Aktuality - duben 2007Z novoveského fotbalu

30.4.07 7:0 proti Vraňanům.
Žáci v neděli doma porazili své rovesníky z Vraňan vysoko 7:0. O branky se podělili 3x Petříček, 2x Stinka a po jednom góle dali Bretšnajdr a Olišar. V bráně znovu zářil zaskakující Ludvík, jenž čistým kontem oslavil svůj páteční svátek, gratuluji.V utkání byl hvězdou Marek Jansa, což ho vyneslo na hráče 19.kola. Na zápase chyběl nemocný kouč David Hemr.

29.4.07 Výsledky 19.kola.
Zase se nám vzdaluje záchrána. Tak by se dalo popsat 19.kolo. O Mlékojedech asi víte, jinak na čele se neděje nic nového, Mšeno v klidu kráčí do B. třídy, jeho náskok už je na druhý Řepín devět bodů. A žáci dnes porazili doma Vraňany vysoko 7:0.

28.4.07 NV - Řepín 2:5
Naše dnešní prohra nám přidělala komplikace v boji o záchranu, poněvadž Mlékojedy vyhráli, a odskočily nám už na čyři body, naopak náš soupeř se výhrou posunul na druhou příčku.

26.4.07 Letní turnaje.
Ve dnech 30.6. - 1.7.2007 se uskuteční v Nové Vsi turnaj žáků a staré gardy, žáci budou začínat v devět a garda odpoledne. A muži budou mít turnaj 21.7. - 22.7.2007 s začátky od 15:00.

25.4.07. Preview víkendových zápasů.
A tým hraje v sobotu od 17:00 doma s Řepínem, žáci v neděli od 11:00 doma s Vraňanami. To je předpověď víkendových mistrovských zápasů. Dále stará garda hraje v pondělí doma v 17:30 s Libčicemi a žáci si ve čtvrtek místo tréninku dají přátělák s mladšími žáky Kaučuku Kralupy od pěti v Nové Vsi.

24.4.07 Z mělnického deníku.
Vyrovnání hosty nepoložilo / Domácí Sokol nastoupil do utkání se svým lepším sousedem v tabulce Čechií bez několika hráčů sestavy a na začátku druhé části se po druhém hostujícím úderu zdálo, že je o osudu duelu rozhodnuto. Jenže domácí se velmi rychle otřepali a po střelách Jakuba Vancla a Michala Horáka dvoubrankové manko vymazali. Závěrečnou pasáž zápasu ale Sokolové nezvládli a ještě dvakrát inkasovali.

24.4.07 První výhra.
První jarní mistrovské utkání vyhráli žáci nad Úžicemi vysoko 5:1. Byl to souboj prvního a druhého, ale ve hře naše naděje jasně dominovaly. Branky dali Olišar, Stinka, Petříček a 2x Bretšnajdr. Na všechny branky nahrál Jansa Marek a v bráně zářil zaskakující Jarda Ludvík. Kapitánem byl premiérově Mirek Stinka.

22.4.07 Výsledky 18. kola.
18. kolo nám přineslo pád do sestupových vod, jelikož Mlékojedy doma porazili PTZ a předskočili nás o jeden bod. A aby toho nebylo málo, tak Labský Kostelec poprvé na jaře vyhrál, doma porazil Pšovku "B". Jinak více výsledků naleznete kliknutím na nadpis.

21.4.07  Domácí prohra.
Dnes jsme zaznamenali hořkou domácí prohru od Čechii Kralupy. Zápas se nám vůbec nevyvedl a radši ho musíme rychle vypustit z hlavy.

20.4.07 Porážka Pokratic
Stará garda dnes vyjela do Pokratic, aby zde sehrála přátelák. Utkání vyhráli těsně 3:2. Góly vstřelili Milan Vancl alias Babička, Milan Hartman alias Hary a Jarda Špaček přezdívaný Pačunda.

20.4.07 Tresty pro hráč Sokolu.
Včera disciplinární komise vynesla rozsudky za vyloučení hráčů Nové Vsi v neděli proti Pšovce "B". Michal Geyer za spornou červenou kartu dostal podmínku na dva zápasy. Martin Kolouch za vulgární napadnutí sudího po zápase dostal nepodmíněný trest na tři zápasy, bude nám tedy chybět tento víkend v sobotu proti Čechii, za čtrnáct dní doma proti Řepínu a pátého května v Labském Kostelci.

18.4.07 Přátelák.
Dnes jsme hráli od 17:30 přátelský zápas ve Chvatěrubech s místním Vltavanem. Areál byl nádherný a my jsme porazili našeho soupeře, který je ve 3.třída ve skupině B na čtvrtém místě, vysoko 5:0. Střídalo se hokejově, a na zápase byli přítomni: Kocourek, Uher, Židoň, Kolouch, Vanclové Jakub a Milan ml., Geyer, Jíša, Löffelmann, Hemr, Brejša, Kratochvíl, Došek a o branky se podělili 2x Löffelmann, Jíša, Hemr, Kratochvíl.

