Aktuality - březen 2008Z novoveského fotbalu

23.3.08 Rozpis vyřazovacích zápasů Českého poháru (aktualizováno)
ÁČKO HRAJE V NEDĚLI DOMA PŘÁTELÁK S MLÉKOJEDY OD 10:30
ÁČKO HRAJE VE STŘEDU DOMA ČP S KOSTELCEM OD 17:15
29.3.08 Z velmi horké chlumínské půdy vezeme výhru
K osmifinálovému zápasu Českého poháru jsme nastoupili v sobotu od 15:00 v Chlumíně. Úvod vyšel lépe nám, Hemr našel po centru ze strany Šťástku, jenž míč propasíroval za záda brankaře. Do půle stačil ještě dalekonosnou střelou s pomocí "dobrého terénu" skórovat Milan Vancl ml. Na začátku druhého poločasu domací snížili na 1:2 a v několika následných minutách mohli klidně vyrovnat, ale buď zachytal Kořínek nebo nás soupeř šance laxně zahazoval. Na druhé straně padla branka, Schoř pěkně vysunul Doška, který svůj únik zakončil gólem. Za nedlouho Chlumín snížil na 2:3 a zbytek zápasu byl hodně vyhecovaný. Nakonec jsme byli rádi za výhru 3:2 a za to, že se nikdo nezranil. Sestava: Kořínek - Mar. Horák - M. Vancl ml., Šťástka, Kratochvíl - Emmer, Hemr, Procházka, J. Vancl - Došek, Brejša ml., střídali: Brejša st., Schoř.
23.3.08 Podřipský pohár (UMT Roudnice)
Konečné pořadí:
1. Roudnice B 10 7 2 1 41:21 23
2. Trávčice 10 7 0 3 35:15 21
3. Hlinná 10 4 1 5 25:28 13
4. Nová Ves 10 4 1 5 31:37 13
5. SG Pokratice 10 3 0 7 26:41 9
6. Dynamo Podlusky 10 3 0 7 19:35 9
22.3.08 V posledním zápase v Roudnici prohra
Dnes jsme nastoupili k poslednímu zápasu Podřipského poháru s druhými Trávčicemi. Do zápasu jsme šli se čtyřmi dorostenci(Emmer, Došek, Stinka, Brejša ml.) a dvěmi hráči ze staré gardy(M. Vancl st., Brejša st.). První poločas nám jako obvykle nevyšel a prohráli jsme ho 1:5. Naše branka padla, když Brejša ml. si vyměnil míč s M. Vanclem st., první jmenovaný poté z úhlu vracel před bránu, kde Löffelman přiťuknul balón Hemrovi, jenž z prostoru kolem penalty bodlem skóroval. Druhý poločas jsme už zvládli lépe. Jeden gól jsme dostali a jeden dali, takže jsme prohráli 2:6. Druhou branku dal po dlouhém křižním pasu Brejši ml. Stinka, který lobnul vyběhnutého brankaře. Sestava: Kořínek - Mar. Horák - M. Vancl st., Stinka, Löffelman - Schoř, Emmer, Hemr, J. Vancl - Došek, Brejša ml., na lavičce: Brejša st., M. Vancl ml., Šťástka. Konečnou tabulku uvedu hned, jak bude známa.
17.3.08 Do osmifinále ČP buď my nebo Pšovka B
TAK NAKONEC PŠOVKA B SE POSTUPU ZŘEKLA, TAKŽE 29.BŘEZNA HRAJEME OSMIFINÁLE V CHLUMÍNĚ. V základní skupině Českého poháru jsme skončili na druhé místě o skóre za Obřístvím. Postoupili jsme tedy nebo jsme nepostoupili??? Pro další info klikni na nadpis či text.
16.3.08 Áčko sehrálo v neděli dva těžké zápasy
K tomu prvnímu jsme nastoupili na UTM v Roudnici v poháru od 10:30 proti místnímu béčku. První poločas jsme hrubě nezvládli a prohráli jsme ho 0:5. Druhou půli jsme hráli vyrovnaněji, ale nakonec se stejně radoval soupěř, který vyhrál neobvykle 9:5. Za nás skóroval 4x Hemr a jednou Došek. Sestava byla velice podobná zápasu, jenž jsme sehráli od 14:30 doma proti Vojkovicím v rámci posledního utkání skupiny Českého poháru. Ta sestava byla složena takto: Jíša(v Roudnici chytal Kořínek) - Mar. Horák - M. Vancl ml., Procházka, Kolouch - Schoř, Mich. Horák, Hemr, J. Vancl - Došek, Brejša ml. Na lavičce: Kratochvíl, Emmer, Stinka. Úvod druhého nedělního utkání nám vyšel dobře, když Brejša ml. našel po centru Schoře, který patičkou nasadil brankaři housle a dal gól. Vojkovice avšak hned po penaltě snížili. Vedení nám vrátil Došek poté, co využil přihrávku za obranu od Mich. Horáka. Do poločasu bohužel soupeř opět vyrovnal. Na začátku druhé části jsme prohrávali 2:3. Dlouho se nic nedělo až jsme srovnali krásnou střelu do šibenice. Na závěr se podruhé trefil Došek a vyhráli jsme 4:3. Ovšem postup do osmifinále není ještě zajištěn, jelikož naší skupinu vyhrálo o skóre před námi Obříství. A čeká se tak, jestli postoupíme z druhého místa, to se ale dozvíme až Pšovka B - náš konkurent o postup - sehraje svoje poslední utkání.
15.3.08 Dorost v Zimní lize skončil čtvrtý ze šesti účastníků
Novoveský dorost dnes hrál na UMT v Mělníku poslední zápas v Zimní lize s Velkým Borkem(A.třída) o třetí příčku. Bohužel ale Borek byl lepší a zaslouženě vyhrál 3:0. Sestava byla následující: Šimek - Mareš - Jansa, Kováč, Bečvář - Stinka, Miler, Brejša, Uher - Emmer, Došek. Přes zimu trenér David Hemr přivítal do týmu pro jarní mistrovská utkání nového asistenta Milana Jedličku a dva nové hráče - Jaroslava Emmera (hostování z Ledčic), Richarda Brejšu ml. (ukončeno hostování z Dynama Nelahozevse). Naopak nikdo z týmu neodešel.
11.3.08 Přivítali jsme (staro)nové superhrdiny

Milan Vancl st., David Hemr, Martin Horák, Richard Brejša st. (všichni ukončeno hostování ze Sazené)
11.3.08 Tabulka Podřipského poháru, Českého poháru (áčko) a Zimní ligy (dorost)
*První v tabulkách je pořadí a jméno týmu, poté zápasy, výhry, remízy, prohry, skóre a body
9.3.08 Český pohár: Obříství - Nová Ves 4:0 (1:0)
Průběh zápasu: Radši koukat do sváření...
8.3.08 Podřipský pohár: Nová Ves - Podlusky 3:2 (2:1)
Průběh zápasu: Po dobrých třiceti minutách jsme přestali hrát a přišli jsme o dvoubrankový náskok. V závěru jsme až asi po desáté tutovce urvali vítězství.
Základní sestava: Jíša - Zrubecký - M. Vancl ml., Uher, Kolouch - J. Vancl. Procházka, Mich. Horák, Schoř - Emmer, Došek
Na lavičce: Kořínek, Mareš, Kratochvíl
Branky: 2x J. Vancl, Schoř