Aktuality - červenec 2012Z novoveského fotbalu

Turnaj v Nové Vsi

Trofej za první místo zůstala doma
29.07.12 - Bez větších problémů jsme po týdnu vyhráli další turnaj, po vavřínech v Jeviněvsi jsme se radovali také v nám velmi dobře známém prostředí.

1. semifinále: Pšovka B - Jeviněves 4:5
2. semifnále: Nová Ves - Bříza 8:1
Naše branky: 3x D. Hudeček, 2x Mich. Horák, 1x O. Došek, Schoř, J. Vancl
O 3. místo: Bříza - Pšovka B 6:1
Finále: Nová Ves - Jeviněves 4:0
Naše branky: Hašek, D. Hudeček, J. Hudeček, Drbal

Konečné pořadí: 1) Nová Ves, 2) Jeviněves, 3) Bříza, 4) Pšovka B

Turnaj v Jeviněvsi

Semifinále: Jeviněves - Nová Ves 0:4
16.07.12 - Jako každý rok i letos jsme zahájili novou sezónu turnajem v nedaleké Jeviněvsi. V semifinále jsme se střetli s domácími, které jsme přehrávali, ovšem první poločas jsme neproměňovali šanci, a proto branka nepadla. Ve druhé části zápasu jsme se už rozestříleli a zvítězili jsme čtyřbrankovým rozdílem. V utkání za nás nastoupili kromě obvyklých jmen také několik (ne)možných posil, uvidíme časem, jak se s nimi situace vyvine.
Branky: Novák, Brejša ml., D. Hudeček, J. Hudeček
Sestava: Kocourek (46. Michl) - Hemr (46. Šnýdr) - J. Hudeček (46. M. Vancl ml.), Emmer, Kolouch (65. J. Hudeček) - Brejša ml., Mich. Horák (46. D. Hudeček), Drbal (65. Došek), Schoř - Novák, Došek (65. Král)

Foto

Pár záběrů z turnaje staré gardy
07.07.12 - Trofej pro vítěze 3. ročníku Memoriálu Richarda Brejši zůstala doma, novoveská stará garda ve finále na penalty pokořila Milešov. A právě fotografie z pokutových kopů a týmové foto si můžete prohlédnout.