Aktuality - březen 2011Z novoveského fotbalu

A-tým - mistrovské zápasy

PTZ - Nová Ves 6:0
26.03.11 - Jarní mistrovské zápasy jsme začali tak, jak jsme skončili podzimní část. Stejně jako v Labském Kostelci i od PTZ jsme dostali šest branek, narozdíl listopadového zápasu jsme ale žádný gól nedali, takže pořádná ostuda hned na úvod je na světě.

Přestupy

Něco z naší práce scoutů
24.03.11 - Menší problémy s hráčskou docházkou se konečně vyřešily... Akorát si teda budete muset zvyknout na novou hudební kulisu při domácích zápasech .

A-tým

Finální fáze přípravy
19.03.11 - Týden před startem jarních mistrovských zápasů jsme sehráli dvě přípravné utkání. Nejprve jsme se v pátek odpoledne neplánovaně utkali s dánským týmem Randers, který v České republice pobývá v rámci soustředění. Proti fyzicky dobře vybavenému soupeři jsme se prosazovali pěknými kombinačními akcemi a zaslouženě jsme zvítězili 5:2. Branky vstřelili Mich. Horák, Slavík, Brejša ml., Došek a Jíša.

O den později v sobotu jsme nastoupili k druhému střetnutí, opět se hrálo v Nové Vsi. Soupeřem nám byly Dolany. Poslední zápas Českého poháru jsme víceméně vypustili, hráči základní sestavy měli v nohách souboj s Dány, a proto dostali šanci členové širšího kádru. Naše mladé mužstvo drželo s Dolany krok jen v první poločase, v tom druhém se projevila větší zkušenost soupeře. Navíc někteří hráči nastoupili k druhému utkání během patnácti hodin. Dolany proto vyhrály 7:3 (naše branky: 2x Došek, M. Šimek) a místo nás postoupili do další fáze poháru.

A-tým

Rozpis jarních mistrovských zápasů
16.03.11 - Jarní odvety Atletico Okresního přeboru začneme v sobotu 26. března, kdy se od 15:00 představíme na hřišti PTZ. A jelikož i další kolo budeme hrát venku (v Cítově), na domácí půdě si poprvé zahrajeme až v sobotu 9. dubna. Od 16:30 přivítáme v důležitém souboji rezervu Pšovky. Všechny naše zápasy budeme hrát v sobotu, jenom v 19. kole 1. května nastoupíme v Libiši proti tamnímu béčku v neděli. Sezónu ukončíme 18. června domácím střetnutím proti silnému Labskému Kostelci. Připomínám, že po podzimu máme na kontě 17 bodů a dělíme se o osmé místo.

Dynamo B - Nová Ves 4:4
12.03.11 - S cílem napravit ostudu z prvního zápasu Českého poháru, v němž jsme prohráli v Úžicích 3:5, jsme se vydali do nedaleké Nelahozevse. Bohužel revanšovat se jelo jenom deset lidí, další desítka hráčů nám chyběla (Kocourek, M. Vancl ml., Mar. a Mich. Horákové, L. a Z. Kratochvílové, Slavík, Four, Kolouch, Janovský). I přes handicap v podobě absence jednoho hráče jsme se už po 25 minutách ujali vedení 3:0. Nejprve se po centrech z pravé strany (pochval se Riči) prosadil Kuba Vancl a Ondra Došek, poté z trestného kopu vymetl šibenici David Hemr. Před koncem prvního poločasu opustil hřiště kvůli zranění hlavy Aleš Jíša, takže jsme dohrávali pouze v devíti lidech. I když mělo Dynamo o dva muže v poli více, rozhodně jsme nebyli o poznání horším týmem. Bohužel díky vlastním chybám jsme dovolili domácím obrat na 4:3. Poslední slovo měl ovšem Kuba Vancl, jenž využil chyby protivníka a stanovil skóre utkání na 4:4.
Branky: 2x J. Vancl, Došek, Hemr
Sestava: M. Šimek - Schoř, Jíša, Hudeček - Brejša ml., Hemr, Emmer, J. Vancl - Kloda, Došek