Aktuality - červenec 2010Z novoveského fotbalu

Rozpis mistrovských zápasů pro podzim 2010
29.07.10 - Novou sezónu 2010/11 začneme v sobotu 21. srpna od 17:00 na domácí půdě proti PTZ Nelahozevsi a i ve druhém kole budeme mít výhodu novoveského hřiště. To pro změnu přijede nováček z Cítova, následující kolo už odehraje na venkovním hřišti proti Pšovce B. Podzim zakončíme 13. listopadu od 14:00 v Labském Kostelci, který se opět po delší odmlce vrátil do Okresního přeboru. Největší změnou oproti loňskému fotbalovému ročníku je přesunutí domácích zápasů z neděle na sobotu. Udála se i druhá změna oproti minulému roku, po dvou letech na našem hřišti už nebudou hrát Ledčice, které zrušily svoje dospělé mužstvo.

Celý rozpis najdete tady.

Memoriál Mirka Štolce v Jeviněvsi

Nová Ves - Horní Beřkovice 2:2 3:4 na penalty
11.07.10 - Novou sezónu jsme jako tradičně začali na Memoriálu Mirka Štolce v Jeviněvsi. V semifinále nám byly přisouzeny jako soupeř Horní Beřkovice. První branku vstřelil po chybě beřkovické obrany Michal Horák, následně mohli přidat další branky Jarda Emmer, Ondra Došek či opět Michal Horák, na brankaře ale nevyzráli. Ke konci poločasu naopak soupeř ranou z dálky vyrovnal. Ve druhé půli se ujaly vedení Beřkovice, když zužitkovaly brejkovou situaci. Milan Vancl ml. ale hned tvrdou střelou vyrovnal. Do konce utkání si oba týmy připravily solidní šance, skóre se však už nezměnilo. O vítězi tak rozhodly pokutové kopy, v nichž byly úspěšnější Horní Beřkovice.
Branky: Mich. Horák, M. Vancl ml.
Sestava: Hnízdil - Hemr - Emmer, Mar. Horák, Schoř - Brejša ml., Z. Kratochvíl, Došek, Hudeček - Mich. Horák, Vaněk, střídali M. Vancl ml. a Hruška