18.4.07  Preview víkendových zápasů.
Protože o víkendu hrají žáci svůj první jarní mistrovský zápas doma v neděli od 11:00 se Sokolem Úžice, tak Vám nabídnu jak info o tomto soupeři, tak info i o soupeři "A" týmu, jímž je Čechie Kralupy. Toto utkání hrajeme také doma, ale od 17:00 v sobotu. A aby toho nebylo málo, tak stará garda má zápas v pátek v Litoměřicích od 17:30.

15.4.07  Výsledky 17. kola.
Toto kolo pro nás nedopadlo moc dobře. Naši nejbližší konkurenti v boji o sestup v tabulce nad námi Čechie a Čečelice nezaváhali. Soupeři pod námi Mlékojedy a Labský Kostelec naštěstí prohráli. Náš soupeř FK Pšovka "B" se výhrou nad námi vyhoupl na třetí místo. Ve šlágru kola porazilo Mšeno Dolní Beřkovice na jejich půdě vysoko 5:1. A ve středu hrajeme od půl šesté přátelské utkání ve Chvatěrubech s místními.

15.4.07  První prohra.
Dnes jsme zaznamenali první prohru pod taktovkou hrajícího trenéra Michala Geyera a prvné porážku na jaře. Ve čtvrtém jarním a celkově sedmnáctem kole jsme utrpěli krutou porážku na půdě Pšovky, kde jsme hráli s béčkem tohoto týmu.

13.4.07 Pálení čarodějnic.
Poslední dubnový den patří pálení čarodějnic, a tak na hřišti bude při této příležitosti oslava tohoto svátku. Více info naleznete zde nebo v rubrice klub a mimofotbalové aktivity.

13.4.07  Rozhovor.
Dnes Vám nabídnu úplně první rozhovor na této stránce. Poskytl mi ho kanonýr žáků Mirek Stinka, jenž je v Nové Vsi druhým rokem. Reakci na interview pište do fóra, a kdyby jste chtěli někoho konkretního na vyzpovídání, tak to tam taky napiště.

12.4.07 Coca-cola turnaj.
Proč tady píši o turnaji, který je určen pro žáky a žákyně II. stupně základních škol a prvních až čtvrtých ročníků víceletých gymnázií? No protože v kvalifikačním zápase mělnických škol Pražská versus Gymnázia Jana Palacha měli hráči GJP novoveské dresy žáků, poněvadž za GJP jsem hrál já (riči), a tak nám předseda Nové Vsi půjčil dresy. Za což mu všichni hráči děkujeme. A aby toho nebylo málo za školu Pražskou hrál střelec žáků Mirek Stinka. GJP nakonec porazilo svého soupeře 3:1 a postupuje tak do dalšího kola. Za gymnázium skórovali Jan Janšto, Richard Brejša a Jiří Procházka. Berte tento článek jako zpestření, více info o turnaji naleznete na http://coca-colapohar.cz.

11.4.07  Preview: Pšovka "B" - Sokol Nová Ves.
V neděli vyjíždíme na hřiště FK Pšovky Mělník, kde hrajeme s "B" týmem tohoto klubu. Jelikož jsou Pšované na místě pátém, bude bod zlatý. Info o tomto klubu naleznete kliknutím na nadpis.

8.4.07  Výsledky 16. kola.
Jestli chcete vidět výsledky 16. kola plus tabulku po něm a nebo rozpis 17. kola, stačí kliknout na nadpis a budete v obraze.

7.4.07 Hoši děkujem.
Jelikož jsme dnes od 16:30 porazili doma Vitanu Byšice vysoko 5:1, vrátili jsme tak našemu soupeři vysokou prohru 0:12 z podzimu. Do utkání se po týdnu vrátil Renda Procházka, svůj debut na jaře si odbyl Lukáš Kratochvíl, naopak k souboji nebyl připraven Jakub Židoň, který celý týden promarodil. V zápase ještě nehrál kvůli práci Robert Löffelmann.

6.4.07 Prohra v Kopistech.
Stará garda dnes vyjela za přátelským zápasem do Kopist. Hrálo se od 17:30. Utkání zvládli lépe domácí, když vyhráli 6:2, ale jak všichni víme, na této úrovni je výsledek až na druhém místě, důležité je zahrát pěkný fotbálek. Jen pro doplnění za Novou Ves skórovali Kamil Janík alias Motýl a René Procházka alias Prochy.

3.4.07 Preview: Sokol Nová Ves - Vitana Byšice.
V sobotu od půl paté hostíme Vitanu Byšice. Do zápasu jdeme s cílem pokusit se urvat tři body. Podaří se to, nebo ne? To dopředu nevím, ale vím, že se můžete podívat na nějaké info o našem sobotním soupeři...

2.4.07 Ohlédnutí za 15. kolem.
Na druhý aprílový den Vám přináším ohlédnutí za 15. kolem okresního přeboru plus okomentování výsledků jaký měli dopad na naše postavení v soutěži a zároveň se můžete podívat na rozlosování 16. kola, které je pro nás velice zajímavé.