Aktuality - červen 2007Z novoveského fotbalu

30.6.07 Místo Hořína "B" nakonec Spomyšl.
Jistě jste zaregistrovali problémy Hořína a jeho osudu, ve které soutěži nakonec skončí. Už je vše vyřešeno. Hořín bude hrát příští ročník Okresní přebor na úkor Řepína, jenž postupuje do B. třídy. Tyto informace se nás netykájí, ale informace ohledně zrušení hořínského béčka už by nás mohla zajímat, protože přávě toto béčko mělo postupovat k nám do trojky ze čtyřky, ale poněvadž už není, tak k nám postupuje druhý celek ze čtyrky - Spomyšl. V příští sezóně se tedy můžeme těšit na bratrovražedný souboj Löffelmannů nebo návrat Ondry Nováka, který právě působil u nás, a teď je ve Spomyšli. Spomyšl má také své fotbalové stránky, můžete si je prohlédnout zde. A nezapomeňte dnes startuje novoveský turnaj starých gard semifinálovými zápasy. První duel je na programu ve tři a naše garda hraje od pěti!!

27.6.07 Minirozhovor s Milan Vanclem st.
Michal Horák se stal s devatenácti brankami nejlepším střelcem OP, ale hlavní zpráva se týká něčeho jiného. Luboš Kurzweil z Mělnického deníku položil našemu vedoucímu "A" mužstva Milanu Vanclovi st. tři otázky ohledně skončené sezóny:
Co rozhodlo o vašem sestupu?
„Důvodů je několik. Moc se netrénovalo. Hráči z pochopitelných důvodů dávali přednost zaměstnání. Problémem byla i nekázeň v zápasech. Inkasovali jsme mnoho zbytečných červených karet. Měli jsme mnoho zraněných a hlavně se nám podle našich představ nevyvedla zimní příprava.“
Jaké změny chystáte ve vedení či hráčském kádru?
„Kdyby to šlo, klidně bychom mohli vyměnit půl mančaftu. Stejně k tomu bude muset zákonitě dojít, mužstvo je přestárlé. To je ale problém nejen pro nás. Hráči na trhu nejsou.“
Jaké máte cíle pro příští ročník?
„Určitě se budeme snažit o postup. Myslíme, že mužstvo na okresní přebor určitě má. Sestup jsme si zavinili sami. Když zapracujeme na našich slabinách, měl by být boj o postup v našich silách.“

27.6.07 Rozhovor s Michal Geyerem.
Tentokrát jsem si pro vyzpovídání vybral hrajícího trenéra ačka - Michal Geyera, jehož všichni znají pod přezdívkou Gája. Tento hráč k nám v zimě přestoupil ještě tenkrát z krajské Dynama Nelahozeves s jasným cílem vžít do mužstva nový impuls a zachránit se. V rozhovoru se dozvíte, kde třeba s fotbalem začínal, co považuje za svůj největší úspěch, nebo proč nosí na drese zrovna osmičku.

26.6.07 Žákovský turnaj se ruší!!!
Již tradiční posézonní turnaj, který se letos koná 30.6 a 1.7. bude tentokrát bez žáků. Něco se popletlo okolo soupeřů, a tak bude hrát tento rok pouze stará garda.

25.6.07 Představení soupeřů áčka pro příští rok ve 3.třídě skupiny B.
Zde si můžete prohlédnout všechny naše soupeře pro příští sezónu. Jsou seřazeny vzestupně podle toho, jak se v této právě skončené sezóně umístili: Dynamo Nelahozeves "B", TJ Slovan Horní Beřkovice, TJ Sokol Chlumín, TJ Vltavan Chvatěruby, SK Viktoria Všestudy, TJ Sokol Cítov, TJ Sokol Jevíněves, TJ Sokol Sazená, TJ Sokol Zálezlice, PTZ Viktoria Nelahozeves "B". Do okresu postupují z trojky SK Vojkovice a do čtyřky padá AFK Eletis Lužec "B", naopak k nám postupuje AFK Hořín "B" a z okresu padáme jen my. Soutěž by asi měla začínat jako tento právě uplynulý ročník tj. 20. srpna.

26.6.07 Žákovský turnaj se ruší!!!
Již tradiční posézonní turnaj, který se letos koná 30.6 a 1.7. bude tentokrát bez žáků. Něco se popletlo okolo soupeřů, a tak bude hrát tento rok pouze stará garda.

