Aktuality - červenec 2011Z novoveského fotbalu

A - tým - Turnaj na Uhách

O 3. místo: Nová Ves - Neuměřice 4:3
31.07.11 - Protrápili jsme ke třetímu místu.
Branky: 2x Kobera a Z. Kratochvíl
ŽK: M. Vancl ml.
Sestava: Heimrath - Emmer - Hudeček, M. Vancl ml., Kolouch - Schoř, Drbal, Kobera, Brejša ml. - Z. Kratochvíl, Došek, střídal: J. Vancl
Konečné pořadí: 1) Uhy | 2) Černuc | 3) Nová Ves | 4) Neuměřice

A - tým - Turnaj na Uhách

Semifinále: Uhy - Nová Ves 2:1
30.07.11 - Poslední letošní turnaj jsme začali v semifinále proti nabuzenému domácímu mančaftu. Za deštivého počasí se hrál první poločas celkem slušný a vyrovnaný fotbal, do gólových šancí se však dostávaly jen Uhy. Skóre utkání se otevřelo až ve druhém poločase, centr Richarda Brejši ml. propadl až ke Zdeňkovi Kratochvílovi, jenž míč bez problémů dopravil do sítě. Druhou branku mohl ihned přidat Kuba Vancl, nastřelil však jen tyč. Na druhé straně se postral o vyrovnaní v Nové Vsi dobře známý Míra "Kari" Hájek. Inkasovaná trefa nás zaskočila a soupeř navíc rychle přidal rozhodující gól, na který jsme už nedokázali odpovědět. V neděli 31.07. se tak střetneme v boji o 3. místo s Neuměřicemi, ty podlehly 0:6 Černuci.
Branka: Z. Kratochvíl
ŽK: Brejša ml., M. Vancl ml.
Sestava: Heimrath - Emmer - Schoř, M. Vancl ml., Hudeček - Brejša ml., Drbal, Kobera, L. Kratochvíl - J. Vancl, Došek, střídal: Z. Kratochvíl

A - tým - Atletico Okresní přebor

Mistrovské zápasy rozlosovány
28.07.11 - Hned několik nových mužstev se představí v nadcházející sezóně Okresního přeboru. První Labský Kostelec doprovodily do B. třídy i druhé Byšice, naopak do 3. tříd sestoupily Čechie Kralupy a Vojkovice. Tyto mužstva nahradily z B. třídy padající Tišice. Ze 3. tříd postoupili Neratovice/Byškovice B (hřiště v Byškovicích), Velký Borek a FK Kralupy. Dynamo B se sice vloni zachránilo, vedení týmu se ale rozhodlo zrušit rezervu a do AOP přihlásit A mužstvo, které skončilo v A. třídě na posledním místě a za normálních okolností by letos nastupovalo v B. třídě.

Pojďme k samotnému rozlosování, ročník začneme v sobotu 27.08. od 17:00 ve Mšeně, v následujícím kole doma přivítáme Dolní Beřkovice. Stejně jako všechny naše další domácí zápasy a i tento se bude hrát v sobotu. Pravidelné střídání venkovních a domácích utkáních se přerušení v 5. a 6. kole, nejprve totiž vycestuje do Veltrusy a za týden zajedeme do Cítova. Podzimní část sezóny 2011/12 uzavřeme sobotním duelem 19.11. na domácí půdě s Pšovkou B.

Kompletní rozpis naleznete zde.

A - tým - Pohár starosty OÚ Nová Ves

Na domácí půdě jsme propadli
27.07.11 - Výsledkovým fiaskem pro nás dopadl novoveský turnaj. V sobotním semifinále proti Uhům jsme nevyužili stoprocentní šance a po remíze 1:1 jsme prohráli na pokutové kopy. V boji o třetí místo jsme se v neděli utkali s Jeviněvsí. Drtivá většina našich hráčů však nejlepší výkon podala na zábavě den před zápasem, a tak to také na hřišti vypadalo... debakl 3:8 a poslední místo. Turnaj vyhrála značně posílená stará garda Nové Vsi, když ve finále na pokutové kopy porazila Uhy.
Nejlepší střelec turnaje: Jan Broft (Jevinevěs)
Nejlepší brankař turnaje: Pavel Heimrath (Nová Ves)
Konečné pořadí: 1) St. garda Nové Vsi | 2) Uhy | 3) Jeviněves | 4) Nová Ves

A - tým - Memoriál Mirka Štolce

Finále: Jeviněves - Nová Ves 4:2
16.07.11 - Ve finále turnaje v Jeviněvsi jsme nezopakovali povedené utkání ze semifinále proti Cítovu, a tak jsme domácím přenechali trojef za první místo. V prvním poločase jsme sice ještě stačili dotáhnout dvoubrankové manko, ve druhé půli ale bojovnější "Veverky" střetnutí rozhodly, když skórovaly dvakrát.
Branky: Z. Kratochvíl, Mich. Horák
Sestava: Heimrath - Emmer - Schoř, Kobera, Kolouch - Brejša ml., Mich. Horák, Z. Kratochvíl, Four - J. Vancl, Došek, střídali: Hudeček, Janovský, M. Šimek
Nejlepší hráč turnaje: Pavel Macák (Jevinevěs)
Konečné pořadí: 1) Jeviněves | 2) Nová Ves | 3) Cítov | 4) Vražkov

A - tým - Memoriál Mirka Štolce

Semifinále: Nová Ves - Cítov 8:0
11.07.11 - Jako již tradičně i letos jsme zahájila sezónu na turnaji v Jeviněvsi. V semifinále nám byl nalosován Cítov, s nímž jsme si po povedeném výkonu i s několika potencionálními posilami snadno poradili. Soupeř, v první půli hrající v deseti lidech, nám dovolil předvádět kombinační fotbal. Porci nastřílených branek jsme si rovnoměrně rozdělili do obou poločasů. Ve finále v sobotu od 17:00 se střetneme s domácími, kteří porazili Vražkov 3:2.
Branky: 3x Došek a Kobera, Krejza, L. Kratochvíl
ŽK: Krejza, M. Vancl ml.
Sestava: Heimrath - M. Vancl ml. - Schoř, Emmer, Kolouch - Brejša ml., Krejza, Z. Kratochvíl, L. Kratochvíl - J. Vancl, Došek, střídali: Hudeček a Kobera

Fotky a videa ze semifinálových zápasů naleznete zde.