Aktuality - červenec 2009Z novoveského fotbalu

Terezín - Nová Ves 9:3
26.07.09 - K dalšímu připravnému zápasu jsme zajížděli do Terezína (Okresní přebor). Ovšem škoda mluvit. Radši na toto utkání rychle zapomenout, sešlo se nás jen 11, soupeř byl lépe fyzicky připraven, měl k dispozici 16 hráčů a vůbec všechno hrálo proti nám (sluníčko, vítr, rozhodčí, kulatý míč...). Jsme ale na začátku přípravy, do začátku soutěže zbývá ještě měsíc, takže netřeba dělat z komára velblouda.
Branky: M. Vancl ml., Brejša ml., Hruška
Sestava: Kořínek - Hemr - Kratochvíl, M. Vancl ml., Kolouch - Mich. Horák - J. Vancl, Hruška, Brejša ml., Emmer - Došek

Mělnický deník - rozhovor

Postup si nakonec vzít nenechali
14.07.09 - Osm bodů dělilo po podzimu vedoucí Novou Ves od ostatních pronásledovatelů. Nakonec musel Sokol hájit postup až do posledního kola, což se podařilo – k nemalé radosti předsedy klubu Richarda Brejši.

Nová Ves - H. Beřkovice 1:4
13.07.09 - Ve finále Memoriálu Miroslava Štolce jsme se utkali s H. Beřkovicemi. Bohužel jsme jen těžce skládali sestavu, soupeř si navíc půjčil pár hráčů z dorostenecké VOŠ a SOŠ Roudnice. I tak jsme ale hráli vyrovnanou partii, v níž ovšem Beřkovice rozhodli o svém vítězství díky rychlým brejkům zakončenými brankami v prvních poločase, který vyhráli 4:0. Do konce zápasu pak jen korigoval výsledek úspěšnou hlavičkou z rohového kopu Martin Kolouch. V souboji o třetí místo porazila domácí Jeviněvese slabý "mix" Lužce 8:2.

Nová Ves - Lužec 3:1
07.07.09 - První zápas v rámci předsezónní přípravy jsme odehráli na Memoriálu M. Štolce v Jeviněvsi, kde jsme se v semifinále utkali s Lužcem (letos čtvrtý tým B. třídy sk. B). Obě mužstva zcela pochopitelně ještě nebyla v plné síle, nám chybělo pár členů z A-týmu plus nějaké posily. Nový trenér se utkání účastnil jen jako divák. V samotném zápase jsme nebyli horším týmem, do vedení nás poslal v první půli z trestného kopu Jirka Vokoun. Soupeř vyrovnal začátkem druhého poločasu. Nakonec jsme ale díky brankám Ondry Doška a Michala Horáka překvapivě zvítězili a o prvenství v turnaji si to rozdáme s H. Beřkovicemi, které porazili Jeviněves 4:1, v sobotu od 17:00.
Branky: Vokoun, Došek, Mich. Horák
Sestava: Kořínek - Hemr - Zrubecký, Jíša, Kolouch - Schoř, Vokoun, Mich. Horák, Brejša ml. - Emmer, Došek