Aktuality - březen 2015Z novoveského fotbalu

A-tým - mistrovské zápasy

Vysoká B - Nová Ves 1:3
31.03.15 - Přestože jsme na Vysoké bojovali pouze v deseti lidech, odvezli jsme si tři body. O úspěchu se zasloužila především pevná obrana.

Nová Ves - Tuhaň 6:1
22.03.15 - Proti poslednímu celku tabulky, hrajícímu navíc pouze v deseti lidech, jsme se první poločas trápili a zahazovali šance, abychom v druhé půli proměnili aspoň třetinu gólových příležitostí a rozhodli o výsledku utkání.

A-tým - přípravné zápasy

Český pohár
18.03.15 - Do skupiny Českého poháru nám byli nalosováni soupeři ze 4. tříd, Velký Borek B a Nebužely dokonce potkáváme v bojích o mistrovské body.

1. kolo: Neděle 01.03. 14:00 Nová Ves - Velký Borek B 2:7
Branky: Hemr, L. Kratochvíl

2. kolo: Neděle 08.03. 14:30 Nová Ves - Úžice 5:3
Branky: 3x Uher, Kysilka, Bečvář

3. kolo: Neděle 15.03. 14:30 Nebužely - Nová Ves 3:4
Branky: 2x Uher, Hůlka, L. Kratochvíl

Konečné pořadí skupiny: 1. Velký Borek B 6 bodů | 2) Nová Ves 6 bodů | 3) Úžice 5 bodů | 4) Nebužely 1 bod

Do čtvrtfinále postupuje Velký Borek B, při rovnosti bodů rozhodl lepší vzájemný zápas.

Rozpis jarních odvet
12.03.15 - Přesné termíny duelů druhé poloviny sezóny naleznete zde, začínáme proti Tuhani na domácí půdě v sobotu 21. března od 15:00.