Aktuality - červen 2014Z novoveského fotbalu

Od příští sezóny až v pralese
18.06.14 - Letošní sezóna se nám hrubě nevyvedla. Ač jsme v prvních čtyřech kolech nasbírali pět bodů, ve zbylé části jsme už jen klopýtali od porážky k porážce. Bez jakýchkoliv výmluv víme, že nám chyběla kvalita, proto jsme se společně rozhodli nepřihlašovat ani 3. třídu, kam jsme spadli, a začít až v 4. třídě. Těšit se tak můžeme na derby se Sazenou nebo Jeviněvsí.

Cíl do nového ročníku máme jednoduchý - vybudovat tým na místních klucích, stmelit partu a bavit se fotbalem. Poté by se zákonitě měli dostavit také výsledky. Pochopitelně dojde k většímu přebudování kádru, o všech přestupech budeme včas informovat.

Vojkovice - Nová Ves 8:1
15.06.14 - S Okresním přeborem jsme se s ohledem na naši sezónu rozloučili vypovídajíce - debaklem.

Nová Ves - Veltrusy 1:3
09.06.14 - Pomyslný hřebíček do rakve nám zasadily předposlední Veltrusy. A on vlastně ten hřebíček už ani nic neřeší, jasné je vše delší dobu.

Dolní Beřkovice - Nová Ves 2:1
06.06.14 - Aspoň jsme už dali gól.