Aktuality - červenec 2013Z novoveského fotbalu

Nová Ves - Černuc 3:3 3:5 na PK
30.07.13 - Ani ve třetím turnaji jsme nedosáhli na první místo. Stejně jako u nás také na Uhách jsme obsadili druhou příčku, když jsme ve finále, hraném v extrémním horku, neudrželi slibný náskok. Naše góly vstřelili Péťa Jansa, Richard Brejša ml. a Michal Horák.

Konečné pořadí Memoriálu Jaroslava Černého na Uhách: 1) Černuc | 2) Nová Ves | 3) Klobuky | 4) Uhy

Po A-týmu je nyní na tahu stará garda, která vyráží na tradiční "soustředění" na Staňkov. Svůj pobyt v jižních Čechách zakončí i nyní víkendovým turnajem v Klikově.

Nová Ves - Klobuky 8:1
27.07.13 - V semifinálovém duelu turnaje na Uhách nám byl nalosován neznámý soupeř z Klobuk. Po horším úvodu zápasu jsme se v zakončení potkali s příjemnou efektivitou a bez problémů postoupili do finále, které se bude hrát v neděli 28. července od 17:00 pochopitelně na Uhách. O branky se postarali Ondra Došek a Michal Horák (oba 3) a Pepa Hudeček (2).

Mělnický deník

Při remízovém výsledku se budou kopat penalty
22.07.13 - Losovací aktiv Mělnicka přinesl několik zajímavých novinek, mimo jiné dost rozdílné posuzování ofsajdů či možnost pětinásobného střídání.

V Nové Vsi nejlepší Kly
22.07.13 - Nováček Okresního přeboru opanoval 14. ročník turnaje o Pohár starosty OÚ Nová Ves.

Sobota 20.07.
1. semifinále: Kly - Jeviněves 3:2
2. semifinále: Nová Ves - Uhy 5:1
Branky: 2x Jansa, J. Hudeček, Janovský, Studený

Neděle 21.07.
O 3. místo: Uhy - Jeviněves 3:1
Finále: Nová Ves - Kly 5:9
Branky: 2x Hemr a D. Hudeček, Janovský

Konečné pořadí: 1) Kly | 2) Nová Ves | 3) Uhy | 4) Jeviněves
Nejlepší střelec: Miroslav Palanský (Kly) 5 - branek

Novoveský turnaj
17.07.13 - Tradiční letní turnaj v Nové Vsi má následující harmonogram:

Sobota 20.07.
1. semifinále: 15:00 Kly - Jeviněves
2. semifinále: 17:00 Nová Ves - Uhy

Neděle 21.07.
O 3. místo: 15:00
Finále: 17:00

Nová Ves - Arsenal Mnetěš 2:3
17.07.13 - Ani souboj o 3. místo na turnaji v Jeviněvsi jsme nezvládli, opět jsme neudrželi náskok, a tak na nás zbylo poslední místo. Naše branky vstřelili Pepa Hašek a Messi.

Nová Ves - Horní Beřkovice 3:5
08.07.13 - Jako každý rok i letos jsme odstartovali přípravu na novou sezónu na Memoriálu Mirka Štolce v Jeviněvsi. V semifinálovému duelu jsme podlehli Horním Beřkovicím 3:5 (branky: Mich. Horák, Brejša ml., Hašek) , i když jsme v zápase třikrát vedli. V souboji o 3. místo se utkáme v sobotu 13. července od 15:00 s Arsenalem, který prohrál s domácími Veverkami 0:4.

Stará garda

Trofej pro vítěze poháru zůstala doma
04.07.13 - Čtvrtý ročník Memoriálu Richard Brejši st. ovládla Nová Ves, v dvoudenním turnaji starých gard nejprve v semifinále porazila Dolany 8:2, když branky vstřelili 3x Michal Horák a Péťa Jansa, po jedné potom Libor Branse a Pavel Došek. V napínavém finále se sice Milešov ujal slibného vedení, dvojice Michal Horák a Petr Jansa ale opět úřadovala a měla největší zásluhu na obratu a konečné výhře 6:4. Prvně jmenovaný zkompletoval hattrick, druhý se trefil dvakrát, jednou skóroval Jirka Vokoun.

Konečné pořadí: 1) Nová Ves, 2) Milešov, 3) Holubice, 4) Dolany
Nejlepší střelec: Michal Horák (Nová Ves) - 6 branek