Aktuality - březen 2013Z novoveského fotbalu

Lobkovice - Nová Ves 1:2
31.03.13 - Jarní mistrovské odvety jsme odstartovali ziskem důležitých třech bodů, v Lobkovicích jsme díky brance z 90. minuty zvítězili 2:1.

Malá dávka inspirace
23.03.13 - Co k tomu dodat? Snad jen čum a uč se.

A-tým - Český pohár

Postup do čtvrtfinále
20.03.13 - Snadná výhra 7:0 (na utkání jsem chyběl, ale odhaduji, že to byl snadný zápas, jelikož vstřelil gól i pan Schoř; pozn. redakce) nad béčkem Dolan v posledním zápase skupiny č. 8 Českého poháru nás posunula do čtvrtfinále. O kanonádu proti celku ze čtvrté třídy se brankami postarali 3x O. Došek, Hudeček, Schoř, Šnýdr a Mich. Horák.

Konečné pořadí skupiny: 1. NOVÁ VES 6 (11:4), 2. Všestudy 5 (3:2), 3. PTZ 4 (11:7), 4. Dolany B 1 (3:15), postupuje pouze vítěz
Čtvrtfinále: St 01.05. 17:00 Kralupy 1901 B – Nová Ves

V Nové Vsi od léta velké trenérské jméno!
12.03.13 - Přináším žhavou zprávu jen několik hodin starou. Spolu s výborem jsem se před chvíli vrátil z Madridu, kde se vyjednal přestup roku. Novou Ves od léta povede jako trenér José Mourinho, nynější lodivod Realu Madridu. Charismatický Portugalec si chce odpočinout od velkého a zkaženého fotbalu, a tak přijal naši nabídku v klidném středočeském prostředí u dálnice. Mourinho, na obrázku dole se mnou těsně před podpisem smlouvy, ještě dokončí v Realu Madrid letošní sezónu a k 01.07.2013 usedne na trenérskou lavičku v Nové Vsi. Jaro tak odehrajeme po rezignaci Ladislava Valtra bez kouče.

A-tým - příprava

Jak si vlastně vedeme
11.03.13 - Jarní mistrovské odvety (rozpis najdete v sekci Mužstva -> Áčko -> Mistrovské zápasy) se nezadržitelně blíží, a tak není od věci si shrnout naše poslední dny v rámci přípravy. Na konci února jsme absolvovali vydařené soustředění v Jiřetíně pod Jedlovou. V solidním počtu dvanácti hráčů jsme na dobré úrovni fyzicky zatrénovali a ještě na lepší úrovni stmelili kolektiv. Po návratu z hor jsme dohráli základní skupinu Mělnické zimní ligy. S béčkem Libiše jsme prohráli 3:6 a se třemi body jsme ve skupině skončili na 3. místě (1 výhra, 2 prohry). V neděli jsme se potom s Byšicemi B utkali o konečné 5. místo. V druhém poločase jsme dokázali zvrátit nepříznivý stav, vyrovnali na 3:3 a vyhráli po pokutových kopech. Celkově jsme tak obsadili 5. místo z osmi účastníků.

Dvě utkání máme za sebou v Českém poháru. Nejprve jsme ostudně doma podlehli Všestudům 0:1, když jsme hráli jak pos**** č*****. Víc to komentovat asi netřeba. V sobotu jsme se aspoň revanšovali vítězstvím na PTZ 4:3. V sobotu 16. března od 15:00 nastoupíme na domácím hřišti k poslednímu střetnutí základní skupiny proti Dolanům B.

Co se týče personálních změn, situace je následující. Po podzimu z vlastního rozhodnutí po roce v Nové Vsi skončil jako trenér pan Valtr, v současnosti ho zatím nikdo nenahradil. V jednání jsou tři posily, až bude vše jisté, uvedu konkrétní jména.