Aktuality - červen 2008Z novoveského fotbalu

V ÚTERÝ OD 19:00 MÁ ÁČKO TRÉNINK, MŮŽOU PŘIJÍT I DOROSTENCI.

V posledním zápase konečně výhra
22.06.08 - K závěrečnému utkání sezóny 2007/08 jsme nastoupili doma proti Zálezlicím, jen vítězství nám zaručovala 4. místo před rivalem ze Sazené. Naštěstí jsme souboj zvládli, i když jsme se pořádně nadřeli. Hostům chyběli hráči Šedivý a Bittner, kteří za násilné vrážení do rozhodčí v minulém kole dostali stop na 12 měsíců.

Výhra v devíti
22.06.08 - K druhému zápasu o celkové 13. místo jsme jeli do Vysoké, bohužel opět se nás sešlo málo, tentokrát 9. Ani tento fakt ale nezabránil výhře 6:3. Po zápase jsme jeli do hospody k Davidovi na posezónní oběd.
Branky: 3x Stinka, Janovský, Miler, Emmer z pen.
Sestava: M. Šimek - Hudeček, Emmer, Kučera - Hillebrand, Uher, Stinka, Janovský - Miler

Žáci své poslední utkání opět vyhráli. Doma porazili 3:0 Vojkovice a stali se mistry 3.třídy skupiny B!!! Postupovat však nebudou.

Již pět týdnů bez výhry
16.06.08 - Tentokrát si na nás smsla Spomyšl. Report ze zápasu bohužel nedodám, protože v cca 10. minutě jsem se po střetu s domácím hráčem zranil (kotník) a jel jsem rovnou na rentgen. Takže, kdo by chtěl poreferovat nebo má potřebu se k utkání nějak vyjádřit, má tu od toho fórum.
Branka: Došek
ČK: M. Vancl ml. (2x ŽK)
Sestava: Kořínek - Mar. Horák - Brejša ml. (10. Kratochvíl), Hemr©, Kolouch - M. Vancl ml., Löffelmann, Mich. Horák, Emmer - J. Vancl, Došek

Vysoká odjela s výpraskem
14.06.08 - K prvnímu zápasu o celkové 13. místo v okrese jsme nastoupili proti Vysoké. Bohužel se nás sešlo jen 10, ale i to stačilo proti odevzdanému protivníkovi. Odvetné utkání se hraje za týden v neděli od 10:00 na soupěřově hřišti, sraz v 8:30 u krámu. A v úterý trénink není.
Branky: 5x Došek, Emmer, Stinka
Sestava: M. Šimek - Emmer - Kučera, Kováč, Hudeček - Stinka, Janovský, Brejša, Hillebrand - Došek

Derby opět nerozhodně
08.06.08 - Stejně jako na podzim skončilo utkání Nové Vsi proti Sazené nerozhodně, tentokrát 1:1. Před zápasem bylo pár hráčů z obou mužstev na společném obědě v Roudnici a nejspíše obídek lépe sedl soupeřům, jak jinak si vysvětlit jasnou převahu během celého souboje se spousty zahozenými šancemi na naší straně.

Festival spálených šancí
07.06.08 - V domácím souboji s pátými Vojkovicemi byla na naší straně vidět nejprve nefotbalovost, pak bojovnost a zahazování 1000% šáncí.
Vývoj skóre: 1:0, 1:3, 2:3, 2:4, 4:4, 4:5, 5:5
Branky: Došek po sražené střele Brejši, Janovský po rohu Emmera, Emmer z pen. po faulu na Mareše, Došek po přihrávce Brejší, Stinka po rohu Emmera
Sestava: M. Šimek - Emmer - Hudeček, Mareš, Kučera - Hillebrand, Brejša, Janovský, Uher - Stinka, Došek©

Jeviněves nám připravila již čtvrtou prohru na jaře
01.06.08 - Třetí zápas za sebou s týmem z první trojky a třetí prohra. Tedy abych to shrnul, naše skóre proti Horním Beřkovicím, Dynamu B a Jeviněvsi je pro nás hrozivé - 2:15. Scénař utkání byl stejný jako proti Nelahozevsi minulý týden. Tlačíme, máme víc ze hry, pak ale inkasujeme po individuálních chybách.

Úspěšnou neděli pro Novou Ves potvrdili dopoledními výsledky i mládežnické týmy. Dorost prohrál v Dolanech 1:5 (1:1) a žáci v Klích 1:3 (1:2). Branky dávali Došek respektive Kazecký.