Aktuality - červen 2012Z novoveského fotbalu

Turnaj staré gardy

3. ročník Memoriálu Richarda Brejši
25.06.12 - Dvoudenní turnaj staré gardy v Nové Vsi bude mít následující průběh:

Sobota 30. června:
15:00 Milešov - Holubice
17:00 Nová Ves - Dolany

Neděle 1. července:
15:00 Zápas o 3. místo
17:00 Finále

V Okresním přeboru jsme se záchranili
19.06.12 - I když jsme v letošním ročníku nasbírali pouze 11 bodů (3 výhry, 3 remízy, 20 proher), do 3. třídy nepadáme. Z B. tříd totiž nesestoupil žádný mělnický celek, a tak Okresní přebor opouští pouze jedno mužstvo. Tím je Cítov, který po odečtu 12 bodů zůstal na nule. Mohlo by se říct, že nám záchrana spadla do klína, ovšem to rozhodně není pravda! V rozhodujícím 19. kole jsme totiž na domácí půdě porazili právě Cítov, čímž jsme ho prakticky odsoudili k sestupu. Dobře jsme tak věděli, že nám stačí vyhrát pouze tento zápas. V ostatních duelech nám chyběla motivace, proto jsme prohrávali...

Konec legrace. Přes léto potřebujeme posílit a potrénovat, abychom v příští sezóně sehráli důstojnější roli. Štěstí jako letos nám bude jen těžko přáno dvakrát.

Pšovka B - Nová Ves 3:2
19.06.12 - Ani v posledním utkání sezóny jsme nevyhráli, i přesto však pouze s jednácti body zůstáváme v Okresním přeboru i pro příští sezónu.

Nová Ves - Velký Borek 1:4
10.06.12 - Ačkoliv jsme se brzy ujali vedení, když Michal Horák bezpečně proměnil pokutový kop po faulu na Richarda Brejšu ml., nakonec jsme utrpěli debakl, jelikož jsme hráli strašně špatně a soupeři jsme tři body lacině darovali.

Libiš B - Nová Ves 4:1
07.06.12 - Prohra na půdě Libiše proti tamějšímu B-týmu a ostatní výsledky nám v letošní sezóně definitivně přisoudily předposlední třinácté místo v tabulce, a to ještě dvě kola před koncem soutěže. Zachránu už tak nemáme ve svých rukou.

Nová Ves - Dynamo Nelahozeves 1:5
01.06.12 - V souboji týmů z odlišných konců tabulky si Dynamo díky poslední třetině utkání zajistilo vítězství 5:1, které mu tři kola před koncem soutěže přineslo jisté prvenství v Okresním přeboru.