Aktuality - červenec 2014Z novoveského fotbalu

A-tým - příprava

Na Uhách třetí
29.07.14 - Po dvou druhých místech jsme na třetím letním turnaji poprvé nepostoupili do finále. Na Memoriálu Jaroslava Černého na Uhách jsme nejprve podlehli Černuci 3:5 a v boji o 3. místo jsme po hokejovém výsledku přetlačili Sazenou 8:6.

Písnička

Rozhodčí od Crossbandu
23.07.14 - I když sudí je mnohdy úhlavní nepřítel, nemá jednoduchý život. Přesvědčte se v následujícím videoklipu.

A-tým - příprava

Na domácím turnaji druzí
21.07.14 - V Poháru starosty OÚ Nová Ves jsme zopakovali stříbrné umístění z jeviněvského turnaji. V sobotu jsme sice deklasovali Uhy 8:1 (3x Hemr ml., O. Došek, Jansa, Dudek, Žlab, Balis), ovšem v neděli jsme nestačili na Jeviněves. Veverkám jsme po špatné první půli podlehli 3:5 (2x O. Došek, Hemr ml.,).
Konečné pořadí: 1) Jeviněves | 2) Nová Ves | 3) Uhy | 4) Ledčice

A-tým - příprava

Horní Beřkovice - Nová Ves 6:2
15.07.14 - Ve finále jeviněveského turnaje jsme podlehli favoritovi z Horních Beřkovic. Šanci na reparát dostaneme už tento víkend na domácím turnaji.
Branky: Hemr ml., Hemr st.

A-tým - příprava

Jeviněves - Nová Ves 2:4
08.07.14 - Každoroční první akci na začátku sezóny bývá turnaj v Jeviněvsi. V letošní Memoriálu Standy Michovského a Zdeňka Soudského jsme se na úvod utkali s domácími a hlavně zásluhou povedené první půle, v níž jsme vstřelili všechny čtyři branky, postupujeme do finále. V zápase za nás nastoupilo několik potenciálních posil či hráči na doplnění sestavy.
Branky: 2x Šup, Brejša ml., Hemr ml.

Stará garda

Týmové foto
03.07.14 - Pro větší rozlišení klikněte na fotku.

novaves rajče.net