Aktuality - duben 2008Z novoveského fotbalu

Zbytečná ztráta na hřišti poslední PTZ B
27.04.08 - Co mám psát? Kdo to viděl, musel brečet. Kdo to neviděl, neuvěří. Nevyužili jsme zaváhání Jeviněvse v Sazené, kde zápas skončil taktéž 1:1. Šancí jsme zahodili, chyb jsme udělali. No nic, nemá cenu věšet hlavu, tohle se stává i v lepších rodinách (viz Slavie Praha).

Dorost

Výhra jen v devíti lidech
26.04.08 - Nejen kvůli velké marodce se nás sešlo dnes na zápas se třetím Cítovem jen devět, ačkoliv ve čtvrtek na tréninku nás bylo až třináct. Soupeře jsme se ale nezalekli a v početní nevýhodě jsme si odvezli cenné tři body. Utkání to bylo napínavé, ještě čtvrthodiny před koncem jsme vedli 4:1. Ale domací Cítov srovnal pět minut před závěrečným hvizdem na rozdíl pouhé jedinné branky. Nakonec jsme ovšem vše zvládli a vyhráli jsme 5:3, čímž jsme se odpoutali od posledního místa v tabulce. Malá zajímavost na závěr - trenér David Hemr se s námi vsadil, že když vyhrajeme všechny jarní mistráky, tak se ostříhá na 3 mm. Tak uvidíme.
Góly: 2x Brejša a Došek, Emmer
Sestava: M. Šimek - Miler, Jansa, Brejša - Uher, Emmer, Janovský - Stinka, Došek

Žáci vyhráli přesvědčivě 7:2 na PTZ. Všechny naše góly dal Kuba Petříček!!!

Rozhovory

S Jiřím Bečvářem o zlomené noze
22.04.08 - Dne 13.4. zajížděl novoveský dorost i Jiřím "Bečvikem" Bečvářem do Dolan na přátelské utkání. Zápas se ovšem v průběhu zvrhnul z poklidného sranda mače v důsledku hecovaní z obou stran v okopávanou. Nejvíce to však odnesl právě Bečvik, kterému jeden z domácích hráčů v 85. minutě zlomil pravou nohu.

Domácí vítěztví v poměru 3:1 zařídil Hemr
20.04.08 - Ještě před zápasem pozval Prochy celý mančaft na oběd do Roudnice jako kompenzaci za to, že v semifinále ČP neproměnil dvě penalty. V tom samém utkání byl vyloučen Milan Vancl ml., za což dostal nepodmíněně dva zápasy, tudíž dnes a za týden je jen v roli diváka.

Ve středu je od 18:00 trénink.

Semifinále ČP: Nová Ves - Kly 1:1 3:2 na PK
16.04.08 - K semifinálovému zápasu jsme nastoupili na domácí půdě proti okresnímu soupeři. První půli jsme vyhráli zásluhou gólové hlavičky kapitána Hemra po rohu. V 60. minutě byl po dvou žlutých kartách vyloučen M. Vancl ml. a využil tak svojí podmínku ještě z podzimu. Hosté zanedlouho vyrovnali. V 70. minutě nedal správně nařízený pokutový kop Procházka. A když byl stav po 90 minutách nerozhodný, šlo se na penalty. V těch jsme byli úspěšnější, brankař Kořínek 2x vychytal protihráče a jednou Kly pětku vysoko přestřelili. Za nás dali penaltu: Mar. Horák, Schoř, Hemr. Postupujeme tedy do finále, kde na nás čekají Byšice, to se hraje v termínech 14.5.(venku) a 21.5.(doma)

Sestava: Kořínek - Mar. Horák - M. Vancl ml., Jíša (46. Schoř), Kolouch - Kratochvíl (46. Brejša ml.), Hemr, Procházka, J. Vancl - Došek (46. Emmer), M. Vancl st.

