Aktuality - březen 2007Z novoveského fotbalu

31.3.07  PTZ - Nová Ves 1:1.
Zlatá remíza z PTZ, tak takhle by se dal nazvat dnešní duel na hřišti PTZ Viktorie Nelahozeves. V utkání nám chyběli ještě zraněný Lukáš Kratochvíl a pracovně vytížený René Procházka. Kuriózní na tomhle duelu bylo, že oba góly byly vlastní :-).

31.3.07  Žáci dali bůra.
Ano je to tak, novoveští žáci dnes od 10:00 hostili svoje rovesníky z Horních Beřkovic. Našem nadějím chyběli zráněný Karhan a nemocný Stinka, avšak i bez těchto opor zvítězily. Sokol Nová Ves - Horní Beřkovice 5:0 (4:0). Branky: 2x Petříček, 2x Jansa, Pokorný. Sestava: Uher - Patřičný - Titěra, Jansa, Ludvík - Josef xxx, Lazok, Petříček (c), Olišar - Bretšnajdr, Pokorný. Na lavičce: Saibic

29.3.07 Malé úpravy...
... se týkají, jak jste si už asi všimli změny barvy z oranžové na zelenou. Pak jsme přidal dvě nové ankety, hlasujte. Další změna se týká fotek. Můžete si prohlédnout nové fotky "A" týmu ze zimních přípravných zápasů a také patnáct nových fotek žáků z jejich tréninku. A poslední úprava se týká konečné podoby rozpisu "A".

29.3.07 Preview: PTZ Nelahozeves - Sokol Nová Ves.
Sobota bude tento víkend patřit bitvě PTZ Nelahozeves - Sokol Nová Ves. Hraje se od 16:00, sraz u krámu je v 15:00. Jestli chcete něco vědět o našem soupeři, tak klikni na nadpis.

29.3.07 Zranění.
Tak tato událost postihla star žáků Zdeňka Karhana, když byl minulý trénink zasažen neúmyslně míčem do palce na pravé ruce mnou(ričim), za což se mu ještě jednou omlouvám. Na palci má tedy sádru a podle toho, co mi říkal, ji bude mít ještě dva týdny. Uvidime zda-li bude žákům chybět, dozvíme se to už v sobotu, kdy žáci hostí doma od 10:00 Horní Beřkovice.

26.3.07 Gratulace.
Tato gratulace patří předsedovi klubu Richardu Brejšovi, který dnes slaví třicet osm let od svého narození, proto vše nejlepší a další úspěšné roky ve funkci.

25.3.07 Na úvod výhra a vydařená premiéra.
Michalu Geyerovi se vydařila premiéra a vítězstvím 5:2 si připsal první body v trenérské kariéře. A výsledkem 5:2 jsme dokonale oplatili soupeři výsledek 2:5 z podzimu.

22.3.07 Preview: Sokol Nová Ves - AFK Veltrusy.
Jelikož hrajeme v sobotu od 15:00 první jarní mistrovské utkání a hned derby s týmem AFK Veltrusy, rozhodl jsem se Vám nabídnout pár informací o tomto klubu.

21.3.07 Posila + přátelák.
Dnes jsme získali opravdou posilu pro jarní část soutěže. Z Dynama Nelahozeves k nám příchází M. Geyer alias Gája. V Nové Vsi bude působit jako hrající trenér. Geyer v Sokolu zažil jak pád z 1. B třídy v roce 96/97, tak postup z okresního přeboru zpátky do 1.B třídy v sezóně 00/01. Čtyři roky na to avšak odchází. Teď k dnešnímu zápasu v Odolené Vodě. Prohráli jsme 2:3, a tak i v poslední generálce na mistráky jsme neuspěli. Na slibované zimní přípravné zápasy se můžete podívat v sekci "A" tým a rozpis, kdyby nějaký chyběl napište to do fóra. Jo a doplnil jsem přesné časy u jarních mistráků.

21.3.07 Rozpis.
Konečně jsem sehnal rozpis "A" týmu pro jaro sezóny 06/07. Prohlédnout si ho můžete buď zde nebo jak asi víte v sekci "A" tým a rozpis. V tomto rozlosování naleznete i podzimní výsledky a nejspíš do soboty doplním i zimní přípravné zápasy. Tak hurá v sobotu od 15:00 na AFK Veltrusy!!!!

