Aktuality - březen 2014Z novoveského fotbalu

Kly - Nová Ves 9:0
31.03.14 - Tak ani nějak nevím, co napsat…

Nová Ves - Lobkovice 1:3
24.03.14 - Do jarních mistrovských zápasů jsme nevstoupili zrovna dvakrát dobře, Lobkovicím jsme cestu za třemi body až příliš usnadnili.

A-tým - příprava

Absolvovali jsme pětidenní soustředění
17.03.14 - Již třetí rok po sobě jsme využili služeb penzionu pana Němečka v Jiřetíně pod Jedlovou, kde jsme týden před startem jarních mistrovských zápasů hledali ztracenou formu (asi tak dva roky starou). V počtu deseti aktivních sportovců jsme si podstupovali třífázový tréninkový plán. Dopoledne jsme pracovali na místní umělé trávě s míčem, odpoledne jsme se potili při výběhu a večer jsme se sešli u taktického rozboru u televize. Jak je vidět z fotek níže, ne každý zběsilému tempu stačil.

Střezivojice - Nová Ves 1:2
17.03.14 - V posledním utkání základní skupiny Českého poháru jsme konečně dokázali zvítězit.
Branky: 2x J. Vancl
Pořadí: 1. Čečelice 6 bodů, 2. Cítov 6 bodů, 3. Střezivojice 3 body, 4. Nová Ves 3 body

Nová Ves - Čečelice 3:6
10.03.14 - Také ve druhém kole Českého poháru jsme nedokázali proměňovat vypracované příležitosti (mimo jiné třeba pan Brejša ml. zahodil penaltu) a lacině jsme inkasovali po individuálních chybách v obraně.
Branky: 2x Mich. Horák, Brejša ml.

Nová Ves - Cítov 3:4
03.03.14 - V prvních utkání po zimní pauze jsme podlehli soupeři hrajícím pouze v deseti lidech. Proti Cítovu jsme trestuhodně zahazovali i ty nejvyloženější šance a naopak jsme až čtyřikrát inkasovali z brejků.
Branky: Ronaldo, Messi, Lafata