První jarní mistrovský zápas: Chlumín - Nová Ves 2:3
13.04.08 - Stejný výsledek jako před čtrnácti dny v rámci Českého poháru, jsme opět uhráli v Chlumíně. Tentokrát však to bylo težší utkání a hlavně drama do posledního hvizdu rozhodčího.

Předzápas nám hráli shodou okolností žáci, bohužel ti tak úspěšní jako áčko nebyli a odvezli nepopulárního bůra.

Dorost

V Dolanech jsme přišli o zraněného Bečváře
13.04.08 - Dnes od 10:30 jsme hráli přátelské utkání v Dolanech. Prohráli jsme ho sice 3:5, branky zaznamenali Došek, Emmer a Brejša ml. Ale výsledek tohoto duelu teď asi nikoho nezajímá. V 85. minutě utkání totiž zajel domácí hráč tvrdě do Jiřího Bečváře a zlomil mu holenní i lýtkovou kost. Pro zraněného hráče přijela přímo na hřiště sanitka a odvezla ho do Prahy na operaci. Doufejme, že se operace podaří a Bečvik bude brzo v pořádku.

Přestupy

Celkový souhrn
10.04.08 - Odchody. Své hostování v klubu ukončili Jiří Hubáček, Michal Hubáček z SK Roudnice a Antoním Šimek z Dynama Nelahozeves. Do kralupské Kaučuku odchází na půlroční hostování Miroslav Uher. K dispozice však v současnosti není ani Jaroslav Zrubecký, jenž je zraněný.

Příchody. Ze Sokola Sazená se vrací z hostování čtveřice Martin Horák, David Hemr, Milan Vancl st., Richard Brejša st. Ovšem za áčko budou nejspíše pravidelně nastupovat jen první dva. Své hostování ze Sokola Stražkov v přestup proměnil Robert Löffelmann. Také dorost posiloval, ze Sokola Ledčice přichází na hostování Jaroslav Emmer a Richard Brejša ml., který ukončil své hostování v Dynamu Nelahozeves.

Přes Kostelec do semifinále Českého poháru
09.04.08 - V semifinále hostíme Kly 16.4. od 17:00. Dnes ve středu jsme hostili doma Kostelec v rámci čtvrtfinále ČP. Zápas jsme měli až na úvod druhého poločasu ve svých rukách a nebýt spálených 100% šancí, skóre by mohlo být daleko větší. Ovšem zase soupeř z penalty kopnul jen tyč. Branky dali Ondra Došek a Renda Procházka.

Sestava: Jíša - Mar. Horák - M. Vancl ml., Schoř, Kolouch - Brejša ml. (46. Emmer), Mich. Horák, Procházka, J. Vancl - Hemr, Došek (46. Stinka)

Žáci

V přípravném poháru nezklamali
08.04.08 - Poslední tři víkendy hráli sazensko-novoveští žáci (3.třída) zápasy základní skupiny ČEZ Cupu 2008. Kluci nejdříve prohráli v Horních Beřkovicích (Okresní přebor) 0:3. Ve 2.kole porazili doma Horní Počáply (Okresní přebor) 2:1 a v posledním zápase remizovali v Cítově (3.třída) 1:1. V nejtěžší skupině poháru skončili na druhém nepostupovém místě se čtyřmi body. Rozpis žáků pro jarní mistrovské zápasy je již na stránkách vyvěšen. První mistrák se uskuteční už tuto sobotu od 14:30 v Chlumíně.

Nová Ves - Mlékojedy 1:5
06.04.08 - Dnes jsme nastoupili k domácímu přátelskému zápasu od 10:15. Počasí moc přívětivé nebylo, pršelo a byla zima. Zápas nám nevyšel hlavně v defenzivní činnosti. První střelu na bránu jsme zaznamenali až ve druhém poločase, takže prohra je zasloužená. Naši branku zaznamenal David Hemr. Jediný, kdo odvedl solidní výkon, byl brankař Kořínek.

Sestava: Kořínek - M. Vancl ml. - Kratochvíl, Šťástka, Kolouch - Brejša ml., Schoř, Emmer, J. Vancl - Došek, Stinka (Hemr)