČNÍM HOSTOVÁNÍM V DOROSTU EMĚ....

Nová Ves - FC Mělník 1:1
19.04.10 - Ve vyhroceném zápase proti vedoucímu FC Mělníku jsme získali bod za remízu 1:1.

Ve Vojkovicích šel fotbal stranou
14.04.10 - Ve Vojkovicích jsme prohráli vysoko 0:3. Není se ale čemu divit, celý klub byl zdrcen tragickou smrtí předsedy klubu Richarda Brejši st. (čerstvých 41 let), který umřel jen 24 hodin před zápasem.

Nová Ves - Horní Beřkovice 3:1
04.04.10 - Co scházelo, aby poslední Horní Beřkovice, které v letošní sezóně ještě nevyhrály ani jeden mistrovský zápas, odjely z Nové Vsi se třemi body.

Z disciplinární komise

Jarda Hruška si proti H. Beřkovicím nezahraje
02.04.10 - Disciplinární komise OFS Mělník udělila Jardovi Hruškovi za vyloučení v posledním zápase proti Byšicím trest na jedno utkání nepodmíně. V neděli se tak na domácí půdě proti Horním Beřkovicím nepředstaví. Toto vyloučení bylo už naše osmé v probíhající mistrovské sezóně. Nejvíce červených karet obdržel Milan Vancl ml (3), v těsném závěsu je právě Jarda Hruška (2) a jednou zápas kvůli disciplinárními prohřešku nedokončili David Hemr, Aleš Jíša a Martin Kolouch.