Aktuality - duben 2009Z novoveského fotbalu

Nová Ves - Obříství 7:0
26.04.09 - Když na jaře vyhrajeme, tak je to jen na domácím hřišti, soupeře rozdrtíme a Kuba Vancl vstřelí hattrick. Po vysoké výhře 6:0 nad Ledčicemi to tentokrát odneslo Obříství, které dostalo dokonce ještě o branku více. Plný bodový zisk nám zaručil setrvání na první příčce v tabulce o čtyři body před druhým Cítovem.

Na obrázku Kráťova nová kérka na jeho nejoblíbenější část těla.

Nová Ves - Lužec 3:4
25.04.09 - Do souboje s druhým týmem soutěže jsme nevstoupili zrovna nejšťastněji, jelikož jsme inkasovali rychlou branku. A ač jsme celý první poločas Lužec tlačili, tak jsme v závěru opět dostali gól. Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji, ovšem zase jsme inkasovali, poté sice na 1:3 snížil Ondra Došek, jenže za chvíli to bylo bohužel už 1:4. Do konce zápasu jsme hráli aktivně a vsítili jsme i dvě branky, nejdříve Honza Petříček po přihrávce Richarda Brejši a poté Jaroslav Emmer z PK po faulu na Michala Milera. Na kýžené vyrovnání jsme už ale nedosáhli.
Branky: Došek, J. Petříček, Emmer z PK
Sestava: Šimek - Emmer - Mareš, K. Petříček, Hudeček - Brejša, Janovský, Justa, Miler - Došek, M. Uher
Střídali: Faix, V. Uher, J. Petříček

Zábava

Jak pan Hemr fáral
22.04.09 - Kdo nese největší zodpovědnost za výkony mužstva? Kapitán! A tak po prohraném zápase s Dolany musel kapitán David Hemr za trest fárat.

Jak mu to šlo, to přesně nevím. Ale myslím, že ve zbytku sezóny už neprohrajeme.

Dolany - Nová Ves 2:1
19.04.09 - Až v sedmnáctém kole jsme poprvé poznali hořkost, nad naše síly byli statečně bojující Dolany. Potvrdili jsme tak jarní "formu", ze čtyřech zápasech jsme vyválčili pouze pět bodů. Ale i tak pořád vedeme tabulku před druhým Cítovem o čtyři body a před třetími Dolany o šest bodů.

Horní Beřkovice - Nová Ves 5:3
19.04.09 - S cílem potrápit první celek tabulky a eventuálně ho obrat o nějaké body jsme odjížděli do Horní Beřkovic. Do utkání jsme vstoupili aktivněji a pěknou střelou nás do vedení poslal Ondra Došek, ovšem ani ne za pět minut soupeř po naší chybě srovnal. Druhý poločas jsme opět začali lépe a také díky druhé brance Ondry Doška jsme vedli 2:1. Jenže H. Beřkovice hned po rozehrávce vyrovnali. Tento gól je hodně nakopl a začali hrát aktivněji, nám to dělalo problémy, a tak jsme inkasovali tři branky. Ke konci jen korigoval po samostatné akci Richard Brejša na 3:5. S lídrem jsme tak prohráli zápas, ve kterém jsme ani náhodou nebyli horší. Z porážky můžeme vinit jenom sebe.
Branky: 2x Došek, Brejša
Sestava: Emmer - Mareš, Jak. Petříček, Hudeček - Miler, Janovský, Justa, Brejša - Došek, M. Uher

Z disciplinární komise

Voky bude chybět 4 zápasy
17.04.09 - Hodně tvrdý trest vyfasoval za vyloučení v nedělním zápase Jirka Vokoun. Do vyloučení byl Voky našim nejvyužívanějším hráčem, odehráli všechny možné minuty, ovšem teď si nezahraje proti Dolanům, Obříství, PTZ B a Cítovu. Naše opora tak nebude k dispozici v klíčových soubojech s druhým celkem (Cítov) a třetím celkem (Dolany). Další vyloučený hráč David Hemr obdržel trest 1 SU podmíněně do 31.8.2009.

Nová Ves - Chvatěruby 2:2
12.04.09 - Již podruhé na jaře jsme ztratili dva body za remízu, ovšem dnes za ni můžeme být nakonec jenom rádi. V zápase jsme totiž prohrávali 0:2 a navíc jsme utkání dohráváli v devíti lidech. Ale to nejdůležitější je, že jsme i přes remízu jsme zvýšili náskok nad druhým Cítovem, který prohrál s Kaučukem Kralupy 0:3, na sedm bodů.

Jak si udělat srandu z Bayernu Mnichov
06.04.09 - Vždyť fotbal je tak jednoduchá hra :-)

Ledčice - Nová Ves 0:6
04.04.09 - Derby zápas s Ledčicemi jsme zvládli na jedničku podtrženou, jelikož jsme vyhráli vysoko 6:0, pěkně jsme si tak vynahradili ztrátu z minulého kola. Hráčem utkání se stal Kuba Vancl, který dostal od táty nové kopačky, jež mu hned pomohly k hattricku. Zápas se hrál na noveském stánku, jelikož právě zde mají Ledčice svůj dočasný azyl a právě nám dobře známé prostředí možná přispělo ke třem bodům.

Nová Ves - Dolany 3:0
04.04.09 - Dnes jsme hostili soupeře, který se před zápasem nacházel v tabulce jen jedno místo před námi - tedy na třetím místě. Bylo jasné, že to bude velmi těžký souboj. Začátek lépe vyšel nám, Richard Brejša vysunul Ondru Doška, jenž svůj nájezd na brankaře proměnil. Za chvíli tentýž hráč z téže pozice přidal druhou trefu, tentokrát ovšem nahrával Martin Justa. Třetí branku mohl přidat Jarda Emmer, avšak neproměnil pokutový kop. To nám ale moc nevadilo, protože jsme hráli dobře a Dolany jsme k ničemu nepustili. Do druhé půle jsme šli s cílem udržet náskok a to se nám dařilo. Navíc jsme mohli dát i další branky, jenže Ondra Došek měl při zakončení smůlu. I tak ale nakonec dosáhl hattricku, když rybičkou po centru Richarda Brejši uzavřel skóre zápasu.
Branky: 3x Došek
Sestava: Šimek - Emmer© - Jansa, Jak. Petříček, Hudeček - Hilldebrand, Justa, Brejša, Janovský - Došek, Uher, střídali: Kloda, V. Uher

Mělnický deník

Z jarních soutěží se odhlásily hned čtyři celky
02.04.09 - Jako houby po dešti se zkraje fotbalového jara rozmnožily odhlášky mládežnických týmů z rozehraných soutěží. Na úterním zasedání řešila Sportovně-technická komise Okresního fotbalového svazu Mělník hned čtyři.