23.6.07 Ňjůvendajk v Dolních Beřkovicích.
Dnes jsme jeli na minifotbálek do D. Beřkovic. Hrálo se 1+4, 2x12 minut na trávě, ale samozřejmě na takovým menším hřišti. Složili jsme tým Ňjůvendajk s hráči: brankař Tomáš Jelínek, hráči do pole David Hemr, Zdeněk Kratochvíl, Kuba Vancl, Marek Jansa, Mirek Stinka a já Richard Brejša ml. Tak jsme přijeli zrovna na losování. Nalosovali nás do skupiny A (byly dvě skupiny po pěti).
První zápas jsme hráli proti týmu, který byl složený z většiny hráčů Štětí. Ač si dali chlapy před zápasem nějaké to pivko, tak nám dali celkem v pohodě trojku. V tomto zápase dostal Marek Jansa dvakrát červenou kartu za skluzy, jenž nebyly na tomto turnaji povoleny. Za červenou kartu byl trest dvě minuty bez jednoho hráče.
Druhý zápas jsme sehráli s hráči domacích Beřkovic a ti nám dali pětku.
Pak jsme hráli proti klukům, co moc fotbal neovládali, a tak jsme je vyprovodili výpraskem 10:1. Branky zaznamenali 3x já Riči, 2x se trefili Kuba, Mirek, Zdeněk a jednou David.
Poslední zápas ve skupině jsme hráli proti dorostencům nevím odkaď. Výhra 5:1, góly: 3x Zdeněk, 2x David, červená karta: Mirek.
Skončili jsme ve skupině tedy třetí a začal boj o celkové umístění. Dostali jsme chlapy z Počápel, a protože Zdeněk a Mirek odjeli domů, a tudíž jsme nemohli střídat, ale nejen kvůli tomu jsme prohráli 1:5. Čestnou branku zaznamenal David. Po tomto souboji jsme odjeli domů s celkově šestým místem. Stará garda včera prohrála 6:8 s Pokraticemi.

19.6.07 Rozhovor plus slavné komentátorské výroky.
Dnes jsem udělal druhý rozhovor. K vyzpovídání jsem si vybral kapitána žáků a mého kamaráda Marka Jansu, kterému mu však každý od dětství říká Šůla. Tento fotbalista jemuž bude letos patnáct let hrál tento rok za žáky naposled. Příští rok bude hrát v dorostu, který se v Nové Vsi zakládát, a bude jej trénovat David Hemr. Tento nový tým začne v nejnižší soutěži - tedy v okresu. Tento a první rozhovor s Mirkem Stinkou si můžete prohlédnout v rubrice For fans » rozhovory a na internetě jsem našel pikantní kousky komentátorů Václava Tittelbacha a Jaromíra Bosáka. Prohlédnout si je můžete v rubrice Zábava » komentátorské perly, ve stejné rubrice naleznete i pár odkazů na dobré hry. Jinak stará garda hraje v pátek doma od šesti.

19.6.07 Letní turnaje.
Stará garda a žáci mají již tradiční víkendový turnaj 30.6. - 1.7. Žákům začínají zápasy od 9:00, 11:00 a soupeři jsou: Horní Beřkovice, Dolany a třetího zjistím, staré gardě začínají duely od 15:00 a 17:00 a protivníci jsou následující: Podlusky, Vražkov a Kralupští basketbalisté.
Áčko má turnaje v červenci: čtvrtek 5. - pátek 6. v Sazené (oba dny jsou svátky), neděle 8. a sobota 14. v Jeviněvsi, víkend 21.-22. v Nové Vsi, víkend 28.-29. na Uhách.
A devátého srpna se jede jako obvykle na "soustředění" do Staňkova.

17.6.07 Potvrzeno.
Poslední zápas v okrese jsem hráli v Dolních Beřkovicích. Do zápasu jsme šli s pocitem sestupujícího mužstva, avšak chtělo to vyhrát a dostat se aspoň na třetí příčku od konce, která by při možném odhlášení některého z týmu z OP znamenala záchranu. Úkol se ovšem nepovedl a po zápase jsme odjížděli domů s vysokou prohrou 0:4. Mistři 3.třídy skupiny B - naši žáci - v taktéž posledním zápase remizovali v Nelahozevsi s místní PTZ 2:2. Sice žáci tuto soutěž vyhráli, avšak postupovat do okresu nebudou.

12.6.07 Dětský den!!!

11.6.07 Dvě výhry, ale bude to stačit?
Za dobu, co jsem tu nebyl, áčko dvakrát zvítězilo, když nejprve porazilo Libiš "B" minulou neděli 3:2 dvěmi brankami Löffelmanna a jednou Koloucha. Tuto sobotu "A" tým doma rozdrtili našeho hlavního konkurenta v boji o záchranu - Čečelice - vysoko 6:0. Dvě vítězství jsou pěkná, avšak je již pouze malá šance, že se zachráníme. Z dalších zápasů žáci nejprve vyhráli v Sazené 2:0 a v neděli zase vyhráli tentokrát doma s Ledčicemi 10:1. Stará garda minulé pondělí remizovala doma 3:3 se silným Kaučukem a včera doma porazila tým Dolan 4:3. O góly se postarali: Vojta, Vancl, Procházka a z pětky Brejša.

2.6.07 Od 3.6. do 10.6 bez aktualizace!!!
Dnes večer poskytnu poslední zprávu, která se bude týkat mistráku žáků v Sazené, a pak od zítra až do příští neděli tu nic nového nečekejte, protože mi klub zaplatil za to, že dělám stránky dovolenou. Na druhou stranu mě ale mrzí, že tady v důležitých chvílích, kdy hrajeme o záchranu, nebudu. Tak tady máte aspoň odkazy na výsledky našich mužstev:
pro výsledky a tabulku "A" týmu klikni zde
zhodnocení výkonu áčka se dozvíš někdy kolem úterý zde
výsledky a tabulku žáků nalezneš zde
a prosím aby někdo, kdo bude znát pondělní výsledek z domácího zápasu staré gardy s Kaučukem, ať to napše do fóra
TAK ZDAR A ÚSPĚŠNÉ VÝKONY FOTBALISTI!!!