21.3.07 David Hemr Zdeněk Kratochvíl
Tak jak patří Pat k Matovi, tak spolu pasuje fotbal a pivo. Proč to tady píšu? No proto, že hospoda na hřišti mění vlastníka. David Hemr, jenž v klubu Sokol Nová Ves zastává funkci hráče ''A'' týmu a trenéra žáků, se vzdal své funkce kavárníka. Nahradil ho Zdeněk Kratochvíl, který hraje krajsku soutěž v Dynamu Nelahozeves. Jak zvládne svoji funkci se dozvíme už v sobotu, kdy se v Nové Vsi hraje první jarní mistrovské utkání.

18.3.07 Jedna ku sedmi.
Tak přešně takhle dopadl zápas chlapů Sokol Nová Ves - Stražkov. Sedm gólů v naší síti nelze považovat za úspěch a jeden týden před mistrovskými jarními zápasy určitě tento výsledek nepozvedne morálku našeho týmu. Inu musíme hned zapomenout a soustředit se na jarní mistrovskou část.

17.3.07  Doplňeny fotky.
Dnes jsem přidal do soupisků žáků i jejich fotky, a tak se můžete podívat zde nebo v sekci Žáci-soupiska.

17.3.07 První zápas.
Žáci dnes odehráli první přípravný zápas na jaro. Od 10:00 se utkali se žáky Stražkova, hrálo se na Stražkově a za velmi špatných povětrnostných podmínek se zrodila remíza 3:3. Góly: Bretšnajdr, 2x Jansa. Sestava: Uher - Patřičný - Ludvík, Jansa, Pokorný - Stinka, Saibic, Olišar - Bretšnajdr, Karhan.

14.3.07 Konec.
Všechno musí jednou skončit a to platí i pro naše působení v Českém poháru. Sice jsme obsadili druhé místo ve skupině 1., ale mezi sedm nejlepších celků z druhých míst, které postupují do osmifinále spolu s devíti vítězi základních skupin, jsme se nevešli. Možná je to dobře, možná ne. Rozlosováné osmifinále si můžete prohlédnout tady nebo v sekci Český pohár 2007. Nás vítěz skupiny Lotos Neratovice se utká s Čechií Kralupy. Teď nás avšak čeká víkendové, přátelské utkání s týmem Stražkova.

11.3.07 Derby.
Tak lze určitě nazvat souboj Sokolu Nová Ves se Sokolem Sazená. Tento zápas byl na programu dnes od 15:00 v Sazené a rozhodovalo se v něm, kdo z této dvojice týmů postoupí. Utkání nakonec skončilo smírně 2:2.

10.3.07  Debakl.
Dnes od 15:45 jsme hráli poslední zápas poháru o města Roudnice s týmem Viktorie Budyně n.Ohří. K zápasu jsme nastoupili se starou gardou, a tak proti mladým hráčům soupeře, hrající okresní přebor v litoměřickém okrese, jsme utržili debakl 0:9. V turnaji, jenž se hrál na dvě skupiny, jsme tehdy skončili ve skupině B. na posledním místě s jedním bodem a skórem 10:33. K zápasu jsme nastoupili se starou gardou, protože zítra hrajeme důležitý zápas o postup v Českém poháru se Sazenou od 15:00 na její půdě.

9.3.07  Žáci začali.
Dnes 8.3.07 měli žáci první trénink po velice úspěšném podzimu. Trenér David Hemr zaznamenal na tréninku deset hráčů: Stinka, Jansa, Patřičný, Pokorný, Titěra, Olišar, Petříček, Kašpar, Karhan, Uher, poté se tréninku zúčastnili ještě dorostenec Brejša ml. a možná posila Saibic. Kouč žáků zatím nechystá žádné posily na jarní mistrovské zápasy(možná tehdy kromě Saibice) ani nemá nikdo v plánu odejít, i když nějaká nabídka proběhla. Ode dneška mají žáci pravidelné tréninky od půl paté v úterý a ve čtvrtek. Od šesti hodin byl na programu trénink chlapů.

5.3.07  Kanonáda a vystřízlivění.
V sobotu jsme sehráli druhý zápas Českého poháru na UTM v Neratovicích s týmem Sokol Chlumín. Utkání jsme zvládli a vyhráli vysoko 7:2. Tímto výsledkem jsme ještě získali naději na případný postup do osmifinále, uvídíme zda postoupíme, rozhodne o tom derby se Sazenou(jestli chcete vidět výsledky dalších zápasů ČP, stačí se podívat do sekce Český pohár 2007). Druhý zápas jsme odehráli tradičně na UTM v Roudnicích. Utkání bylo součásti turnaje o pohár města Roudnice, jelikož postoupit již nemůžeme, mohli jsme hrát v pohodě, avšak výsledek 2:8 s týmem Pokratic určitě jako pohoda nezní. Další info o zápasech neslibuji, protože jsem nebyl v republice, ale budu se snažit získat aspoň základní údaje