Aktuality - březen 2012Z novoveského fotbalu

Nová Ves - Mšeno 0:2
25.03.12 - Vstup do jarních mistrovských odvet nám nevyšel podle představ. Naše nelichotivé postavení nám před duelem se Mšenem velilo bodovat, ovšem realita byla jiná.

Změny v kádru
25.03.12 - Přišli: Michal Král, Tomáš Janovský (oba hostování z Ledčic), Jiří Michl (prodloužení hostování z Dolan), Petr Dudek, Jiří Šnýdr(oba hostování z Dynama Nelahozeves), Martin Drbal (přestup z Knovíze)

Odešli: Marek Four (konec hostování z Chlumína), Zdeněk Kratochvíl (hostování v Dynamu Nelahozeves)

A-tým - přípravné zápasy

V Českém poháru postupujeme do čtvrfinále
19.03.12 - Ve třetím a posledním kole základních skupin Českého poháru jsme na domácí půdě přívítali Zálezlice, hrající o třídu níže. Ačkoliv jsme zvítězili 4:1, šlo o jeden z našich nejhorších utkání v přípravě. Nenastoupili jsme sice ani zdaleka v ideální sestavě, ovšem proti soupeřovi, který k nám fotbal hrát nepřijel, jsme měli více proměňovat šance a prezentovat se větším nasazením. Každopádně výhra nás posunula do čtvrtfinále soutěže, v němž se střetneme ve středu 4. dubna od 16:30 v Nové Vsi s FK Kralupy 1901. Zajímavé je, že Kralupy se u nás představí i tři dny po čtvrfinále, kdy k nám přijedou v rámci mistrovského zápasu.
Nová Ves - Zálezlice 4:1
Branky: Brejša, Došek, Vereš, Drbal
Konečné pořadí skupiny: 1. Nová Ves 7 bodů, 2. Zálezlice 6, 3. Dřínov 3, 4. Obříství 1

Druhý víkendový den byl na programu turnaj ve Velkém Borku, na němž nás čekaly dva zápasy. Dohravaný souboj proti Nebuželům jsme zrušili, protože bychom odehráli tři utkání za víkend. Jenže ani střetnutí s Lobkovicemi se nekonalo, jelikož se protivník nesešel. Příští týden nás čeká již první jarní mistrovské kolo, rozpis kompletních jarních odvet Okresního přeboru naleznete v sekci Mužstva -> Áčko -> Mistrovské zápasy.

V Českém poháru výhra, zápas v Borku opět odložen
11.03.12 - Dva týdný před startem jarních mistrovských odvet jsme v rámci druhého kola základních skupin Českého poháru vyjeli do Dřínova, kde se od nás očekávalo vítězství. Vždyť domácí hrají 4. třídu skupiny B, v níchž jsou sice na druhém místě, rozdíl dvou soutěží by ale měl být znát. A i když jsme opět nenastoupili zdaleka v nejsilnější sestavě, převahu v utkání jsme korunovali ve druhém poločase dvěma brankami.
Dřínov - Nová Ves 0:2
Branky: Brejša ml., Jazok

Zápas na turnaji ve Velkém Borku se kvůli nezpůsobilému terénu odložil.

Dvakrát 2:2
04.03.12 - V sobotu jsme se v rámci 1. kola Českého poháru představili poprvé v letošním kalendářním roce na domácím hřišti. Proti Obříství (po podzimu 9. tým 3. třídy sk. A) jsme byli lepším mužstvem, ovšem soupeř dokázal své šance proměňovat, zatímco my jsme je trestuhodně zahazovali. Dokonce Richard Brejša ml. neproměnil pokutový kop. Nepřiznivý stav 0:2 jsme ale dokázali zvrátit, během posledních pěti minut se dvakrát trefil střídající Zdeněk Kratochvíl.

Nová Ves - Obříství 2:2
Branky: 2x Z. Kratochvíl
Sestava: Huli Šu-Lina - Giovanni Seredovanni - Stojan Jakotič, Pedro de la Vedro, Bill Board - Maju Jakojamu, Ja-Su Nakaši, Rani Srani, Petr Klíč - Piivoa Ruumpiem, Podechu Läpalla, střídali Sou Čet, Sou Čin

Druhý víkendový den jsme zajížděli na turnaj do Velkého Borku, který ztratil po odhlášení Pšovky B jednoho účastníka. Po nedělním obědě jsme se utkali s Botafogem Mělník. Ačkoliv jsme nastoupili o jednoho muže v poli méně, výhře jsme šli naproti více než po podzimu 10. tým 3. třídy skupiny A. Jenže slibné vedení jsme neudrželi, jak jsme v samém závěru proti Obříství dvě branky vstřelili, tak jsme je tentokrát inkasovali.

Botafogo Mělník - Nová Ves 2:2
Branky: 2x Brejša ml.
Sestava: Hulmiho Ukolen - Fudžimi Nakule - Ariel Pereggini, Uštván Léty, Chcaljak Stochlapov - Dostalos Popapulis, Jemnemneho Mni, Henrik Seberkreem, Roservaal Pärkund - Pepe Roni