Aktuality - červenec 2007Z novoveského fotbalu

22.7.07 Trofej pro vítěze novovoveského turnaje zůstává doma.
Vítězstvím v domácím turnaji jsme dosáhli čistého hattricku (to znamená, že jsme vyhráli tři turnaje po sobě). V semifinále jsme si nalosovali Sazenou a v pohodě jsem vyhráli 6:0, i když počet našich vstřelených branek mohl být daleko vyšší. Góly dali 2x Emr, J. Vancl, Kolouch, Řezáč a jednu krásnou branku po centru do šibenice si dal náš soupeř. Ve finále jsme vyfasovali Sokol Jeviněves a po napínavém boji jsme vyhráli 8:4, branky: 3x Emr, 2x Drahňák, M. Vancl, Mich. Horák, Brejša st. Nejlepším střelcem se stal s pěti zásahy Jarda Emr, který hrál za nás. Vítězem divácké soutěže v pokutových kopech byl David Hemr ml. Konečné pořadí: 1)Sokol Nová Ves 2)Sokol Jeviněves 3)Sokol Tuřany 4)Sokol Sazená. Náš nejbližší zápas nás čeká 28.7. tj. sobota na turnaji na Uhách s Viktorií Černucí. A už jsem na tento web přidal rozpis podzimních mistrovských zápasů dorostu.

14.7.07 Další vyhraný turnaj, tentokrát v Jeviněvsi.

Dnes jsme hráli finále turnaje v Jeviněvsi s domácím Sokolem od pěti. První půli po našich hrubkách v obraně a nikterak moc dobré předvedené hry jsme prohrávali 0:2, nutno uznat, že soupeř první poločas těžil jen z brejků a našich chyb. V druhém dějství jsme začali víc bojovat a soupeři jsme nasázeli pět branek. Postarali se o ně 2x Schoř a Z.Kratochvíl, poslední gól pak dal Hemr. Turnaj jsme tedy vyhráli, druhá byla Jeviněves, třetí skončila Spomyšl a poslední byl Cítov. Příští týden se hraje turnaj u nás za účasti samozřejmě nás, Sazené, Jeviněvsi a Tuřan. První zápas semifinále hraje od tří Jeviněves a Tuřany, my pak hrajeme od pěti se Sazenou.
12.7.07 Rozpisy podzimních mistráků.

Tak dnes jsem se udělal podzimní rozpisy áčka a žáků. Snad jsou udělané dobře. Áčko má první mistrák v neděli 19.8. doma s Chlumín od pěti a žáci začinájí v neděli 2.9. doma předehrávaným třetím kolem od 11:00 s PTZ, avšak naši žáci se slučují se žáky ze Sazené a vytvoří spolu tudíž jeden tým, který bude hrát své domácí zápasy v Sazené. "A" tým bude hrát své domácí zápasy v neděli úř a žáci taktéž v neděli, ale od 11:00. Rozpis dorostu se ještě neví (zatím si můžete prohlédnout pouze termínovou listinu), takže si budete muset počkat. Začátek dorostencké soutěže je plánovaný na 16.9 a konec na 28.10, to znamená, že se bude hrát pouze sedm mistráků. Dorostenci budou doma vždy hrát v sobotu od 10:00. Oba rozpisy a termínovku naleznete v menu v rozpisech jednotlivých týmů. Staré tabulky atd. z minulého ročníku zase najdete v sekci klub -> kronika. A v sobotu od 17:00 hrajeme finále turnaje v Jeviněvsi s domacím celkem.
11.7.07 Dvojníci II.

8.7.07 Nový trenér, nový vedoucí mužstva, vyhráný turnaj v Sazené a postup do finále v turnaji v Jeviněvsi.

Ano je to tak Nová Ves má nového trenére, jmenuje se Karel Grabmüller a za svého pomocníka si vybral Mirka Schoře jako vedoucího mužstva. Uvidíme jak se tato změna projeví v mančaftu. První zápas trénoval K. Grabmüller dnes, když jsme hráli semifinále turnaje v Jeviněvsi se Sokolem Cítovem. Jeho premiéra byla úspěšná vyhráli jsme 5:1. O branky se postarali 3x Procházka a po jednom Z. Kratochvíl a Brejša ml. Postupujeme tedy do finále, které se bude hrát v sobotu 14.7. asi od pěti buď se Spomyšlí nebo Jeviněvsí. Avšak už v pátek a sobotu jsme hráli turnaj v Sazené, jenž jsme vyhráli po výhře nad Uhami 5:3 a poté výhře ve finále na penalty s Dřínovem. Jinak áčko začíná s přípravou 31.7., dorost zase 2.8. Přesné časy upřesním stejně jako tak začátek přípravy žáků. Nové soupisky, tabulky a rozpisy doplním až před začátkem sezóny, kdy bude vše jasné. Jedině je nový rozpis áčka, kde si můžete prohlédnout výsledky letních turnajů nebo plánované turnaje.
2.7.07 Turnaj staré gardy v Nové Vsi vyhrál Vražkov.

Semifinále:
30.6. 15:00Podlusky -Vražkov0:2 (0:2)B: Svaták, Černý
30.6. 17:00Nová Ves-Černív3:0 kont.
O 3. místo:
1.7. 15:00Podlusky-Nová Ves4:8 (0:4)B: Krajč,Vaněk,Pém,Karfilák-Hartman 3,Vancl 2,Branze,Růženec,Procházka
Finále:
1.7 17:00Vražkov-Nová Ves5:4 (2:1)B: Svaták 2,Tomášek,Řezáč,Mrázek-Vancl 2,Růženec,Jansa
Pořadí:
1.Vražkov
2.Nová Ves
3.Podlusky
4.-
Nejlepší střelec:
Milan Vancl se 4 brankami
Rozhodčí:
Horáček a Koubek

Černív na turnaj vůbec nepřijel, aniž by se někomu omluvil, a proto aby se odehráli všechny zápasy, tak jsme souboj o třetí místo hráli my jakoby za Černív. Ovšem s tím, že Podlusky skončili bez ohledu na výsledek na třetím místě.