Aktuality - červen 2010Z novoveského fotbalu

Turnaj starých gard

1. ročník Memoriálu Richarda Brejši
27.06.10 - Svou sezónu zakončila stará garda vítězstvím v domácím turnaji.

1. semifinále: Horní Beřkovice - Vražkov 1:6
Branky: Husár - 4x Szatvar, Bušil, Kaiser
2. semifinále: Nová Ves - Milešov 8:3
Branky: 3x Mich. Horák, Procházka, Vokoun, Vancl, P. Knoflíček, Jansa - Pazdera
O 3. místo: Horní Beřkovice - Milešov 5:2
Branky: 2x Plicka, Čida, Pospíšek, Líbal - Brabenec, Veselý
Finále: Nová Ves - Vražkov 8:2
Branky: 2x Jansa a P. Knoflíček, Demovič, Vokoun, Vancl, Křelina
Konečné pořadí turnaje: 1) Nová Ves, 2) Vražkov, 3) Horní Beřkovice , 4) Milešov
Nejlepší střelec: Szatvar (Vražkov)

Turnaj starých gard

1. ročník Memoriálu Richarda Brejši - sobota 26. a neděle 27. června
24.06.10 - TJ Sokol Nová Ves zve všechny, kdo mají fotbal alespoň trochu v srdci, na první ročník memoriálu, kterým bychom rádi na chvilku vzpomněli na vzácného a obětavého kamaráda Richarda Brejšu, který fotbal miloval. Turnaj Starých gard (hráči nad 35 let) začíná v sobotu v 15 hodin, po­kračuje zápasem v 17 hodin, v neděli od 15 hodin se pak hraje o 3. a 4. místo a od 17 hodin o 1. a 2. místo. Memoriálu se účastní mužstva z Horních Beřkovic, Vražkova, Milešova a samozřejmě Nové Vsi, ná­hradní mužstvo pak bude z Radouně (pro případ, že by se někdo odhlá­sil). Občerstvení zajištěno a celý Sokol Nová Ves se těší na vaši účast!

Nová Ves - Dynamo B 2:4
20.06.10 - I když sezónu 2009/10 končíme sérií čtyř porážek v řadě, v konečné tabulce Atletico Okresního přeboru nám patří čtvrté místo. Což není na nováčka, kterého mnozí pasovali před soutěží na jasného sestupující, vůbec špatné.

Pšovka B - Nová Ves 8:4
13.06.10 - Stejně jako začátku sezóny tak i na jejím konci příliš bodů nesbíráme. Vysoká prohra na hrišti rezervy Pšovky byla už třetí v řadě, i přesto ale před posledním kolem stále držíme třetí příčku v tabulce.

Lobkovice - Nová Ves 4:0
07.06.10 - V zápase se sestupem ohroženými Lobkovicemi nám výhra z určitých důvodů souzená nebyla. Proto nemá cenu si z vysoké porážky dělat starosti, vždyť mohla být klidně i výraznější, kdyby Dan Hnízdil v prvním poločase nechytnul dvě penalty.