Aktuality - červenec 2008Z novoveského fotbalu

A-tým - Turnaj o pohár obce Nová Ves

Pohár pro vítěze zůstává doma
27.07.08 - Víkend plný fotbalu má za sebou Nová Ves. K vidění byli pěkné ale i napínavé zápasy a také krásné branky a zákroky golmanů. Vítězství jsme si nakonec připsali my jako domácí celek, takže vše je v pořádku. Musíme ovšem poděkovat zbylým třem zúčastněným týmům za předvedenou a fair hru. Pro více info klikni na nadpis.

A-tým - Turnaj v Jeviněvsi

S čerstvým účastníkem OP čerstvý debakl
13.07.08 - Ve finále jsme po slibném začátku, když jsme dobrých dvacet minut soupeře tlačili, odpadli a nechali si nasázet sedm branek.
Slovan Horní Beřkovice - Sokol Nová Ves 7:1 (4:0)
Sestava: Kořínek, M. Šimek - Mar. Horák, Schoř, Hemr, Kolouch, Procházka, J. Vancl, Brejša ml., Janovský, P. Jansa, Mich. Horák, Hudeček, Došek, Emmer
Branka: Emmer
Konečné pořadí: 1) H. Beřkovice | 2) Nová Ves | 3) Jeviněves | 4) Spomyšl

A-tým - Turnaj v Jeviněvsi

V Jeviněvsi výhra nad domácími 4:1
06.07.08 - První přípravný zápas jsme odehráli v rámci turnaje v Jeviněvsi s domácími. Zápas nám vyšel lépe, víc jsme drželi míč, dobře jsme kombinovali. Také nám však přálo štestí, protože soupeř kopal proti nám tři penalty, jednu dali, jednou netrefili bránu a jednu chytil M. Šimek. Nastoupil už i P. Jansa, který jde k nám minimálně na půl roku hostovat ze Sazené. Za týden v sobotu hrajeme finále od 17:30 s H. Beřkovicemi, v úterý trénink od 19:00.
Branky: 2x Emmer, Mich. Horák z pen., Došek
Sestava: Koříne - Jíša - M. Vancl ml., Procházka, Schoř - Janovský, P. Jansa, Mich. Horák, J. Vancl - Hemr©, Emmer
Střídali: Brejša ml., Došek, M. Vancl st., M. Šimek

Statistiky hráčů v mistrovský zápasech

Kdo byl nejlepší střelec, zlý muž... sezóny 2007/2008?
01.07.08 - Začneme u áčka. Jeho nejlepším střelcem se stal Mich. Horák, když dokázal vsítit 17 branek. Nejvíce toho odehrál také Mich. Horák. Nastoupil ke všem zápasům, ale nasbíral "jen" 1890 minut z 1980 možných. Zlý muž byl asi jak všichni tušíte M. Vancl ml. V mistrákách nasbíral 9 žlutých a 3 červené karty + 1 červenou kartu v ČP.
U dorostu byl nejlepší střelec suveréně Došek s 25 zásahy. Za ním se seřadil kvartet hráčů se 6 brankami - Brejša, Emmer, Miler, Stinka.
V žákách se stal králem kanonýrů Petříček, jen jedna trefa mu chyběla do 50.
A konečně stará garda, nejlepším střelcem byl P. Jansa. Podařilo se mu skórovat 17x, za ním skončil Vancl s 12 góly a poté Mich. Horák se 7 zásahy.